|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:15:32   
baguSka
ni treba povedat vesoljni sloveniji, ampak svojim najbližjim.


bl kot zdele razmisljam, bl bi blo fino da kr vesoljnemu svetu ja... ker ocitno nekatere niso zmozne povedat niti bliznjim, tega kar cutijo... :((

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:16:15   
sonček33
Ja, imaš tudi take, ki trdijo da so njihovi otroci brezmadežno spočeti...Ja, ja...nikomur ne privoščim tega, kar dajemo skozi nekatere.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:16:22   
pika74
Ja... ta stavk, da sam sprostita se, pa bo ratal... ta je pa vesoljno svetski... mislm... po vsem tem, kar sm dožvela... so mi zdej tud najbližji prjatli rekl... ja, vidiš, sam sprostit si se mogla... pa je blo.

ajej... tup šus v glavo.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:17:35   
baguSka
če se vam je o tem za pogovarjat, povejte, če pa vam ni, pa tudi povejte. kot je baguska napisala, ljudje nismo jasnovidni, če bi bili, teh vprašanj ne bi postavljali.


tocno tko... to je moj point!!! ne moremo krivit drugih, ce nas vprasajo, ker ne vejo!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:21:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če se vam je o tem za pogovarjat, povejte, če pa vam ni, pa tudi povejte. kot je baguska napisala, ljudje nismo jasnovidni, če bi bili, teh vprašanj ne bi postavljali.


tocno tko... to je moj point!!! ne moremo krivit drugih, ce nas vprasajo, ker ne vejo!


Tako in pika. Njihova reakcija nam bo povedala vse.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:24:11   
lučka 25
Kot kaže imate nekatere srečo, ko poveste bližnjim da pač ne morete zanositi in vas pustijo pri miru. Pri meni ni tako. Saj imam kar nekaj tako imenovanih prijateljev, ki kljub temu, da vedo da so fizične ovire govorijo o tem, da naj se sprostiva. user posted image

Enkrat me je kolegica vprašala kako je, če nama je že uspelo in ali so kaj ugotovili. Pa ji samo odgovorim, da za enkrat so ugotovili, da imam sindrom PCO. Pa mi ona reče, če ne bi šla jaz malo k psihiatru, da se bom lahko sprostila in potem pa bo. Pa sem se samo nasmehnila in rekla, ja sej res to lahko pozdravi samo psihiater. Pa jaz sem človek, ki nikoli ne razlaga o svojih problemih. Če pa me kdo vpraša mu odgovorim. Pa tudi če ga zanimajo podrobnosti jih razložim, da vedo koliko je ovir med nami vsemi, ki nam preprečujejo nosečnost.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:25:02   
baguSka
pa še kr vrtajo... in kaj nej jima rečem, da ne morva... da se jima pol smilim ob vsakem koraku...


ni treba... takim bi jst rekla, nej oni najprej drucga nardijo, da se bo pol vajin z njim igral.. user posted image

ampak hocem rect, da ce se ti ne bos smilila sama sebi, se tud drugim ne bos.. to sm jst ugotovila, ko sem v samem startu komu rekla, da ne morem, pa so zacel a res, joj boga.. zdej ko mi kdo to rece, pa recem, da u bistvu nisem tok boga.. da ni panike, da enkrat bom ze mela, ko bo cas za to, da trenutno zgleda se ni.. :)) pa se jim potem nc vec ne smilim.. ker jim pokazem, da mi ni tok bed, kot si oni najprej misljo, da morajo pokazat da je njim bed, ker je men bed..

jok sej me stekate, a ne da me? user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:26:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa še kr vrtajo... in kaj nej jima rečem, da ne morva... da se jima pol smilim ob vsakem koraku...


ni treba... takim bi jst rekla, nej oni najprej drucga nardijo, da se bo pol vajin z njim igral.. user posted image

ampak hocem rect, da ce se ti ne bos smilila sama sebi, se tud drugim ne bos.. to sm jst ugotovila, ko sem v samem startu komu rekla, da ne morem, pa so zacel a res, joj boga.. zdej ko mi kdo to rece, pa recem, da u bistvu nisem tok boga.. da ni panike, da enkrat bom ze mela, ko bo cas za to, da trenutno zgleda se ni.. :)) pa se jim potem nc vec ne smilim.. ker jim pokazem, da mi ni tok bed, kot si oni najprej misljo, da morajo pokazat da je njim bed, ker je men bed..

jok sej me stekate, a ne da me? user posted image


Seveda te, brez skrbi. user posted image  

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:30:02   
mika
Pa ji samo odgovorim, da za enkrat so ugotovili, da imam sindrom PCO. Pa mi ona reče, če ne bi šla jaz malo k psihiatru, da se bom lahko sprostila in potem pa bo. Pa sem se samo nasmehnila in rekla, ja sej res to lahko pozdravi samo psihiater.


lučka, a si pomislila, da ti tvoja prijateljica poskuša samo pomagat? predlog se ti je zdel neumen, ampak ne verjemem, da te je hotela prizadet. si ji povedala kaj je sploh sindrom PCO? jaz tudi ne vem, kaj to pomeni.

baguska, če ti ne boš letos zanosila, pol pa tud ne vem....user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:31:43   
baguSka
baguska, če ti ne boš letos zanosila, pol pa tud ne vem....


eeeej.. a ti ves da je samo se 3 dni!?user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:32:16   
baguSka
jok sej me stekate, a ne da me?


Seveda te, brez skrbi.


Ok.. uff. Sem se prou namatrala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:32:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguska, če ti ne boš letos zanosila, pol pa tud ne vem....


eeeej.. a ti ves da je samo se 3 dni!?user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

eh, jaz sem že v novem letuuser posted image
....kaj pa veš kaj se zgodi v teh treh dnehuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:34:40   
Anonimen
Smo xxl  družina,
"pozno" sem štartala in imela tudi srečo, da sem vedno takoj zanosila.

Pred tazaresnim partnerjem,
pred prvo nosečnostjo,
so me o stvareh - kdaj se boš poročila, kasneje - kdaj bosta dojenčka dobila,

večinoma spraševali ljudje, ki sami na teh področjih niso imeli urejenih zadev, pa so prav zaradi tega sili v druge.


S tem se nisem obremenjevala, največkrat sem rekla, da mi je sedaj fajn tako kot je. In sta jih smeh in dobra volja ponavadi razorožila.

V določenem obdobju sem bila zadovoljna, da sva se s fantom našla, se imela fajn, potovala, urejala stanovanje ipd. Za otroka sva se odločila, ko sva čutila, da bi bilo sedaj fajn in scenarij se je na srečo lepo iztekel.

Glede na lastne izkušnje, nikoli ne sprašujem ljudi, zakaj "še" nimajo otrok, zakaj imajo "le" enega ali "le" dva, kdaj se bodo poročile, kdaj zamenjale službo, kdaj bodo to ali ono.

Kakor kdo hoče ali more.
Zakaj tega ali onega še ni, pa se ponavadi zaupa dobrim kolegom, ker je vse preveč tistih, ki tvoje razlage niti ne poslušajo, ampak začnejo s pametnikovanjem že med razlago posegati v besedo.
S takimi se ne splača ubadati. Ponavadi posamezniki svoje strahove poskušajo v druge projicirati. Ne dovoli, da jim to uspe.

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:35:34   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pa ji samo odgovorim, da za enkrat so ugotovili, da imam sindrom PCO. Pa mi ona reče, če ne bi šla jaz malo k psihiatru, da se bom lahko sprostila in potem pa bo. Pa sem se samo nasmehnila in rekla, ja sej res to lahko pozdravi samo psihiater.


lučka, a si pomislila, da ti tvoja prijateljica poskuša samo pomagat? predlog se ti je zdel neumen, ampak ne verjemem, da te je hotela prizadet. si ji povedala kaj je sploh sindrom PCO? jaz tudi ne vem, kaj to pomeni.

baguska, če ti ne boš letos zanosila, pol pa tud ne vem....user posted image


V tistem trenutku, ko je ona imela govor o psihiatru, da je gotovo kriva psiha,... sem bila tiho, ker je nisem hotela moriti na dan njene poroke. Je pa čez čas sama ugotovila preko interneta, pa je še vseeno govorila o psihiatru. OPa sem ji lepo povedala, da pri vseh pa ni razlog psiha. Šele čez dobro leto, ko sem dala skozi še HSG in laparo, pa je dojela, da je to fizična ovira, kljub temeljiti razlagi kaj je to sindrom PCO. Pač eni ne znajo poslušati in imajo svoje zaključke. Jaz ji nisem zamerila, sem pa pač slišala en komentar več na to, zakaj nimava otrok.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:38:09   
mika
Ponavadi posamezniki svoje strahove poskušajo v druge projicirati


v teh primerih je ravno obratno. ženska, ki ne more zanosit, svoje strahove projecira na ljudi, ki potem sprašujejo, česar ona ne želi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:39:36   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zakaj tega ali onega še ni, pa se ponavadi zaupa dobrim kolegom, ker je vse preveč tistih, ki tvoje razlage niti ne poslušajo, ampak začnejo s pametnikovanjem že med razlago posegati v besedo.
S takimi se ne splača ubadati. Ponavadi posamezniki svoje strahove poskušajo v druge projicirati. Ne dovoli, da jim to uspe.



Ravno tako je bilo v mojem primeru, ki sem malo prej opisala. Sploh se me ni poslušalo. Žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:42:37   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ponavadi posamezniki svoje strahove poskušajo v druge projicirati


v teh primerih je ravno obratno. ženska, ki ne more zanosit, svoje strahove projecira na ljudi, ki potem sprašujejo, česar ona ne želi.


Tu pa se ne strinjam v celoti. Gotovo so tudi taki problemi. Vendar ravno zato, ker nerade gopvorimo o svoji neplodnosti, v teh primerih raje ostanemo tiho. Saj včasih, ko ti bližnji kljub tvojim problemov še kar najedajo, pa rečeš kakšno smešno pripombo, da jih vsj z njo strezniš in utišaš.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 9:53:37   
Anonimen
Nikoli ne bo za vse prav. Pri nama je bilo pa ravno obratno. So od mojega sorodniki u luft skočili, ker to pa ni fer in ni prav, da imava midva otroka, ker nisva poročena.user posted image
Mislim, čista tragedija za njih.user posted image
Pa ne, da sva se midva odločila za otroka takoj, ko sva se spoznala. Ne, midva sva se odločila zanj po 10 letih, po vseh težavah, ki sva jih dala skozi in jih rešila še pred otrokom. In je tudi trajalo 9 mesecev, da se je prijelo. potem pa dobiš pod nos, da to ni prav, da bi onadva morala biti prej ipd.user posted image

Mah, mene sploh ne čudijo več odzivi ljudi. Eni pač nimajo 100 pik v glavi. Ena RR-jevka ima dober podpis. Nekaj v zvezi: Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with the experience.

Držim pestke za vse, ki se že leta trudite za svoje user posted image , da vam bo leto 2008 bolj naklonjeno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:01:55   
nf
Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with the experience.


ahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  So true, so true! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:02:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ponavadi posamezniki svoje strahove poskušajo v druge projicirati




V teh primerih je ravno obratno. Ženska, ki ne more zanosit, svoje strahove projecira na ljudi, ki potem sprašujejo, česar ona ne želi.



Ne, projicirat svoje strahove v druge pomeni, preprosto to, da si z nečim nazadovoljen, potlej pa v druge tiščiš s podobnimi vprašanji, da bi še njih znerviral  in sebe tako potolažil.

Mene so na temo - kdaj bom našla partnerja, kdaj bodo otroci, spraševale ženske, ki doma niso imele urejenih razmer: bila je nezadovoljna s pijanim možem, imela je dva majhna otroka, pa ni sfolgala.  In mi je bilo smešno, da me ravno po teh zadevah sprašujejo. Kajti med spraševanjem kdaj in zakaj ne, mi je pripovedovala o svojih problemih.
Ali pa o službi, bolj so same bodisi iskale službo bodisi bile nezadovoljne s svojo, bolj so rinile in me spraševala, ali me ne moti honorarno delo, pa malo denarja ipd.


(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 10:02:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:04:35   
natasaom
jaz sem se naučila,da ne sprašujem takih stvari,ker lahko prizadanem človeka zaradi moje tupe pameti.
enkrat sem eno punco vprašala ki je imela eno nogo krivo in je šepala-če jo noga boli user posted image ..mislm tolk sem bla nase jezna,da bi samo sebe na gobec...sej sem se ji opravičla,ampak škoda je bla narjena.
zato pa nikoli več nič ne vprašam.ko je bla hana dojenček jo je ena ženska samo opazovala v vozičku in solze so ji tekle...ne vem zakaj nima svojih otrok,vem pa,da je bilo men hudo ko sem jo gledala.
ne sprašujem in ne upam sodit o tem kdo ima in kdo nima otrok.in če bi lahko pomagala bi,tako sem pa raje tiho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:06:32   
Anonimen
Če meni odgovoriš bo, če bo bog dal ali ko bo bog al ali kaj takšnega, z nasmehom (ker vemo, koliko ima pač bog prstov vmes), mi je jasno in ne sprašujem več. Tudi nasvetov ne dajem, ker vem, da je to brez veze, da oseba, ki se trudi zanosit, ve zilijonkrat več o tem kot jaz.
Da pa človek vpraša, pa ni nič slabega v tem. Pač ljudem privoščiš srečo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:13:41   
nf
Če bi vam kdo od g direkt kej takega povedal bi se vas več kot polovico najprej zgražalo, šele potem bi pa mogoče začele razmišljati o tem da mogoče pa le ima prav. Podobno je tole z nasveti z psiho,...

Sori ampak s tem se pa ne morem strinjat. Punce, ki ne moremo takoj zanosit, nismo neke živčne razvaline, ki bi se morale samo sprostit! Tisto da je zanosila, potem ko je shujšala, je medicinsko razložljivo in se sploh ne more delat neke analogije na sproščanje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kdor nima otrok...
28.12.2007 10:15:52   
baguSka
Da pa človek vpraša, pa ni nič slabega v tem. Pač ljudem privoščiš srečo.


Tocno to. In jaz pac ne razumem, zakaj si nekatere vzamejo to kot zlonamerno... Ok ne maram zbadanja oz navijanja in pametovanja, v takem primeru, kot sem ze rekla, grem pac stran. Se je ze zgodilo. Ampak ce clovek le vprasa, pa s tem ni se nic slabga mislu..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?