|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naš šotor
12.2.2008 20:01:00   
Laubica
Kako se vam zdi ta šotor-za 5 ljudi-je od Induplatov-link če kero zanima-

user posted image http://www.induplati.si/sotori_predprostori.asp

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naš šotor
12.2.2008 20:21:21   
Hans
Induplatovi šotori so zelo kvalitetni.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naš šotor
12.2.2008 20:31:05   
Anonimen
A nimajo ti šotori en kup enih kovinskih palic ter so zloženi zelo težki in zavzamejo veliko prostora?

Pač tako, kot so bili včasih? Ker mi smo z mojimi starši imeli tak šotor in vem, kako se to postavlja. Težko.


Ker zdaj ti novejši, narejeni v obliki iglujev, so res lahki za sestavljat, in zloženi zavzamejo zelo malo prostora.

Mi imamo enega iz Sport 2000, sicer so pa na spletni strani sun&fun super šotori. Naš ni tako zelo super, kot so nekateri tam.

Na uni temi Ena o šotorih veliko piše o njih.

(odgovor članu Hans)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naš šotor
12.2.2008 20:33:42   
Lianna
Meni se zdi preveč kompliciran za sestavljat. Mam raje iglu-ja. Sploh ker se ponavadi vsake 2 dni premikam v drug kamp. Ne grem glih za 2t ležat nekam na morje. Če ga nameravate imeti za to potem je ok. Za selitev je pa iglu najbolj primeren.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naš šotor
12.2.2008 20:34:21   
Anonimen
Tole je npr. zame najboljši šotor

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/ancona.htm

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naš šotor
12.2.2008 20:53:12   
Laubica
Mi vedno gremo za 14 dni v en kamp in tam uživamo.Slišni-meni je pa ta tvoj premali,res je naš zelo velik in  zavzame dosti prostora ,samo sem pa not komot tudi ko dežuje ,ga imamo že 5 let in moram povedat da sem več kot zadovoljna z njim,ker nas gre vedno dosti letos imamo še novega člana,prej vedno taščo in še psa -pa se nič ne tiščimo user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naš šotor
13.2.2008 8:17:42   
viv_
Če si stalno na enem koncu, potem OK. Mi smo "nomadi" tako da zagovarjam Splišni varianto... Dalj kot 5 dni nismo nikoli v nobenem kampu.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naš šotor
13.2.2008 8:22:54   
Marogica
Mi smo sicer "prikoličarji", tako, da preživimo ta glavni dopust v prikoli. Za "kratke" dopuste, kjer želimo biti "mobilni" pa imamo šotor v tem stilu
 
 
Je pa res bolje tale po principu igluja..Vsaj za nas..Pa z malimi otroci, kjer mora vse iti hitrouser posted image . Drugače pa so Induplatovi šotori res kvalitetni.
 
Torej, vprašanje je, kako želiš preživeti dopust, in koliko časa si pripravljenja "investirati" v samo postavljanje šotora.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naš šotor
13.2.2008 8:26:08   
viv_
Mi smo imeli na morju zraven prikolice tak ala Induplati šotor. Ko sem bila še majhna. Se spomnim, da smo se vsako leto pri postavljanju skregali... Oči je bil siten, pa dol mu je tekl... Mami je dajala navodila... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naš šotor
13.2.2008 8:35:49   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mi smo imeli na morju zraven prikolice tak ala Induplati šotor. Ko sem bila še majhna. Se spomnim, da smo se vsako leto pri postavljanju skregali... Oči je bil siten, pa dol mu je tekl... Mami je dajala navodila... user posted image user posted image user posted image


Eh, viv, Induplati gor ali dol. PRi nas se začne "nervoza" že pri pakiranju doma. Vsako leto isto. Pa ne dajem navodil...že nekaj let ne več. user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naš šotor
13.2.2008 13:30:50   
Laubica
Pri nas je tudi doma pri pakiranju nervoza ,ko nosi v avto in ne ve če bo vso kramo not dobiluser posted image z postavljanjem sva se pa že zverzirala v 1uri je vse tipi topi,ja mi smo pa lani šli z malim iglujem kampirat za 4 dni -jaz sem bila noseča pa moja dva in smo bili kot sardelice-doživetje je bilo,samo smo se pa tam res skregali ker nam je bilo tesnouser posted image user posted image smo radi bolj komotuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: naš šotor
13.2.2008 13:32:48   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
...,ja mi smo pa lani šli z malim iglujem kampirat za 4 dni -jaz sem bila noseča pa moja dva in smo bili kot sardelice-doživetje je bilo,samo smo se pa tam res skregali ker nam je bilo tesnouser posted image user posted image smo radi bolj komotuser posted image


user posted image user posted image  Res smo si različni... Mi smo šli predlani za 3 tedne kampirat, pa jaz v 7 mesecu, pa je blo fajn... Šotor pa ni bil prav velik - je bil enosobni. Zdej mamo pa dvosobni s kabinetom. user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: naš šotor
13.2.2008 13:37:54   
al1*
Mi pa ravno čakamo pošiljko z novim šotorom - naročili smo na amazonu, upam, da bo o.k.

user posted image

_____________________________

lp


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: naš šotor
13.2.2008 13:38:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
...,ja mi smo pa lani šli z malim iglujem kampirat za 4 dni -jaz sem bila noseča pa moja dva in smo bili kot sardelice-doživetje je bilo,samo smo se pa tam res skregali ker nam je bilo tesnouser posted image user posted image smo radi bolj komotuser posted image


user posted image user posted image  Res smo si različni... Mi smo šli predlani za 3 tedne kampirat, pa jaz v 7 mesecu, pa je blo fajn... Šotor pa ni bil prav velik - je bil enosobni. Zdej mamo pa dvosobni s kabinetom. user posted image user posted image


A za laptopa?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: naš šotor
13.2.2008 13:40:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Mi vedno gremo za 14 dni v en kamp in tam uživamo.Slišni-meni je pa ta tvoj premali,res je naš zelo velik in  zavzame dosti prostora ,samo sem pa not komot tudi ko dežuje ,ga imamo že 5 let in moram povedat da sem več kot zadovoljna z njim,ker nas gre vedno dosti letos imamo še novega člana,prej vedno taščo in še psa -pa se nič ne tiščimo user posted image


Ne, saj mi nimamo tega, ampak se m zdi tudi ta čisto dovolj velik. Mi imamo eno 6-metrsko ladjo zdaj, ki ne vem, kam jo bomo sploh uspeli zbasat.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: naš šotor
13.2.2008 13:41:52   
viv_
Najbolje, da organiziramo eno RR kampiranje user posted image  da razprosteremo vse šotore... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: naš šotor
13.2.2008 13:43:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mi pa ravno čakamo pošiljko z novim šotorom - naročili smo na amazonu, upam, da bo o.k.

user posted image


No, mi imamo nekaj takega, samo da je moder. Smo ga kupili v Sport 2000 za 70 evrov ali koliko že.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: naš šotor
13.2.2008 13:43:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Najbolje, da organiziramo eno RR kampiranje user posted image  da razprosteremo vse šotore... user posted image


Ja, to bi bilo pa res fajn, bi se še ženske enkrat šle, katera ima daljšega.user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: naš šotor
13.2.2008 19:40:48   
Laubica
Ja jaz tudi nimam nič proti da gremo na rr kampiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: naš šotor
19.2.2008 21:55:31   
melitkica
WaU,  Induplati so itak zakon! Sicer ima slabosti (teža, velikost v prtljažniku). Je pa definitivno zmagovalec v slabem vremenu, ko ti poliesterski šotori pokažejo pravo stran. Pa ko je vročina, je bolj znosno v bombažnem šotoru kot poliesterskem, pa čeprav nismo v vročini nikoli v njem. Si bolj komot, brez kondensa... vendar pa nam stanje ne omogoče, ker nimamo mesta zanj v avtu. Smo si že Savico nagledovali, pa nima predprostora. Imam pa željo, da kupimo kaj bolj konkretnega.

Drugače pa že komaj čakam, da bomo kampirali, nekje junija.

LP vsem

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: naš šotor
4.3.2008 21:30:53   
pojona
Mi smo pa pred 3meseci kupili tale šotor - http://www.sun-fun.si/slike/sotori/capri_full.jpg
Bil je znižan na 330EUR. Menda jih imajo samo še nekaj (so že vse prodali), potem pa tega modela ne bo več.
Mi smo kupili šotor za 4 osebe. Moja kolegica pa ima tega za 6oseb, pa ga je zelo pohvalila - lansko leto so preživeli v kampu Nadiža neurje brez kaplje vode v šotoru, pa pravi, da je zelo prostoren in enostaven za postavit - to bomo še videli sami.


_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: naš šotor
7.3.2008 16:36:28   
Laubica
Vauuu tudi dobro zgleda,kakšne  so pa njegove mere

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: naš šotor
7.3.2008 17:50:52   
pojona
Mere imaš na tej strani - http://www.sun-fun.si/slike/sotori/capri4_podn.gif

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: naš šotor
8.3.2008 20:31:25   
Laubica
Fino-poročaj kako ste ga ocenli po kampiranjuuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?