|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   denarni prispevek občine Kranj
8.1.2005 15:14:53   
speli
punce bile bi mi v veliko pomoč, če bi mi dsporočile če je že katera prejela denarni prispevek od občine Kranj. Kakšen je postopek za pridobitev le te, če je otrok rojem v letu 2005?
Š.:angel:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   denarni prispevek občine Kranj
8.1.2005 21:44:10   
Žaža
Kakšen denarni prispevek misliš??


(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   denarni prispevek občine Kranj
9.1.2005 0:59:04   
*NaTaŠa*
Ja to je zdaj na novo v letu 2005, da dojenčki rojeni od 1.1.2005 dobijo pač enkratni znesek.Jaz sem nesla njen rojstni list in svoje dokumente pa je blo.

Lp

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   denarni prispevek občine Kranj
11.1.2005 7:09:27   
speli
še eno vprašanje, ali neseš rojstni list skupaj z prošnjo na kak poseben oddelek ali si kr povprašala pri vratarju??

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




ime za pupo
resnavesna07

Kaj se vam zdi lepše od teh dveh imen?

Sabrina (51%)

Vanesa (49%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!