|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj plod neha rasti?
5.12.2007 11:32:46   
Anonimen
Pozdravljene, a mi lahko katera razloži zakaj pride da plod neha rasti. To se je zgodilo prijateljici že drugič in mi ni jasno kaj je narobe da do tega pride. Pri sami zanositvi ni nobenih težav in je tud dokaj hitro zanosila ampak potem pa v 10 tednu se zgodi ss, razlog pa da je plod prenehal rast. Me sprašuje če ji lahko kako razložim in res ne vem zakaj pride do tega, mi je pa hudo in bi jo rada vsaj malo potolažila. Mi lahko katera pomaga?
hvala

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 5.12.2007 11:39:19 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj plod neha rasti?
5.12.2007 11:45:04   
Anonimen
Narava dela naravno selekcijo. Plod ima ponavadi kakšno okvaro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj plod neha rasti?
5.12.2007 11:52:26   
Anonimen
Koliko je pa potem upanja da naslednjič ko zanosi, da bo vse uredu? A to so napake na plodu ali je z mamico tud kj narobe? Res ne razumem da lahko tako hitro zanosi potem pa se zgodi ss. Zelo si želi otroka in je že čisto na tleh ker se ji je to ponovilo že v drugo  zato me zanima koliko je možnosti da v treto donosi?
hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj plod neha rasti?
5.12.2007 12:00:47   
Anonimen
Deloma lahko tudi sama user posted image  na plod. Kemične spojine, kajenje, tablete(narkotiki, analgetiki), ...
Večinoma plod sam odmre, pravega vzroka pa tudi ginekoogi ne poznajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj plod neha rasti?
5.12.2007 12:46:54   
Taula
Kot je rekla Taly....kromosomske napake, oz niti G ne vedo. Ko bo naslednjič user posted image  bo lahko vse Ok, lahko ima zopet nesrečo. Na genetske okvare žal nima vpliva.user posted image  Če pa se ji je 2x isto ponovilo bi jo lahko G poslali na kake preiskave.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj plod neha rasti?
6.12.2007 11:49:46   
...Martina...
Moj primer je bil da ko sem delala Nuhalni svetlino v 11 t je bil plod premajhen za test, po 14 dne pa je že odmrl. To zato ker:
- ali koromosomska napaka, to pomeni, da med spajanjem celic je prišlo do napake in je v bistu to naravna selekcija.
- ali pregrada na maternici, ki so mi jo ugotovili, ko sem naredila imela spontani splav. Pregrada pa je neprekrvavljen del v maternici in se težko širi, ko posteljica in plod rase.

To so moje razlage, mogoče je kaj narobe razloženo. Samo tako sem jaz štekala, ko so mi razlagali v bolnici 3 tedne nazaj, ko sem imela prav tako splav zaradi odmrtja ploda, ker ni rasel.

Svetuj prijateljici, naj si pregleda če ima pregrado.

srečno

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj plod neha rasti?
6.12.2007 21:40:20   
*talcy*
ojla....žal mi je za tvojo prijateljico...
...ja men je tud v11 tednu blo ugotovljeno da plodu ne bije več srček in.sem morala na abrazijo pa so mi rekli da s plodom že ni blo vse ok in ga je pač telo zavrnilo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj plod neha rasti?
7.12.2007 10:29:12   
Anonimen
Žal mi je za vse, katerim se to zgodi. Hvala pa vam za odgovore in vam želim da tud vam posilje sonček sreče.

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?