|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 13:48:08   
živa
Hoj!

Moj mali ima izrazit ekstenzijski vzorec, pri 3 mesecih ima še vedno stisnjene pesti, glave ne dvigne od podlage, ko ga je zdravnica za rokice potegnila v sedeči položaj, je asimetričen in se usločuje pri ležanju na hrbtu. Danes smo dobili datum v razvojni, vendar šele čez 5 tednov. Zdi se mi, da lahko v tolikšnem času marsikaj zamudiš oziroma popraviš, zato mi, prosim, svetujte, kaj naj naredim. Počakam? Najdem že prej kakega zasebnega nevrofizioterapevta - koga (smo iz okolice Ljubljane)?

Hvala za nasvete,

lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 13:51:14   
TONČI.
šele čez 5 tednov.


Kaj? Mi smo imeli podobne težave in smo bili na vrsti takoj naslednji teden. Pa pojdi z otrokom tja kje se naročiš. So na nevro videli za kaj gre?

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 13:52:10   
živa
Zdravnice cel februar ni.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 13:54:45   
anita4
ojla!
Če mene vprašaš in če bi se šlo za mojegauser posted image bi obrnila vse na glavo da bi dobila datum prej .Mislim oz.vem da bi šla samoplačniško samo da bi čimprej prišla na vrsto in dobila zdrvniško razlago in pomoč.
Če ne drugače začni iskati na netu.

Tako sem jaz morala iti na magnnetno resonanco pa sem klicala po vseh bolnicah, nekje ni delalo drugje čakalna doba eno leto.Potempa sem na netu našla privatno ambulanto ki so delalitudi preko napotnice in temin je bil v roku 3 dneh.
Ko se pa gre za otroka bi pa še huje zagnala paniko...nikoli se ne ve kaj lahko zamudiš.
Lp

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 14:03:53   
TONČI.
Zdravnice cel februar ni.


Morjo imet pa nadomeščanje. Ko mojega nevrofizio. ni bilo dva al tri mesece, je tud bilo nadomeščanje. Telovadba je bila res krajša, ampak pregledi so bili pa vseeno. Zahtevaj nov datum.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 14:14:45   
živa
Nimajo nadomeščanja, sestra se bo selila po drugih ambulantah, kjer je na srečo potrebujejo (mi je danes povedala), zdravnice pa ne bo. To ni nevrofizioterapija, je le pregled v razvojni ambulanti.

Lp,

živa

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 14:35:35   
melani99
Kaj pa če bi se poskusila naročiti v drugi razvojni amb?

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 14:54:59   
mihiani
Nas so tudi naročili šele pri 4 mesecih s podobnimi težavami. Da ne boš imela slabe vesti, meni so super poglej www.gibanje.si
Drugače pa v tolažbo, sedaj pri 6 mesecih se dojenček začne kar sam od sebe popravljati.
LP

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozen datum v razvojni ambulanti
31.1.2008 16:24:50   
živa
Sem klicala neko zasebno fizioterapevtko (po priporočilu ene RR-jevke, hvala user posted image ) in dobila uro JUTRI user posted image .

Hvala za pomoč,

lp,

živa

(odgovor članu mihiani)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?