|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:05:09   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

midve sva sami....moj je nekje na nizozemskem....se vrača v četrtek...tak da nebo nobene kave in smetane...ne mi lušt delatuser posted image


Saj je Ben Afleck v Lj. Njega si sposodiuser posted image .Tvoj ne bo nič opazil, nič batuser posted image .

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:06:14   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

IZVIRNO SPOROČILO: mis

Upam da nisem tečna s telimi kruhomati, ampak res ne bi rada falila pri nakupu. Tiste ki imate, kaj predlagate: Bomann 594, Clatronic 2864 ali 2865 ali 2866. Če ima katera katerega od teh, prosim info. hvala!


Mis, Bomana imam jaz... na dve metlici? Stal je okrog 60euro v Bofu? Midva sva zadovoljna ampak midva sva šele začetniška kruhopeka...user posted image


tud jst mam boomana......pa mi bolj kot ne leži v omari...nevem no...pr nas se bolj mal kruha poje...pol pa ta velika štruca kar ostaja in ostaja....skrinjo imam pa premalo da bi vanjo dajala še kruh.

Piškot kako ti testo za pico narediš.....na avtomat....a štopaš z uro preden začne pečt....mene moti da nima te funkcije k bi mu lahko rekel ti samo zamesi....pečt bi pa pol jst dala rajši v pečico je boljša škorja


Naš booman pa ima tudi to funkcijo, da samo zamesi (al kruh, al testo za pizzo).Samo nastaviš kaj boš delal.



e viš....pol je pa za mis pomembna informacija da kupi tega kot ga imaš ti.....ker jst nikoli nevem kdaj je že zamešeno in kdaj začne pečt.....sam 5 programov ima in čao. Mislim da v navodlilih celo piše kaj počne koliko časa...sam z štoparco pa ne mislim zarev aparata statuser posted image .

Kaj pa neka funkcija za marmelado...to je pa men čist mim...kdo bi delal marmelado v tem strojuuser posted image ...no to brezvezno imam pa celo jaz

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:20:54   
frrrr
bejbike, dans sm pa še js na istem kot je bila piskot v nedeljo in vas častim z virtualno pijačko user posted image

komentirat nimam časa... me možek čaka user posted image kave ne pijem, smetano imam pa kr rada user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:22:23   
pikapolona2
draga frrrrr...muaaaa...en virtualni poljubček na desno in na levo. Lepo praznuj pa nmal smetance si prvoščuser posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:25:31   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: altati
Pikabu- ne mara nas več...


Sploh ni res. Zelo vas pogrešam.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:26:15   
altati
frrrr - happy birthdayuser posted image user posted image user posted image ....Pa veliko sexa, še najmanj dva otroka, dobro plačo in OGROMNOOOOO ZDRAVJA!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:27:29   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

IZVIRNO SPOROČILO: altati
Pikabu- ne mara nas več...


Sploh ni res. Zelo vas pogrešam.... user posted image user posted image user posted image


Potem nam pa kaj napiši, draga Pikabu....ker me tudi zelooooo pogrešamo tvoje pisanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 20:30:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 20:32:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:32:40   
Pikabu
Še malo bolj na dolgo. Imamo izredno stanje, vsi bolni. Midva z možem sicer vseeno hodiva v službo, čeprav bi bilo verjetno boljše, če bi vsaj kakšen dan ostala doma, pa ne gre. user posted image user posted image Prejšnjo sredo je Ema zakuhala na 40, zbili smo šele v nedeljo, šele včeraj je bila čisto brez vročine. V soboto je zakuhal še Maks, vročina je še danes. V nedeljo je dobil še norice in je veliko huje kot je bilo pri Emi. Ima jih polno po obrazu, v ušesu, najhuje je po ritki, pod lulčkom. Noro je, ves je ubogi. Samo crklja se, z njim moramo ležati. Pa spet ima nazaj drisko. user posted image Na srečo moževa mama pride k nam, da ju ne vozimo nikamor. Smo šli k zdravniku, oba imata virozo, Maksi je pravi ubošček, ker ima kombinacijo z noricami. Pa z Emo ne vem, kaj je. Ko smo dali plenice stran, ni nikoli bilo nesreče, nikoli ji ni ušlo, zdaj ji pa vsaj enkrat na dan uide. Sva danes dali še vodo, da vidimo, če je kaj narobe. Sama sem spet brez glasu, kuha me vročina, pa se filam z lekadoli, da lahko stojim pokonci. Grlo me boli, nos me peče, vsa sem na glavo. Res sem hvaležna moževi mami, da pride k nam, nam skuha, popazi na otroke, tudi kaj pospravi, kolikor ji pustim. Mož ni kaj dosti boljši od mene. Upam, da se tole do praznikov neha.

Vidim, da ste ful priden, odprle ste novo temo, veliko napisale. Sem samo preletela, brati mi ne znese, grem zdaj direktno v posteljo.

Lep večer vsem.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 20:33:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:33:44   
altati
sivkamivka- kje je tortauser posted image user posted image user posted image

Sicer pa....smetano si bom še vedno lahko privoščila, se ti ne zdiuser posted image . Prepovedano bom imela samo eno stvar....z domišljijo se da pa vse nadoknadituser posted image user posted image user posted image . Imava že plane narejene, da nama ne bo dolgčasuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:34:04   
Pikabu
Frrr, vse najboljše. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako sem lahko pozabila? user posted image Moj bratec ima tudi danes rojstni dan.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:35:50   
altati
Pikabu- vi imate pa res obsedeno stanjeuser posted image user posted image . Upam, da premagate vse bolezni vsaj tja do božiča in skupaj uživate čez praznike....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:39:24   
Maxica
Draga naša Frrrr, iz srca ti voščim vse najboljše, da bi bila še naprej taka pozitivna mamica, žena in prijateljica, da bi bil Jaša še naprej tak sončen otroček, da bi se z možem še naprej tako razumela in imela rada, da bi šlo v službi tako, kot mora, pa da bi bila plača taka, kot si si jo zamislila, da čokolad Milka ne bi nikoli nehali izdelovati, pa hvala, ker tako pridno skrbiš za naše seznamčke. Radi te imamo, lepo praznuj.user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 20:40:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:40:13   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Kako sem lahko pozabila? user posted image Moj bratec ima tudi danes rojstni dan.


Vse najboljše tudi tvojemu bratu, pa da bi z ženo čimprej spet ugledala user posted image user posted image .

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:41:40   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

IZVIRNO SPOROČILO: altati
Pikabu- ne mara nas več...


Sploh ni res. Zelo vas pogrešam.... user posted image user posted image user posted image


Pogrešanka, čimprej se poštimajte, vem, na žalost vem, kako vam je. user posted image Ma ni vrag, da ne bomo tam do božiča zdravi in veseli, kajne?! Držite se.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:42:20   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

IZVIRNO SPOROČILO: altati

sivkamivka- kje je tortauser posted image user posted image user posted image

Sicer pa....smetano si bom še vedno lahko privoščila, se ti ne zdiuser posted image . Prepovedano bom imela samo eno stvar....z domišljijo se da pa vse nadoknadituser posted image user posted image user posted image . Imava že plane narejene, da nama ne bo dolgčasuser posted image .


pa res, na to sem pa pozabila.

sem pa danes poslušala eno gospo pri zdravniku, ki je bila operirana, kot boš ti. pa pravi, da mora še enkrat, ker se ji je zdaj še maternica povesila. če bi to vedela, ne bi šla na prvo operacijo. user posted image user posted image



se bom delala, da nisem prebrala...
meni se je na blog javilo nekaj žensk, ki so z rezultatom operacije zeloooo zadovoljne. In v to verjamemuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:46:29   
*anč*
arabela  naš tut kdaj ugrizne v knjigo al pa žogo, pomoje se preveč s kužiji druži user posted image .

pikapolona  dans je tristan že zadovolen s frizuro,tko da sta spet prjatla.user posted image


zdej sva pa sama ostala. je šel dragi na večerjo/sestanek, se mu tok ni dal sam kaj češ, bo pa jutri doma.

greva se kopat.


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 20:52:18   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

pikapolona, kaj pa čez vikend, a boste kaj doma?


v nedeljo popoldne bomo skor sigurno...v soboto greva pa do ikee...končno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 20:53:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 20:54:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 21:12:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

IZVIRNO SPOROČILO: altati

sivkamivka- kje je tortauser posted image user posted image user posted image

Sicer pa....smetano si bom še vedno lahko privoščila, se ti ne zdiuser posted image . Prepovedano bom imela samo eno stvar....z domišljijo se da pa vse nadoknadituser posted image user posted image user posted image . Imava že plane narejene, da nama ne bo dolgčasuser posted image .


pa res, na to sem pa pozabila.

sem pa danes poslušala eno gospo pri zdravniku, ki je bila operirana, kot boš ti. pa pravi, da mora še enkrat, ker se ji je zdaj še maternica povesila. če bi to vedela, ne bi šla na prvo operacijo. user posted image user posted image



se bom delala, da nisem prebrala...
meni se je na blog javilo nekaj žensk, ki so z rezultatom operacije zeloooo zadovoljne. In v to verjamemuser posted image .


jaz ti bom rekla samo to:
tistih 6-8 TEDNOV po operaciji se res pazi, ne dviguj stvari, naj te pedenajo, ker drugače lahko vse skupaj popusti !!! Mislim pa, da se ti za maternico ni treba bati.
Moja stara mama- 80 let- je imela lani septembra operacijo na maternici- potem seveda ni znala biti pri miru in nič delati, zdaj ji pa urin uhaja, pa pravi, da če bi pa to vedela, pa nebi šla! Očitno je pozabila, kakšne težave je imela šele  pred operacijouser posted image  Soseda je imela pa letos operacijo in se je res pazila po njej........je pa vse čisto ok!
Ti kar pogumno......

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 21:14:35   
Anonimen
Frrrr- vse najboljše in najlepše za rojstni dan!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Prvorojenec
F*R*U

Ste si za prvorojenca želeli simka ali hčerko?

sin (25%)

hči (29%)

vseeno mi je bilo (45%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!