|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja v zelenem
21.1.2008 12:30:31   
bettika
Smo pri opremljanju stanovanja in ne vem zakaj sem si zamislila, da bi imela zeleno kuhinjo v kombinaciji z lesom.
Evo ta mi je ful všeč  http://www.svea.si/default.asp?id=79&theme=2&pic=1&pp=1
Kaj mislite?
Sem pa razmišljala, da bi za pult dala kar navaden bel ultrapass (ali bi bilo boljše v imitaciji lesa, kot bodo omarice), na steno pa ploščice, ki bi imele malo zelenega vmes, da bi se skladalo z zelenimi omaricami.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 12:33:14   
Strawberrie Cherrie
kuhinja mi je 'potencialno všeč', drugače je pa sama ne bi imela.
evo moja kuhinja bo takole: stene zelene, kombinacija temno in sv.zelene, z detajli... fronti kuhinje so v granitno sivi , pult je masivna breza, prav tako'cokl' in police. nad steklokeramično ne bo ploščic, ampak steklo. se mi pa zdi, da bo celotno piko na i naredila miza in stoli v oranžni barvi.user posted image


aja, glede pulta v beli barvi....jaz sem skeptična in bi rekla ne. ne bi pasal na tole kuhinjo. potem raje v naravni barvi lesa,ki ga boš izbrala.

(odgovor članu bettika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 12:37:07   
Strawberrie Cherrie
aja, pa še ena kuhinja, ki mi je blazno všeč,ki ima kombinacijo v zeleni, je kuhinja od Skanne user posted image Mi je tut noro všeč...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 12:49:51   
Anonimen
jaz bi raje izbrala tako varianto http://www.svea.si/default.asp?id=79&theme=4&pic=1&pp=1
brez da je kuhinja poštrihana. v bistvu imaš samo steno zadaj v zeleni barvi - bolj kot ploščice priporočam šipo. ko se boš zelene nažrla, jo flikneš ven in daš kako drugo barvo. zelen poudarek nardiš še z drugimi dodatki, kot vidiš na sliki, kake sklede v zeleni,... bel pult? ja če hočeš biti sužnja čisščenja...pa tudi zdi se mi da bolj paše kar en tak pult k je kle na sliki. se prav podobne farbe kot je kuhinja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 12:53:37   
Anonimen
kaj pa ta http://www.svea.si/default.asp?id=32&theme=5&pic=1&pp=1 
al pa ta http://www.svea.si/default.asp?id=32&theme=2&pic=1&pp=1

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 12:53:47   
gaya24
bettika:
Jaz imam  kuhinjo bele barve v kombinaciji z zeleno. Če hočeš jo dam v album pa si pogledaš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 12:54:48   
Anonimen
Meni je tudi bolj všeč tako kot je LARA napisalauser posted image .
Pa šipo, definitivno. Meni je ful žal da sva dala ploščice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 12:59:58   
Strawberrie Cherrie
z zelenimi fronti mi je lepa tudi Ikeina visokosijajna zelena kuhinja, vendar jo tiste mozaik ploščice na Ikeini strani kar malo skazijo....


se pa še sama poigravam z mislijo, da bi mogoče pod steklo oblekla steno v kakšno odbito zeleno tapeto - pač samo tam, kjer bo steklo prišlo namesto ploščic.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 13:01:47   
bettika
Ja, mislim, da pult v belem res ne bo šel. Bo kar v imitaciji lesa.
Kako pa je kaj ta varianta s šipo? Kje se to naroči, pa kakšna je kaj cena? Kako pa je kaj z montažo. Ali lahko tudi sam namontiraš.
A pa se za šipo ne nabira umazanija? Ne vem, sploh si ne predstavljam. Saj kako izgleda že vem, funkcionalnosti pa si ne predstavljam.
Ja Lara, druga varianta kuhinje Lina je najbrž še lepša, ostale pa mi niso všeč, je presvetlo zelena barva.

Gaya 24, prosim za slikice. Sem zelo vizualen tip in morm vse videt, da si sploh lahko predstavljam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 13:01:49   
Strawberrie Cherrie
btw, lara, tebi se pa še sploh nisem zahvalila za kontakt do tistega steklarja, sva dobila šipo za 70€ ceneje, kot bi jo dobila pri nas.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 13:03:30   
Strawberrie Cherrie
betika, mi bomo to uredili s silikonom. in ne, potem svinjarija ne more not.


aja, lara, me še pa nekaj zanima, ker nimam več linka do tvojga bloga. kakorkoliže, ali si dala med pultom in steklom zaključno letev ali ne? moj se precej ogreva za tole zadevo, meni pa nikak ne gre skupaj, glede na to, da imava masiven pult....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 13:27:19   
gaya24
Bettika:
Evo slikce iz kuhinje pa ena je še iz jedilnice ki je v kombinaciji z rumeno steno,

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 13:47:49   
bettika
gaya24 hvala ti. Je lepa, samo jaz bi raje imela malo več zelene, pa kakšno omarico v lesenem stilu, da izgleda bolj domače. Cela bela kuhinja mi deluje preveč sterilno.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 13:48:34   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Bettika:
Evo slikce iz kuhinje pa ena je še iz jedilnice ki je v kombinaciji z rumeno steno,



luštna kuhinja user posted image user posted image user posted image
mene moti edinole to, da tla potegnejo preveč na rdeče.....

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 14:03:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

btw, lara, tebi se pa še sploh nisem zahvalila za kontakt do tistega steklarja, sva dobila šipo za 70€ ceneje, kot bi jo dobila pri nas.user posted image


o prosim :)

s šipo je takole. po mojem mnenju je nakup kaljenega stekla brezvezen..sploh če nimaš šorgeta na plin. ker res ne vem kje se šipa toliko segreva da bi kar počla od tega??!! no v glavnem jaz imam navadno šipo. odrezal lokalni steklar. cena ni premierljiva s tistimi ki jih ponujajo v raznih salonih. šipo se namontira v kuhinjo po tem ko je kuhinja že zmontirana. pride vpeta med zgornje omarice in sede direktno na pult. potem pa je odvisnao ali je šipa prozorna ali barvana, moja je recimo prozorna, zadaj je nalepljena barvna folija. zato smo šipo na steno pritrdili samo s silikonom. in potem je okoli in okoli ob robovih šipa zasilikonana s proziornim steklarskim silikonom, da voda in umazanija niti slučajno ne more zadaj. če imate pa prozorno šipo in zadaj pobarvano steno recimo potem pa jo lahko pritrdi s kakimi kavlčki, al pa če je možnost tudi samo zasilikona po robovih (tako imam jaz narejeno v utilitiju).  in nikjer nobenih zaključnih letev. tiste letve delajo samo dodatne robove za katerimi se nabira svinjarija.

recimo ta šipa je samo zasilikonana na steno po robovih in seveda sloni na pultu.
user posted image  

ta ima pa gor folijo in je zasilikonana s par pikami na steno zadaj, potem pa še rob okoli in okoli da ne gre svinjarija zadaj. desno pri kraju pa šipo večinoma držijo na steni štekarji, ki so namontirani čez šipo - v šipi je luknja), pa okol je zasilikonana
user posted image  

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 14:07:32   
pety78
Uf, tale kuhinja mi je pa preveč temna in dolgočasna. Bel pult bi pa res preveč ven sekal. Mogoče bi bila lepša, če bi bil les svetlejši. 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 14:08:44   
pety78
Lara, kako si zadovoljna s stoli. Mi smo jih tudi nabavli. user posted image S čim jih čistiš?

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 14:17:45   
Anonimen
ŠIŠA

no evo link do mojga spletnika

ja s stoli sem zadovoljna. sem pa ke jih spucam, če vidm kak flek kar s čistilom za šipe user posted image , vsake kvatre se jih pa lotim s čistilom za usnje in skaj

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuhinja v zelenem
21.1.2008 14:30:09   
facka
jst imam kuhinji v barvi pistacije, poglej v album, pult je pa tak čisto droben "špric", da ni občutljiv. Sem zelo zadovoljna, samo eni pravijo, da zelena barva v kuhinji spodbuja apetituser posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu bettika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuhinja v zelenem
23.1.2008 16:11:36   
Annny
Apetit baje vzpodbuja oranžna barva, sem slišala. (McDonaldsove barve, pa to)

Drugače mi je pa ta zelena kuhinja kar všeč, sama bi imela toplejše barve.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kuhinja v zelenem
23.1.2008 19:09:34   
Anonimen
jaz bi raje izbrala tako varianto http://www.svea.si/default.asp?id=79&theme=4&pic=1&pp=1
brez da je kuhinja poštrihana. v bistvu imaš samo steno zadaj v zeleni barvi -


Enako :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Hoja
dejzi

Kdaj ste svoje sončke začele postavljati na noge (tako, da so nosili svojo lastno težo sami) in jih učiti hoje?

8m (35%)

9m (15%)

10m (17%)

11m (10%)

12m (10%)

kasneje (13%)


Število vseh glasov: 343

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!