|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kolikokrat na teden je normalno?
19.1.2008 22:38:15   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Mi seksamo samo za ta večje praznike, torej smo zdaj dosti, ko je blo dosti praznikov, zdaj pa spet mir do velike noči.


pri nas je podobno user posted image  user posted image  včasih tudi kakšnega spustimo, za božič se nič ne spomnim da bi bila kakšna akcija user posted image


Dokler seksate za praznike je še čisto v redu user posted image . A si predstavljate, da bi seksale samo 29.2. user posted image . Ja, to bi bila pa kriza.

Punce, dosti RR-ja, hitro user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kolikokrat na teden je normalno?
21.1.2008 9:02:07   
Lepotica
V bistvu je čisto odvisno od dneva, tedna, razpoloženja. Ponavadi 2krat do 4krat na teden, na dopustu, ko imava več časa zase pa seveda večkrat-kakor nama paše. Priznam pa, da občudujem tiste, ki kar vsak dan.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kolikokrat na teden je normalno?
21.1.2008 10:09:43   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

Oj!

Brala sem temo: Nadležni partner in prebirala vaše odgovore in zdej me pa res zanima, kolikokrat na teden sexate. Res me zanima, kaj je za vas normalno. Je ena napisala, da sexa vsak dan in da je presrečna da  partnerja  tako privlači, da jo hoče  kr vsak danuser posted image
Kolikor se jaz z mojimi prijateljici pogovarjam, je stanje pri vseh v povprečju 1x do 2x na teden...in nič več, pa še to je user posted image




kolikor vam paše, enim 5x na teden, enim pa 5x na leto, tle pa res ni pravila

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kolikokrat na teden je normalno?
21.1.2008 10:27:38   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: žetev

nič hudega če je to 2x na dan ali tudi 3x....lahko samo 1 x na teden...ali mesec...samo, da je lepo..obema...user posted image


Se podpišem!

Kakor kdaj- včasih vsak dan, včasih parkrat na teden, včasih redko...ni pravila, kakor nanesejo situacije.


(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kolikokrat na teden je normalno?
21.1.2008 11:42:17   
daysi
Sušaaaaaaaaaaaa

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?