|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine pred menzo
4.12.2007 8:05:23   
*nina*
živjo,pod temo BREZ SIMPTOMOV je ena napisala,da ko še ni vedela,da je noseča, da je imela občutek, da se ji bo menza vsak čas ulila...zanima me če se je to začelo dogajati par dni pred predvideno menzo????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 8:06:12   
*nina*
vprašanje je namenjeno vsem!!!!user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 8:44:49   
Anonimen
Jaz imam ta mesec tak občutek že od ovulacije dalje vključno s špikanjem po jajčnikih.

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 8:54:23   
tinkamiška
sem bila 2x noseča, pa nisem ločila znakov pred M in pred nosečnostjo. enak občutek je samo M ni, ko siuser posted image , vsaj pri meni je bilo tako...

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 8:56:16   
*nina*
tako sem jaz imela prejšni mesec,ej cel mesec me je matralo,sem mislila da me bo razneslo in sem že res mislila da je + pa se mi je po tedenski zamudi ulila v vsem svojem sijajuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 9:00:24   
*nina*
prijateljica mi zdaj prinesla kombinacijo propolisa,meda in matičnega mlečka!ona se je matrala 2leti pa ni blo,ko pa je začela jemati to je po mesecu in pol zagledala +....pa ni ona edini primer ki ji je to pomagalo....ja upam da tega ne bom potrebovalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 9:20:35   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: *nina*

prijateljica mi zdaj prinesla kombinacijo propolisa,meda in matičnega mlečka!ona se je matrala 2leti pa ni blo,ko pa je začela jemati to je po mesecu in pol zagledala +....pa ni ona edini primer ki ji je to pomagalo....ja upam da tega ne bom potrebovalauser posted image user posted image user posted image


In to ješ ali kako ?
Takšna je sestava kreme za telo Med - Loccitane user posted image  , ti bo rekla vsaka njihova prodajalka, tako da ne bo šla katera tisto mleko oz kreme njihove jest iz Medene kolekcije.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 9:28:48   
*nina*
ja to ješ vsak dan po eno žličko na tešče!!!uredi ti ciklus itd...moški,ki je to pa mu izboljša spermo.....od prijateljice fant je to jemal, ki je imel samo 10% gibljivih,po mesecu jih je imel 80%!!!ful dobra stvar!!!jaz bom počakala na to menzo, če jo bom dobilauser posted image user posted image pol bom pa začela jesti to!!!!aja pa to ne ješ te kreme oz. mleka ki si ga omenila....to delajo čebelarji!!!

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 10:41:47   
Anonimen
Kje se pa kupi ta mešanica propolisa, meda in mlečka?

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 10:51:07   
*nina*
ja lahk se pozanimaš pri kakmu čebelarju,ali pa na ljubljanski tržnici,slišala sem pa da imajo nekaj podobnega tudi v sanolaborju!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 11:14:37   
tinkamiška
anonima, piši mi na zs, da ne bom tukaj delala reklame...

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 11:31:20   
blazka
Oprosti, ampak jaz sem ob tvojem naslovu pomislila, zakaj je pa imela bolečine pred menzo, preden je šla jest (menza kot samopostrežna rest.)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 12:07:41   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška

pa nisem ločila znakov pred M in pred nosečnostjo. enak občutek je samo M ni, ko siuser posted image , vsaj pri meni je bilo tako...




Pri meni je bilo čisto identično. Občutek sem imela, da se bo M vsak čas ulila, pa jo kar ni bilo.


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 13:05:43   
vianne
No reklama gor al dol, v Sanolaborju imajo od Medex-a apikompleks ki je mešanica meda s cvetnim prahom, matičnim mlečkom in propolisom, obogateno z vitaminom B2. Dobi se pa tudi v večjih Mercator centrih.

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bolečine pred menzo
4.12.2007 13:09:24   
*nina*
in a je kera to že probala?a je pomagalo???

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bolečine pred menzo
5.12.2007 14:57:44   
Lorencia
Ker se zdaj v decembru prodaja veliko izdelkov iz medu, sem si prav kar kupila tale mix :
matičnega mlečka, propolisa in cvetnega prahu v izbranem domačem medu.

In piše sledeče, za kaj je primeren :
Blagodejno delujejo na naš celoten organizem in lajša naslednje težave :
  • angine, artritis, črevesne infekcije, depresije, bolezni dihal, duševno izčrpanost in motnje spomina, težave ob klimateriju,  menstrualne težave, nervozo in nespečnost, bolezni prostate in sečil, slabokrvnost, težave spolne moči, umirjanje krvnega tlaka, razjede na prebavilih, želočni katar...

Uporaba :
  • 1 - 3 žlične na dan pred jedjo, dokler vsebine v celoti ne porabi

Osebam občutljivim na cvetni prah odsvetujemo uporabo.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bolečine pred menzo
7.12.2007 11:27:03   
Anonimen
Na to temo mene tudi neki zanima: jutri moram dobit user posted image (upam da ne, no), danes me špika v trebuhu in boli križ - bi lahko rekla, da so kar enaki znaki kot za prihajajočo user posted image , a kljub temu upam, da je ne bi blo.

Ampak glede na to, da je marsikatera že napisala, da je imela enake znake kot pred user posted image , pa je pol vseeno ni blo, me zanima, a je vsaj malo upanja?

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bolečine pred menzo
7.12.2007 11:31:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
a je vsaj malo upanja?



Upanje ure zadnje pravijo. Ampak prevelika želja po user posted image tudi naredi svoje. Držim pesti, da jo ne bo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bolečine pred menzo
16.12.2007 18:05:25   
sarcy21
IZVIRNO SPOROČILO: *nina*

prijateljica mi zdaj prinesla kombinacijo propolisa,meda in matičnega mlečka!ona se je matrala 2leti pa ni blo,ko pa je začela jemati to je po mesecu in pol zagledala +....pa ni ona edini primer ki ji je to pomagalo....ja upam da tega ne bom potrebovalauser posted image user posted image user posted image


Mene pa zanima kje dobiš tole kar ti je prjatlca prnesla


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bolečine pred menzo
16.12.2007 20:51:25   
ellie
sarcy21 jaz imam to zadevo od enega privatnika. Piše pa gor Apilek, Aleš Udrih 041/333-076 Je pa menda iz Šempetra...

Lp

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bolečine pred menzo
17.12.2007 9:58:00   
Tiara123
Medex ima neko zadevo - mešanico matičnega mlečka, cvetnega prahu in medu  - Api komplex al neki podobnega. To je najbrž ista fora?

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bolečine pred menzo
17.12.2007 10:06:45   
Lorencia
Zdaj decembra te stojnice, ki so ko prodajajo privatniki izdelke iz medu...se na vsaki stojnici najde to.

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bolečine pred menzo
17.12.2007 12:55:27   
ANIME
Jaz pa vem, da sem imela 08.12 ovulacijo (mi je ginekolog potrdil), ampak imava 1:100 šanse za zanosiva zaradi slabih plavalcev. Mene pa že od O naprej nekaj špika, včeraj pa sem opazila, da imam bradavice totalno občutljive. Pa nenormalno lačna sem že par dni skup ... in zdaj spet ne vem kaj je to - ali je res kakšna možnost, ali se psiha igra z mano.
Če bo rezultat enak kot vsak mesec, bi jo morala dobit v soboto ... ampak kdo bo čakal .... user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?