|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenosnik
25.2.2008 12:11:15   
pikecpokec
Živjo!
Odločava se za nakup prenosnika, ki ga bova uporabljala pretežno doma (zato ni nujno potrebno da ima zelo zmogljivo baterijo).
Ne bova imela nekih hudo zahtevnih grafičnih programov gor naloženih. Imela bova brezžični internet. Pa CD/DVD pekač mora imeti. Aja, pa po možnosti naj gor NE BO Windows Vista, ampak kakšni drugi Windowsi.

Prosim za nasvete.
Hvala


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenosnik
25.2.2008 12:23:54   
BlackyMouse
klik


klik



najbolj ti priporočam 2.link. acerja ne kupuj, ima slabe lastnosti.

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 27.2.2008 20:50:59 >


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenosnik
25.2.2008 12:30:20   
pikecpokec
Hvala!

Kaj pomeni Operacijski sistem: Free DOS?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenosnik
25.2.2008 12:49:34   
BlackyMouse
Zasledila na enem drugem forumu!

Opreacijski sistem Free DOS.. a to pomeni, da nima nič gor al kako je to?


Točno tako... pač izogneš se strošku plačila operacijskega sistema, windowsi se pa inštalirajo ravno tak kot sicer.


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenosnik
25.2.2008 12:55:42   
BlackyMouse
Poglej si malo Tukaj

Tukaj


Mogoče bi bilo dobro, da se v trgovini pozanimaš, katere prenosnike priporočajo.





_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenosnik
25.2.2008 13:00:07   
anita4
Ravno pred enim tednom sem dobila za rojstni dan prenosnika in sicer DELL INSPIRON 6400 in sem zelo zadovoljna z njim.Zraven še imam torbo , licenčno Visto,licenčnega NOD-a, pa še nekaj dodatnih programov.
Zadovoljna sem pa z njim zato ker mi baterija drži do 5 ur, kar za acer-ja ne drži (dobre dve uri).
Res da je ta zadevca dosti dražja od acer-ja in da je tudi bolj zmogljivi , ampak moj mož se spozna na te zadeve in nekaj bolj srednjega ni hotel kupiti , saj ga bo tud on kdaj pa kdaj dobil v roke.
Tako da jaz priporočam Dell-a
lp
Anita



_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenosnik
25.2.2008 13:03:05   
BlackyMouse
Se strinjam s teboj, Anita. Sama imam Acerja in razmišljam, da bi ga prodala.. Baterija drži max 1.5 ure do 2. Ugaša se skozi, za brezveze. Zato Acerja ne priporočam, majhna cena, slaba kakovost.

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prenosnik
25.2.2008 15:48:35   
ona
jaz imam enega za poslovno rabo od HP in sem zelo zadovoljna,enega pa sem tastu naročila za doma in tudi HP in je tudi on zadovoljenuser posted image

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prenosnik
25.2.2008 15:51:06   
Strawberrie Cherrie
Doma imam eng lepotca Dell Inspiron 1520 user posted image user posted image user posted image , ga globoko priporočam, sploh zato, ker ima 9celično baterijo. Ali pa Sony Vaio, oz Apple macbook. Nič ostalega ne kupim.user posted image


Dell Inspiron 1520

Apple Macbook


Sony Vaio






< Sporočilo je popravil Strawberrie Cherrie -- 25.2.2008 15:55:45 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prenosnik
25.2.2008 16:22:24   
pikecpokec
Hvala! Tale Dell-ova zadevica mi je zlo všeč.
Še nekaj: kaj je s temi Windows Vista? Moja sestra jih je imela na prenosniku in jih je zabrisala dol ker so bili praktično neuporabni. Ampak vidim, da so na večini prenosnikov že naloženi gor. user posted image A so res tako neuporabni?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prenosnik
25.2.2008 16:25:59   
Strawberrie Cherrie
Pikecpokec, prvo, kar sem naredila sem zbrisala Visto. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prenosnik
25.2.2008 16:30:31   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Pikecpokec, prvo, kar sem naredila sem zbrisala Visto. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Aha! Nisem stručko za računalnike, ampak men se je zdela mal čudna (milo rečeno) user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prenosnik
25.2.2008 16:44:07   
ona
Visto imam jaz na hišnemu računalniku in sem zadovoljna,edino kakšnih programčkov mi noče zagnat in to je to!Pa dosti je opozoril,ko brskam po netu me opozori da odpiram na lastno odgovornostuser posted image
Jaz torej nimam problemov z visto,samo,če bi imela za izbirat bi raje xp-je dala gor!
Ma kaj ni nikjer več originalno naloženih xp-jev,da si visto dol brišete?user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prenosnik
25.2.2008 22:28:22   
blustar
Imam Visto in nimam problemov z njo. Imet moraš samo dovolj zmogljiv računalnik, ker je požrešna. Pa vse aplikacije mogoče še niso združljive z njo - meni adobe reader teži, da ta verzija, ki jo imam, ni združljiva - čeprav se da vseeno brat pdfje, samo zateži pač in mogoče se bo kdaj pojavil kak problem

Aja, pa sploh ne morem do adobe.com - že nekaj časa. Sem si hotla naložit zadnje verzije, pa flash player....

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prenosnik
26.2.2008 8:33:17   
ninataja
Jaz sem pa pa novembra dobila prenosnik ThinkPad Rseries od Lenovo R61 in sem zelo zelo zadovoljna. Baterija mi res dolgo drži. Je pa baje to zadnja serija ki je bila narejena vredu pod Lenovo. Drugače imam Visto Business in sem tudi jaz razmišljala o zamenjavi z XPjem, potem pa sem slišala da se lahko kasneje pojavijo težave (kot so recimo, da ti računalnik najde disketni pogon, ki ga sploh ni ... user posted image ). Itak pa si vseskozi nalagam posodobitve.

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prenosnik
26.2.2008 10:00:23   
Anonimen
Vista pač še ni prebolela vseh otroških bolezni. Je pa najbolj bolna od vseh MS OS-jev. Saj bo kmalu bolje.user posted image

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
26.2.2008 19:57:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prenosnik
27.2.2008 13:55:11   
Nixxon
Za operacijski sistem vzami Visto. Sicer trenutno ni ravno najbolj stabilna samo imaš eno prednost (če še velja): lahko jo zastonj legalno downgradaš na XPje, uporabljaš te dokler želiš, ko bo pa Vista dost stabilna pa vedno legalno nazaj upgradaš XPje na Visto. Vsaj tako mi je bilo rečeno. :D 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prenosnik
27.2.2008 15:23:53   
piamaria
user posted image Hp-ja in xp (nove)!
Dražje in boljše.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prenosnik
27.2.2008 20:00:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Za operacijski sistem vzami Visto. Sicer trenutno ni ravno najbolj stabilna samo imaš eno prednost (če še velja): lahko jo zastonj legalno downgradaš na XPje, uporabljaš te dokler želiš, ko bo pa Vista dost stabilna pa vedno legalno nazaj upgradaš XPje na Visto. Vsaj tako mi je bilo rečeno. :D 

Menda je res tako.user posted image

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prenosnik
27.2.2008 20:53:41   
Anonimen
V Comtronu so zdajle Dellovi laptopi z barvnimi pokrovi (Intel celeron 2 Core procesorji) od 749€ dalje. Acer, Tron, ... ne kupuj.

Jaz imam enega nic posebnega Della, pa sem cisto zadovoljna.

V soli imamo na vseh racunalnikih Visto in dela vse ok, le glej, da imas 2GB RAMa, sicer je pocasnejsi racunalnik, ker tolk pobere grafika pri visti. Pa alesRR ima tudi Visto, odkar ima nov (stacionarni) racunalnik, pa se nic ne pritozuje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prenosnik
27.2.2008 21:11:49   
Snowflake
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

(zato ni nujno potrebno da ima zelo zmogljivo baterijo).


če ga boš imela doma, ga imaš lahko vklopljenega v elektriko

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prenosnik
27.2.2008 22:36:20   
Anonimen
Aha, ta kvalitetni so 1000€ in se nekaj, z AMD Turionom, 120GB diska, je pa 850€.

Ce bi jaz izbirala, bi izbrala tega (sam da z zelenim ali roza pokrovom user posted image )

http://www.comshop.si/Article.asp?articleid=56032

(odgovor članu Snowflake)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?