|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva za steno - bleščeča??
12.1.2008 18:56:54   
LoCa
a to obstaja? sem imela v mislih bakreno barvo, ampak tako da bi bila rahlo bleščeča. samo v bauhausu nisem našlauser posted image . hotela sem seveda vprašat, ampak nobenga nikejr ni blo, kot vednouser posted image . ne vem zakaj, ampak imam v glavi, da sem že nekje vidla v takem stilu, samo res ne vem kje to dobit???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barva za steno - bleščeča??
12.1.2008 19:07:51   
Anonimen
Ja, obstaja. Moja tašča ima tako zamolklo zlato.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barva za steno - bleščeča??
12.1.2008 19:23:43   
jazz
Poskusi dobit kakšnega fejst malarja v roke....delala sem v restavraciji, ki je imela stene obarvane z rumeno, gor pa take ****iš packe...v rjavo-zlatem stilu. Je bilo ful dobro za videt!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barva za steno - bleščeča??
12.1.2008 19:31:30   
Anonimen
Ja obstaja. Pralna barva. Imajo tud v zlatem in srebrnem odtenku. Svetleče.
Lažje je pa z tapetami sevedauser posted image

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barva za steno - bleščeča??
12.1.2008 19:40:19   
LoCa
hvala punce, ste mi vrnile upanje user posted image . bom kr nadlegovala prodajalce zdej user posted image .
malarja pa nikoli več. vsi k sm jih imela so bli kao ful dobri (ustna priporočila), pa vsi so bli  zanič. vsaj po moji oceni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barva za steno - bleščeča??
13.1.2008 8:33:09   
Andra
Pozdravljena,

sicer ne vem iz kje si, ampak ravno v petek sva bila z možem v trgovini z barvami, kjer imajo kar ti srce poželi. Imajo tudi takšno bakreno, o kateri si ti govorila in še mnogo več.
Trgovina se pa imenuje BINA, sedež imajo pa na Pobrežju v Mariboru. Če te kaj več zanima, me kontaktiraj na ZS. So pa zelo prijazni in ti vse pokažejo in povejo. Imajo ogromno vzorcev (pobarvane stene), da si lahko predstavljaš.

Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barva za steno - bleščeča??
13.1.2008 13:56:11   
LoCa
sem iz Lj, tako da ne bo nič z Bino user posted image . čeprav bi blo res bolje, da grem v kako trgovino ki bi bila specializirana za to, sem že našla na spletu tri. Andra, hvala za idejo, nisem niti pomislila user posted image .

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barva za steno - bleščeča??
19.1.2008 16:21:20   
LoCa
ok, dobla to barvo user posted image . un mi je dal acrylcolor od jub-a. zdej pa, tip mi je dal isto (samo srebrno) za kovinske vratne okvirje. meni se zdi čudno to. pa sm ga 2x vprašala če je prepričan, pa je reku da ja. js pa nikjer na navodilih ne najdem da je tut za kovino. mater mu user posted image . a me je slučajno nategnu? ker če me je se pr priči vrnem in zahtevam dnar nazaj.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?