|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 7:28:18   
Lepotica
A je res, da kontracepcijske tablete povzročajo zamašene jajčnike?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 7:51:26   
srki
Prvič slišim, ali je res ali ne, pa ne vem.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 7:53:42   
lelaval
Ne bi vedla - prvič slišim

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 8:03:22   
sancy
oj ne bi vedla ce to drzi, ampak upam de ne kr jaz jih jemljem ze 6 let in sicer logest. Sam sem se odlocila da jih preneham ker po nekaJ letih je treba nehat.saj js sem tako obvescena. upam da to ne drzi

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 8:08:21   
Lepotica
Jst jih jemljem 6 let pa pol in zato me skrbi. Mal sm po netu brskala pa piše, da naj bi celo varovale plodnost. Ne vem kaj naj. Zaenkrat si otroka še ne morm privoščit, kaj naj? Mal me je strah sam kondome koristit.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 8:16:01   
tititi
Meni je G. rekla da zdej je trend da se ne prekinja. Pa js Diane jem?!?
Jaz tud sam kondomu ne zaupam...ker tud tabletke niso 100% a ne :(
Pač ni to paranoja ampak ko bom se odločla za otročička bo to zavestno zdej pa pač si ga ne morm prvoščit.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 8:16:53   
Lepotica
Tititi si napisala točno tko k se men po glavi plete. Kolk časa jih jemlješ?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 8:18:16   
sancy
po mojem to ni res da masijo jajcnike, ker baje imajo KT same dobre vplive na telo kukr jaz vem. 

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 8:22:03   
Lepotica
Jst nekak verjamem, da kemija je le kemija in d ni glih najboljša za zdravje.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 8:37:58   
tititi
No men kemija tud ni najboljša za zdravje, ampak sem mela full težke menstruacije in mi še ketonal forte ni pomagal tko da sem se pol odločila probar s tabletkami in od takrat nimam problemov (trk trk) do danes (prvič mam kr en čudn izcedek umes - M. bi mogla dobit naslednji tork?user posted image user posted image user posted image user posted image ). Pa tudi redne M sem dobila in tud mozole mi je full spucal. Tko da se mi zdijo trnutno najmanjši vnos kemije kr je možn pr meni (ketonal je full kemija, tabletke za proti mozolem tudi... tko da jaz sem zadovoljna).
Vem pa, da se bom hotla full "spucat" prej ko zanosim. In bom mogoče še kak mesec več kot priporočljive tri počakala.
Ja a veš za svoje zdravje človek pač poskrbi user posted image  Meni se ne zdi nč hudga če jem tabletke pa tud kondom uporabljava ker se itak še full mal časa poznava.

Pa tud otročičku hočem nudit vse naj naj, kot so meni starši, tako da pač dokler nimam neke finančne stabilnosti (služba, stanvanje) pač vem, da si ga ne morm prvoščit. Pa ne me zdej napadat. Ker vem, da ene tud kot študentke, pa brez službe zanosjo. Tud zavestno, ne da "se zgodi". Ja "ala jim vera" ampak pač jaz nisem za take štose, ker bi me od skrbi pobralo. Pa tud skoz se kregat s partnerjem okol dnarja se mi ne da. Pol je sam kreg in nč lepga.

A ja jemljem jih pa zdej 4 leta. Pa sem že lani neki paničarla pr G. Pa mi je rekla če jih ok prenašam da nima smisla prekinjat. Če te tko skrbi praši G. naslednič ko boš mela pregled.


(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 9:52:06   
Anonimen
100% je boljše jest KT dokler ne misliš zanosit. Ko jih prenehaš se lahko takoj pojavijo težave - meni so se - od zamude M, do cist, PCO.... Vse to prej nisem imela.

Tudi G ne delajo več premora po parih letih jemanja, ker KT niso več tako močne kot včasih.

Jaz ti vsekakor svetujem, da jih kar jej, ne pa prenehat.

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 10:59:48   
tititi
biba12 kaj je PCO?

Ja men je tud full punc reklo da je možn da po prenehanju pridejo mozoli nazaj. Ampak to ni nč v primarjavi s cistami,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim vaše izkušnje
25.2.2008 11:06:34   
Anonimen
Odtipkaj PCO v google. bo ful zadetkov..

Fora je v tem, da imaš ful neredne M, O pa ni. in posledično zato ne moreš zanosit.

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?