|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a bo moja orhidej še kdaj cvetela?
28.12.2007 13:51:42   
felicia
Evo vam nalepim slike od moje edine rožice pa mi povejte koliko možnosti ima za ponovno cvetenje in a so to nova stebla al so to kakšne korenine al kaj?

user posted image


user posted image

user posted image


user posted image


user posted image


hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a bo moja orhidej še kdaj cvetela?
28.12.2007 13:54:16   
gumbek
Zalij jo potem jo pa pusti 14 dni in nato postavi v vido za 10 minut vodo odlij, boš kmalu videla cvetni poganjek tako je meni uspelo. Veš mora doživeti malo šoka.

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a bo moja orhidej še kdaj cvetela?
28.12.2007 14:35:03   
malecka
Na moji pa so korenine začele bledeti, tako da mislim -- za mojo več ni pomočiuser posted image --tvoja pa ima korenine še močne in lepe, tako da mislim, da bo še cvetelauser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a bo moja orhidej še kdaj cvetela?
28.12.2007 14:40:18   
Maxica
Meni je ena orhideja eno leto takole "vegetirala". Pravijo, da če poganja nove liste ali korenine, pomeni, da je "živa" in da bodo tudi cvetovi še s časom pokukali na plano. Jaz sem potem govorila z eno cvetličarko, ki je rekla, da je možno, da je zadnjič ful cvetela (kar je res) in tako izčrpala zemljo. Dala mi je eno gnojilo, če pa ne bi pomagalo, pa naj jo presadim v posebno zemljo za orhidejo. Ampak je gnojilo pomagalo in zdaj je že pognala tisto steblo, pa bobki so gor, tako da mislim, da se bo kmalu začela odpirati.
Tako da kr imej potrpljenje, zihr bo še.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a bo moja orhidej še kdaj cvetela?
28.12.2007 14:57:53   
felicia
sej mam potrpljenje sam je taka že dve leti sam listi so jo pa ta steblčka al kaj so že nobenih cvetovuser posted image

pa tako bi rada da cveti

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a bo moja orhidej še kdaj cvetela?
28.12.2007 15:01:50   
Ines.
Jest mam moje v kuhinji. Mislijo da so v tropih, ker je toplo in vlažno od sopare.user posted image  Pa cvetijo enkrat ne leto.



_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a bo moja orhidej še kdaj cvetela?
28.12.2007 15:08:11   
Aja32
Pri meni je bilo čisto enako. Pred slabim letom (februarja) sem jo dobila za roj. naše pupe... mesec dni je bilo OK, je imela ful lepe cvetove...Potem se je pa vse skupaj posušilo (vse, razen štirih listov)...

In taka izgleda danes...

user posted image

user posted image

Nisva pa delala nobenih dizertacij z njo. Vsakih toliko časa sva jo zalila in pustila namiru...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a bo moja orhidej še kdaj cvetela?
28.12.2007 16:20:17   
Lunca1
Midva imava z orhidejami res srečo. Moraš ugotovit kje ji paše. Pri nama bogato cvetijo v dnevi sobi, jo imava zraven televizorja in av naprav. Jim zgleda paše sevanje. Nam cvetijo tudi po nekaj mesecev. ko odcvetijo pa jih prestaviva v kuhinjo na svetlo okensko polico, kjer zelo hitro ponovno zacvetijo. Se jim kar malo trga.user posted image Aja paše jim pa svetel prostor z ne čisto direktno svetlobo.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?