|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 181 [182] 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:36:37   
mlinčka
Hojla pupe!

Evo me, zdej pa res čisto sem spadam (no, k decembrčicam, ko bo Sayuri utegnila odpreti novo temo). Zdaj se bom pa bolj udomačila pri vas in bom verjetno kaj bolj zgovorna. user posted image

Zjutraj sem bila pri sestri Blanki in dobila municijo. Najprej 14 dni suprefacta (0,6 ml) in 17. 12. UZ. Potem bomo pa vidli, kako naprej. Vem, da bo sledil menopur, koliko in kdaj pa je seveda odvisno od takratne situacije. Jaz vem, da bom dala vse od sebe, kaj bodo pa moji ovariji na to rekli, je pa druga stvar user posted image . Prvo dozo sem si že dala, se mi je pa zlo kmal naredu okol vboda rdeč in malo izbočen flek, kot neka reakcija. A je to običajno, al ga že takoj na začetku neki po svoje serjem? user posted image  Vem, da ste se o tem že pogovarjale, samo mislim, da je bilo bolj v smislu modric, ki so se vam naredile. Ko sem se v zadnjem IUI z menopurjem špikala, se mi to nikol ni naredil, niti modrica ne. Hm, bomo vidli, kako bo jutri.

Martinščica, po mojem si ti dans tko fajn spala, ker sem zvečer ravno nespečnim nosečkam zaželela še posebno lepe sanje. Kar tko naprej. Se moraš zdele naspat in nabrat zaloge za po porodu.
user posted image  Kajsica, res kulski datum! Zvezde so ti naklonjene!
user posted image  Konina user posted image , si že kaj bolje? Bilka, ti se kar malo s knjigami zamoti, ja, pa bo februar tik tak tukaj!
user posted image Pa še fajn ti bo, ker boš čas pametno izkoristila in šla takrat neobremenjeno v ponovno akcijo. SAFIRA in T1979, jaz sem tud firbčna in živčna z vama! Javita čim prej, držimo pesti!
user posted image  Bety upa, vidim, da se ne daš in da z malim podnajemnikom vztrajata. Tokrat pa do konca, a ne?! Kar oglasi se še kaj.  ANA_P, poskusi ostat pozitivna, mormo šparat živčke za pol, po porodu. Sej vem, da sem zdaj lahko pametna, spomni me na moje besede čez kak mesec, ko bom na istem kot ti. Takrat bom pa jaz čist adijo user posted image .Bogi naši otroc, tolk zaželeni, potem jih bomo pa sekirale, ker bomo prave živčne razvaline po vse teh torturah. user posted image  Citrončica, kako kaj? Se držiš? Pikovit, tko se dela! Če že otrok ni, je treba pa občasno vsaj fajn zažurat. He he, še dobro, da je pir požegnan vsaj v prvem delu postopka, že tko je potem dolga abstinenca. user posted image  Sulfinija, zdaj moraš pa vso energijo usmerit v te krasne praznične dni, vzemta si čas zase in si nafilajta baterije. Gresta potem na Jezersko? Tam mora bit fenomenalno. Dejzi, če tole poročilo ne zadostuje, user posted image ! No, v vsakem primeru se bom vzradostila, če mi začne telefon mukat user posted image . Čau bau zaenkrat!  

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:39:07   
mami 26
ana_p ja tako pravijo
moja kolegica je isto bila na ivf in je naredila 10 dan prej ti ne pokaze in zdaj je sreckauser posted image
probaj!!!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:53:06   
SAFIRA
Ana-P... jaz sem danes 13 dan po ET in me šraufa že od sedmega dne po Et. Jutri grem dati kri in bomo videli kaj bo. Drugih znakov pa nimam.

Prvič mi je že 10. dan po ET pokazalo pozitivno, včeraj na 12. dan po ET pa mi je pokazalo vse skupaj tak čudno. Druga črtica se je pojavila vendar bela user posted image user posted image . Blede se mi že od vsega tega.

Test pa bom naredila takoj po službi in vam javim okrog 17.00.

Ana_P vso srečo pri testu!

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:58:07   
Linda25
POzdravček punce.

Danes sem imela punkcijo. Imam 9 jajčnih celic. V soboto ob 7.30 imam transfer, seveda, le se bodo jajčeca oplodila. Bolelo me je ful. pravijo, da zato ker sem imela veliko celic. Malo sem tudi krvavela. Sedaj grem pa počivat.

pa še to. V sredo pokličem, sem dobila kodo in bom videla, koliko se jih je oplodilo.

Sedaj grem počivat, ker me šraufa spodaj in vse me boli.

LP

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 13:58:34   
mami 26
SAFIRA takoj javi zelim ti da zagledasuser posted image user posted image
no malo pa opisi znake od prvega dne et ker mene sraufa pa se zdaj nisem prepricana ce je to vredu????

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:00:04   
ANA_P
SAFIRA, upam da bo tudi pri meni tako. user posted image
Tebi pa držim pesti in naj ti pokaže user posted image .

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:02:30   
ANA_P
Linda25 user posted image user posted image user posted image user posted image  za jajčeca. Brez skrbi, od teh se ji bo dovolj oplodilo in ostalo dovolj močnih.
Zdaj pa počivat in si nabrati novih moči, da boš pripravljena ko boš grela svoje user posted image

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:06:10   
T1979
Linda25 čestitam 9 jajčk, to je super. Bravo. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:06:25   
pikovit
Mlinčka želim ti uspešen štart in res je fajn žurat.

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:06:45   
SAFIRA
mami26... mene skoz od ET nekaj špika doli... ampak od 7. dne po ET pa me je prav bolelo..... tudi jaz sem skoz hodla na wc in gledla, kdaj se bo ulila user posted image , pa se do danes še ni. Bolečina je ponehala včeraj, špika pa meše vedno. Danes mi je tudi slabo, vendar najbrž od straha, ali bo test danes pokazal plus al ne. Naredila bom CB. Aja, imam pa močan bel izcedek user posted image . SPodnje hlače imam skoz mokre od tega izcedka. Drugih znakov nimam.  TOliko od mene....

Sem pa zelo nervozna!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:08:33   
pikovit
Safira sami pozitivni znakiuser posted image

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:09:25   
T1979
Safira, midve sva na istem. Tudi jaz imam ta problem s hlačkami danes user posted image , skoz mam mokre. Upajva, da je to dober znak. Tudi jaz skoz na WC-ju čekiram, če je še vse OK. Jaz grem tudi danes po test. Jutri pa upajva na user posted image  user posted image  user posted image  .

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:10:51   
ANA_P
T1979, tudi tebi se nja pokažejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:13:23   
mami 26
joj punce hvala in pa seveda drzim pesti user posted image user posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:14:47   
SAFIRA
Hudo je to čakanje, ne?  T1979, kateri dan  po ET je danes? Kateri dan po ET pa je pri tebi Ana_P?.
Imata kaj občutljiva prsa? Pr meni ni nobene spremembe. Glede povečanja prsi pa ne bi vedla, ker imam že naravno tak velike user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:16:17   
SAFIRA
Ima vprašanje za tiste, ki ste bile na IVF, pa žal ni uspelo. Kdaj ste dobile M? Pred odvzemom krvi ali prej - v 14 dneh po transferju ali po 14 dneh. hvala.

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:17:41   
T1979
Safira danes 13. dan po ET-ju. Jutri delam test po navodilu zdravnika.

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:21:26   
MARTINŠČICA
Kajsica, seveda da je tvoj dragi lahko zraven. Pa slikco tudi dobiš.

Bety upa, nicka nimam po vasici, pač pa me dragi tako pokliče, če kaj ušpičim user posted image .

Linda25, bravo za punkcijo. Najhuje je že za teboj, sedaj te čakajo le še najlepše stvari. Počivaj in uživaj.

Mlinčka, uspešno "drogiranje" in čim manj modric!

Safira, in T1979, moja sestra je imela celo nosečnost "mokre spodnjice" od belega toka. Je porabila velikooooo dnevnih vložkov.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:21:28   
T1979
Aja, še za prsa si vprašala. Mene so bolela tam nekje do 11. dne, pol pa nič več, zato sem mislila, da že nakazuje na M, vendar je do danes hvala bogu še ni in upam, da je tudi ne bo. Kakšne drastične spremembe v velikosti ni, ker sem bol suha, pa so tud prsa bolj mala user posted image .

Safira držim pesti zate. Pa enga user posted image  za srečo.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:21:38   
sayuri
Evo punce, sem kičasto decembersko odprla temo december / januar user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:25:49   
bilka
SAfira---- meni ni ratalo v prvem postopku sem menstro dobila na dan testa to je 14 dan, sedaj v drugo pa 8 dan po transferju, pa se mi je zdelo tako čudno, sem se počutila tako noseča, izcedek, pa lakota, slabosti, hitenje na vodo, tako, da punce ne iskat znakov, ker so si zelo podobni ali si ali nisi, ja pa seveda že od drugega dne naprej šravfanje v jajčnikih..treba je čakat prav na test, ker ti znaki niso nič sigurno, smo si ženske zelo različne med seboj..srečno!!user posted image


a, ja moram dodati, ne vzeti to za slabo, samo jaz sem obupala po teh znakih in nakoncu nič, seveda je večkrat tudi obratno, samo jaz si pravim, da ne bom več dala pozornost na te znake, ker do sedaj so mi bili samo slabi, sem skoraj že obupala po 10 letih in 36 letih gre vse samo še na slabše, bomo videli če bo kaj iz naših zamrznjenčkov, če tudi takrat ne bo, verjetno se ne grem več..

želim vam da vam vsi ti znaki le prinesejo srečo in vam držim močne pestke za plusek, ker vem kako močno si želite tega, vsakič ko kakšna napiše da je zagledala plus se veselim, kot bi ga videla sama, ker vem kako je in kaj je treba vse dati skozi da se pride do te želje..nevem ni pošteno, mi ki si tako želimo otrok jih ni, tiste, ki jih ne bi rade pa jih imajo, enostavno ni pošteno, zakaj smo kaznovani, kaj smo naredili narobe? to se sprašujem iz dneva v dan..no nebom vas utrujala, ma sem morala malo spravit to ven iz sebi, včasih imam občutek da se bom razpočilauser posted image

< Sporočilo je popravil bilka -- 3.12.2007 14:42:03 >

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 14:59:29   
Goldy
Safira - jaz sem dobila 9 dan po ET-ju in ko sem potem še preračunala, kdaj sem imela prejšnjo M, se je izkazalo, da natančno 32 dan enako kot imam svojo M. A pri meni menda ni šla za klasično M, kar se je izkazalo mnogo kasneje (če prebereš moj post nekaj strani nazaj). Pa ne na to študirat, ti kar v miru  in se sprosti in štej dnevov, čeprav vem, da je hudo. LP

(odgovor članu bilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 16:16:23   
SAFIRA
meni spet tak čudno test kaže......... sem ga naredila - baby chek-
saj ne vem, al je to črtica al ne... bolje da kar na jutri pokažem in se jutri zjutraj javim ... ok
ajde....lepo se imejte

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 16:18:23   
SAFIRA
bolj gledam... bolj se mi zdi da vidim črtico  user posted image .. počasasi bom že tri videla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: IVF-ICSI oktober / november
3.12.2007 16:26:22   
SAFIRA
še drugi test sem naredila in tud na drugem se isto pojavi zelooooooooooooo zelooooooooooooo svetla črtica... upam da je to to....

zdaj pa res nem več pisala...jutri javim
papa

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 181 [182] 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 181 [182] 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?