|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščennje pomivalnih korit
8.12.2007 23:41:43   
*lenc@*
Zdravo, mene pa znima s čim sčistite pomivalno korito do sijaja in da to pol mal drži. Jaz sem uporabljala že velik bref, cif, pril... pa je ok ampak sam za pol dneva pol pa spet tak starinski videz brez sijaja. Korito je pa novejše. Nismo ga spraskali ali kakorkoli drugače poškodovali. kaka finta za pucanje?

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 8:40:50   
eya
Jaz tudi ponavadi s cifom ali s čim podobnim očistim. Samo potem, ko kaj točiš in škropiš z vodo, se seveda spet pozna, ko se kapljice zasušijo. Ne vem, če je kaka druga rešitev? Verjetno pa je stanje tam, kjer imamo trdo vodo, slabše...

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 9:36:48   
sani1
Jaz ti priporočam Cilit beng- oranžen. Je za vodni kamen in se ti bo korito svetilo. probaj nimaš kaj zgubit. pa lep dan!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 9:39:03   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: sani1

Jaz ti priporočam Cilit beng- oranžen. Je za vodni kamen in se ti bo korito svetilo. probaj nimaš kaj zgubit. pa lep dan!


Enako. Spoliram ga pa kar s čistilom za steklo.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 10:48:34   
robinzon
S polirno pasto, imam original od blancota, lahko se jo kupi v trgovini ala chemo-astra, tudi polirna pasta zakovine, nekajkrat cenejša, ima pa malo neprijeten vonj. Po poliranju s polirno pasto voda res odteče brez kapljic, drži pa ne prav dolgo.

Sem že sklenila, da bom ob prvi priložnosti korito zamenjala za siligranit, ker tale blanco, katerega imam zdaj je, kar se izgleda tiče, veliko bolj občutljiv kot prejšni, pa je bi verjetno domač iz Loža.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 10:52:07   
Anonimen
Z čistilom za inox. Je pa mat korito in se dost manj pozna k na svetlečem. Sam še vedno če hočeš da je vedno bleščeče čist ga moreš obrisat takoj po uporabi.

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 12:21:03   
mojsoncek
S cistilom za inox. Namazem, malo podrgnem, splahnem in obrisem do suhega.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 13:44:31   
Magi*
mater, saj je pomivalno korito vendar non stop v uporabi. jaz ga sproti spucam z navadnim praškom za posodo. no, nisem glih haklih, da bi se moral sijat, ampak za sproti je super spucan. da bi pa ga do suhega brisala???

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 14:35:51   
qwasy
no, nisem glih haklih,

Sem mislila, da samo moja mama uporablja ta izraz, ampak ona izgovori: "u aklih" ... user posted image
Aja, glede korita: če ni noter ful svinjarije, je moja sreča popolna. Svetil se je tistega dne, ko sva ga kupila ...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 15:01:13   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

mater, saj je pomivalno korito vendar non stop v uporabi. jaz ga sproti spucam z navadnim praškom za posodo. no, nisem glih haklih, da bi se moral sijat, ampak za sproti je super spucan. da bi pa ga do suhega brisala???


user posted image  enako. da bi še korito glancala user posted image .Sem mislila, da sem samo jaz taka

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 15:03:16   
Anonimen
Enkrat na vsake kvatre ga s čistilom od DM za rostfraj, lep pa res ne ostane dolgo.

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 17:18:58   
bamby
Spucaš ga lahko z vsakim čistilom, ki odstranjuje vodni kamen. Jaz npr. najraje uporabljam Arf. Če pa želiš še dolgo ohraniti čisto korito, ga boš pa res samo na ta način, da vsakič posebej na suho obrišeš vodne kapljice, katere puščajo sledi vodnega kamna in od tu videz nečistega korita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 19:03:45   
saraja
Jaz uporabljam Astonish Kitchen, spuca da se sije, brez truda, kupim pa v sparu!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 20:57:42   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon
Sem že sklenila, da bom ob prvi priložnosti korito zamenjala za siligranit, ker tale blanco, katerega imam zdaj je, kar se izgleda tiče, veliko bolj občutljiv kot prejšni, pa je bi verjetno domač iz Loža.


Tud jaz sem razočarana nad Blancom. Mi imamo tistega z laneno strukturo in drugega kot Cilit Bang ne pride v poštev. Zamenjal ga zaenkrat še ne bomo, ker je star 4 leta, ampak me pa moti.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čiščennje pomivalnih korit
9.12.2007 21:38:05   
MARTINŠČICA
Vsako površino, ki ima opravka z vodo (pipe, kuhinjsko korito, umivalniki, kad, bide, ploščice ...) je potrebno takoj po uporabi obrisati s krpo iz mikrovlaken. Edino tako lahko preprečite nastanek madežev, ki jih povzroči vodni kamen. To terja nekaj več discipline, ampak je pa tudi temeljito čiščenje z različnimi agresivnimi čistili za odstranjevanje vodnega kamna potem manjkrat potrebno. To pa po mojem skromnem mnenju tudi ni zanemarljivo, saj površino z mikrovlakni zelo hitro osušiš, konkretno čiščenje pa traja precej dlje, uporabimo agresivna čistila, onesnažujemo okolje ...
BTW: Zelo znano naravno sredstvo za odstranjevanje vodnega kamna je kis.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čiščennje pomivalnih korit
10.12.2007 0:18:23   
ellie
No...jaz imam tudi korito Blanco...eno tadražjih...rostfraj. In ga nikakor nisem mogla vredu sčistit. Sem se ubadala z vsemi mogočimi polirninimi pastami, pa je bila sama packarija. Zdaj pa uporabljam Arf za rostfraj...v šprici, zgleda kot čistilo za steklo...pa je super.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?