|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:16:57   
baguSka
Ja.. debelost in psiha res nimata glih neki skupnega. V tem pomenu neplodnosti.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:19:46   
nf
S tem se tudi ja popolnoma strinjam. Ampak to velja samo za ljudi, ki so ti blizu. V bistvu je meni večinoma celo zelo dobro, če imam koga, ki mu lahko malo potarnam user posted image  V bistvu res ne razumem ljudi, ki se zapirajo tudi pred svojimi lastnimi prijatelji. Moti me predvsem, ko vrtajo vame ljudje, ki mi niso blizu in ki mi nič ne pomenijo. Glih vsem pa tudi ne mislim razlagati!?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 10:20:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nf)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:27:36   
baguSka
Noooo, pa smo ze tam....

Obstaja ogromna razlika med vprasanjem in nasveti... tud zame. user posted image

Nasvete bi pa tud jaz prosila, da obdrzite zase. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:30:29   
pika74
ni treba... takim bi jst rekla, nej oni najprej drucga nardijo, da se bo pol vajin z njim igral..


ej, mi ni blo treba niti rečt... majo že 3 in mislim da čakajo že na tačetrtga...

sam taki itak nikol ne bojo razumel, kako je, če ne moreš imet otrok.

zadnč sem preko ene ženske zvedla, kaj si ena misli o naju... ne boste verjel... prepričana je, da midva pa ne marava imet otrok...

svašta... user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:31:29   
nf
Nalin rr, sej se vse razumemo user posted image  Ampak sem že tolikokrat slišala te fore o sproščanju, da mi grejo kr lasje pokonci. Res je, da ljudje, ki tega nikdar niso občutili, se ne morejo vživeti. Mislim, ne vidijo, kje je meja, ko se pogovarjaš kot prijatelj in ko mogoče že nekoga rahlo užališ. Se mi pa zdi, da bi morala biti tukaj neka vzajemna strpnost in razumevanje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:33:08   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Če meni odgovoriš bo, če bo bog dal ali ko bo bog al ali kaj takšnega, z nasmehom (ker vemo, koliko ima pač bog prstov vmes), mi je jasno in ne sprašujem več. Tudi nasvetov ne dajem, ker vem, da je to brez veze, da oseba, ki se trudi zanosit, ve zilijonkrat več o tem kot jaz.


taki so mi najbolj všeč user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:33:57   
baguSka
Ja ej. A se sekiras zarad takih, ki ti nic ne pomenjo!? A ni brezveze...? Sej vem da nisi taka... ;)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:35:55   
pika74
jaz sem se naučila,da ne sprašujem takih stvari,ker lahko prizadanem človeka zaradi moje tupe pameti.


jaz tudi... sploh mi ni do tega, da bi npr. ZARO vprašala, kdaj bo imela drugega otroka.... al pa npr. Darjo Kos... zakaj nima še enga... al pa npr. emomair, zakaj ima samo 2... in še in še bi lahko naštevala... enostavno vem, da se to ne sprašuje... oz. ne delaj drugim tisto, kar tebi ne paše...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:36:11   
nena m
Ja, to je pa čisto res. Vprašanja me niso nikoli razjezila ali prizadela, nasveti pa. Sploh tisto s psiho.user posted image

Pa potem enkrat, ko sem po vsem trudu le dočakala mojega user posted image , mi ena trapa (ki je poznala situacijo) reče:
"Zdaj pa hitro še enega, eden ni nobeden."  Mogoče za tebe, zame je veliko. Pa še tisto:
"Morate imet še enega, kaj če se temu kaj naredi." Odgovor:  Aja, vi imate drugega za rezervo.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:36:12   
nf
Takrat ko se pojavi user posted image , se začnem mentalno znašati nad takimi loleki, ki so me kdajkoli najedali s takimi vprašanji user posted image  user posted image  user posted image  Sej za neki so pa tudi koristni!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 10:37:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nf)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:39:14   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Da pa človek vpraša, pa ni nič slabega v tem. Pač ljudem privoščiš srečo.


Tocno to. In jaz pac ne razumem, zakaj si nekatere vzamejo to kot zlonamerno... Ok ne maram zbadanja oz navijanja in pametovanja, v takem primeru, kot sem ze rekla, grem pac stran. Se je ze zgodilo. Ampak ce clovek le vprasa, pa s tem ni se nic slabga mislu..


ni nujno... poznam take, ki jih sploh ne briga, al jih maš al ne... gre sam za neko primerjanje... ala:

- a maš službo
- kje delaš
- a maš stanovanje/hišo
- a si na svojem/podnajemnik
- a si poročen
- a maš otroke/kolk?
- a maš faks
- kok zaslužiš....

mislm... in ponavad se iz tega pol samo še črto nardi in bilanca je tle... ti si tam, jaz sem tukaj...

so tud izjeme... da ne bo kdo zdej mislu,da posplošujem na vse...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:40:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Nism dolžna nikomur razlagat mojega zdravstvenega stanja. Jst tud sosedovga franceljna ne sprašujem če mu še vstane. Ne vem zakaj ima on mene pravico vprašat kdaj bom mela otroke. To je čist osebna stvar.


Ja super. Ampak potem pa ne razumem zakaj drugim ne dopustite tega... recimo mamici, ki je en dan razkurjena zaradi svojga malcka... user posted image  da vam to pove?? Tega pa res ne stekam... sej so samo mamice!? Naj bojo tiho, zato ker ste ve tiho? Ne vem no... men se tole ne zdi glih logicno...


Mene sploh ne moti če mi kkšna mamica to reče. Večina mojih prijateljic ima že otroke, al pa so noseče. Se veselim z njimi. In razumem da so kdaj zmatrane in čist razkurjene in ne vem kaj še. Me sploh ne moti da mi to govorijo. Tudi jaz z njimi brez problema govorim o svojih težavah.

Motijo me pripombe punc k se jim je "zalomilo", pa mi pametujejo o tem kako zanosit, pripombe70 letnih ženičk na stopnišču k me skoz v trebuh buljo, raznih sodelavcev iz firme ki jih sploh poznam ne pa me sprašujejo kdaj bodo otroc, raznih obiskov pri recmo mamic al pa stari mami k jih ne poznam pa vsi sprašujejo....nism dolžna eni francki iz maribora k jo prvič vidim razlagat zakaj se gre.
Vejo samo bližnji in prijatelji.
Ostalim pa res ne mislim razlagat. Očitno vse v mestih živite. Kle poveš da maš zlomljeno roko, pa bo čez tri ure po vseh štacunah in gostilnah se pogovarjal o tem da maš cel zgornji del telesa totalno polomljen in verjetno ne bo nikul boljš. Zakaj bi mogla jst kar enmu folku neki razlagat k ga sploh ne poznam.
In ne nočem da vse moje osebne stvari vejo. Ker običajno kar še vrtajo pa ene primere njihovih znancev mečejo ven kao kako bodo pomagal.
Če sm kdej komu rekla da ne morem zanosit ni noben utihnu in reku ok, vsi so pametovali na veliko o sprostitvi, počitnicah in zanositvi sosedove micke....
Mate pač srečo da so pr vas vas drugi po tem k ste povedal vas pustil pr miru.
Mene pusti pr miru samo moja mami, bratje in sestre, stari starši, in najboljši prijatelji. Drugi pa vsi pametujejo.
En kolega oz. znanec......njegova žena je noseča, v prvo ratal......ve zakaj se gre........in mi prbije, ja eni pač znamo a ne, sm prav dedc........tolk o folku......sm ga poslala v user posted image ........ Pa zdej bi ga še enkrat. Očitno mate pač ostali srečo da mate normalne sosede, znance, kolege in mimoidoče. Jst jo očitno nimam.

Da ne govorim o tem kako gledajo mojo znanko, za katero vsi vejo da ne moreta imet otrok z možem. Pa njenega moža. So že miljon verzij napletl zakaj ne. Zato k je on prej mel par bab. Zato k ona nosila minike k je bla mlajši. Zato k nosi dekolte. Zato k gresta včasih na pir. Zato k se sploh ne marata pa sta iz navade skupej. Zato k sta neki slabga nardila in se  jima zdej maščuje.......Blagor vsem vam k živite v taki sredini da ni takih psihotičnih pripomb, al pa da jih ne slišite.

Edin k me je pr vsem tem ko sm povedala presenetu je bil moj šef. Sva bla na kavi in je glih naneslo na otroke(on ma že dva). Je sam reku aja nism vedu da bi mela otroke, pol te treba pa zaposlit k men se zdi da bo hmal. Pa sm mu povedala da ne bo tko hmal pa se ni pustu prepričat, on trdi da bo hmaluser posted image .......en redkih ljudi k niso vrtali in spraševali in hotl na veliko razglabljat o tem. Pa še obljubo je držouuser posted image


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:40:20   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: pika74
jaz tudi... sploh mi ni do tega, da bi npr. ZARO vprašala, kdaj bo imela drugega otroka....
Jah saj vprašaš lahko, samo izvedela pa ne boš dosti. user posted image

No, meni je to skrajno nadležno, da te non stop najedajo in zaslišujejo, kdaj pa kdaj... v bistvu mi gre tak folk nenormalno na jetra. Pa ne prijateljice, da ne bo pomote, pač pa znanci in folk, ki ga srečaš 2 - 3 x na leto in vse kar si delimo je  - "Živjo!" ...samo, da lahko glodajo, to jim je vrhunec dneva...

Govorim pa iz lastnih izkušenj, ker pač dolgo nisem imela otroka in so kar obelodanili, da jih ne morem imet. Bolniki razni.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:42:36   
nf
Sej ni tako hudo. Samo trenutno sem še pod vtisi zadnjih dveh poslovnih novoletnih zabav. Ker sva se poročila septembra, so naju res skoraj vsi spraševali o user posted image ... In pač ne moreš reči človeku, ki ga vidiš kot biznis partnerja in sploh ki ga vidiš dvakrat na leto, da nej se spelje s takimi vprašanji. Pač temperatura malo naraste, raje hitro zaključiš zabavo in stvar je rešena.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 10:42:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:43:45   
pika74
samo, da lahko glodajo, to jim je vrhunec dneva...


ja in to je ful res... in par ljudi mam takih... ki že na deleč vem, da bo spet to na sporedu... kdaj bodo otroc... in tko naprej in nazaj... bemtiš in pol se čudjo, zakaj mamo včasih kake sarkastične reakcije na taka vprašanja... jaoo

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:45:41   
nf
Joj ne tolk sem se razgrela, da sploh ne morem delat user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 10:47:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:48:10   
baguSka
No Nalin.. sej te razumem. Sej jst se tud takim nasvetom obicajno smejim.. in potem pac povem, da ko bo cas za nas, bomo tud mi pestval.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:48:44   
Anonimen
Pa sm mu povedala da ne bo tko hmal pa se ni pustu prepričat, on trdi da bo hmal .......en redkih ljudi k niso vrtali in spraševali in hotl na veliko razglabljat o tem. Pa še obljubo je držou



evo en tak primer, je zdaj primerno da vprašam  ali da ne?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:50:02   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

samo, da lahko glodajo, to jim je vrhunec dneva...


ja in to je ful res... in par ljudi mam takih... ki že na deleč vem, da bo spet to na sporedu... kdaj bodo otroc... in tko naprej in nazaj... bemtiš in pol se čudjo, zakaj mamo včasih kake sarkastične reakcije na taka vprašanja... jaoo

Samo najhuje je pa to, da če nič "pametnega" ne zvedo od dotične osebe, kar na svojo roko delajo neke zaključke in postavljajo razne bedne diagnoze. Jst sem imela ene 3 čudne...

- da ne morem imeti otrok (OK)
- da sem prevečkrat splavila user posted image  
- da so se doma končno sprijaznili z mojim partnerjem in zdaj jih kao imam lahko ( ta je itak presežek IQ-ja) user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:50:49   
baguSka
ni nujno... poznam take, ki jih sploh ne briga, al jih maš al ne... gre sam za neko primerjanje...


no takim jst sploh ne odgovarjam k jih ne briga.. ce se mi ne da ofkors.. jim pokazem pac nezanimanje, ker me v resnici taki ljudje ne zanimajo.. se pa tud obremenjejem ne z njimi.. jaz recimo tud ne sprasujem drugih ljudi delikatnih stvari, ampak to se ne pomeni, da zamerim tistemu, ki me vprasa..

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:51:16   
pika74
Ma, če mene vprašaš... takih stvari se ne sprašuje... to je zame tko, kot če jest vprašam sosedovga Frančka, kako kej seks... pa če se mu še dvigne user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?