|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 20:14:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majas

IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Jaz sem bila pa danes pri kozmetičarki. Joj, kako mi je pasalo! user posted image user posted image

Naslednjič grem pa na pedikuro.




naslednjič lahko prideš k meni. Jaz sem tudi imela prej doma eno negico in masažo user posted image samo je problem ko nisem jaz uživala user posted image



Ko bi bila bližje, bi res prišla kar k tebi. user posted image

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 20:17:19   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Aja1, kako je v vrtcu pri vs s pleničkami? Pri nas jih prineseš kar cel paket pa nalepijo gor ime z imenom otroka, ko grejo proti koncu pa povejo, da jih je treba spet nabavit. Sem šla prej kar v akcijo po plenice user posted image



Pri nas je isto. Ponekod pa vrtci dajo plenice. Škoda, da ni povsod tako.


_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 20:18:18   
Aja1
Meni tudi ne bi škodila ena pedikura...pa Neji tudi ne. Se mi zdi, da ima tako čudne nohte na nogah user posted image ...sploh na mezinčku.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 20:26:36   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Meni tudi ne bi škodila ena pedikura...pa Neji tudi ne. Se mi zdi, da ima tako čudne nohte na nogah ...sploh na mezinčku.



jaz imam čas user posted image

< Sporočilo je popravil majas -- 25.2.2008 20:27:09 >


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 20:31:16   
majas
Sladko spite. JAz grem pospravit, potem pa spančkat.

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 20:37:16   
Anonimen
Kaj, če bi me organizirale tako dvodnevno srečanje pa nas Majas vse po vrsti pošlihta?

user posted image

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 21:49:53   
Nogavica
Živa bi tudi mogla k pedikerju, ker ji jaz ne uspem porihtat nohtkov. Budni itak ne, zadnjič sem probala, ko je spala, pa tudi ni šlo, ker je trznila vsakič, ko sem se je dotaknila. Na srečo se ji je potem noht zacepil in sem ga samo odtrgala. Na rokah kar gre, ker mi navadno pusti, če ne, jo pa trdno primem pa je, v nogah je pa tako močna, da mi ne uspe tako prijeti noge, da bi ji lahko odrezala noht user posted image . Še dobro, da ji rastejo zeloooo počasi.

So vaši malčki tudi močni? Živa včasih dvigne kako stvar, da midva samo strmiva. Moram prav pazit, da se ne bo presilila - zadnjič je v Sparu prestavljala cel vez neke vode (plastenke so bile velike, ne male user posted image ).

Živa je danes od sorodnikov dobila pametnega psa, zdaj pa ne vem, kaj naj z njim, ker ga že imamo (mi je pa bilo nerodno jim reči, ko so ji ga pa s takim navdušenjem pokazali in gledali, kako bo reagirala).

MucaMaca, lep avatar user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 21:50:19   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Kaj, če bi me organizirale tako dvodnevno srečanje pa nas Majas vse po vrsti pošlihta?

user posted image



Jaz sem za user posted image  user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 22:08:36   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Kaj, če bi me organizirale tako dvodnevno srečanje pa nas Majas vse po vrsti pošlihta?

user posted image



Jaz sem za user posted image  user posted image .


Jaz sem tudi za user posted image user posted image user posted image user posted image . Majas, veliko dela te čaka. Bi bilo najboljše, da se zmenimo za vikend paket user posted image

_____________________________




(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 22:09:11   
Aja1
Nogavica, psa daj naprej (če imaš še škatlo).

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 22:17:25   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Nogavica, psa daj naprej (če imaš še škatlo).


Če pa ne vem, komu. user posted image  Znanci jih že vsi imajo.
Mislite, da bi mi ga v trgovini vzeli brez računa (je bil v vrečki od Ariela), če bi jim povedala, da je bil za darilo? Cunje nam je že 2x uspelo tako zamenjat.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
25.2.2008 22:20:53   
Aja1
Probaj zamenjat. Mogoče bo pa šlo. Ker dva pa res ne rabi.

_____________________________




(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 8:40:38   
Aja1
Jutro. Prva! user posted image user posted image user posted image

Se vidi da sem doma in imam čist preveč časa user posted image .

Zajtrk sem že pojedla (koruzni kruh s turistično pašteto), zdaj pa razmišljam, kaj naj počnem. Verjetno bom šla kar likat - za začetek kavč user posted image

< Sporočilo je popravil Aja1 -- 26.2.2008 8:42:39 >


_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 9:39:26   
Anonimen
Midve imava tudi borbe z striženjem nohtkov, čeprav ko se zamoti z nečim, pa jo brez problema uredim. Na nogicah ji nohtki rastejo tudi zelo hitro, tako da moram biti kar pridna in redno strižit. Ima pa zelo lepe & zdrave nohtke.
Močna je tudi kar, čeprav je med lahkokategornicami. Zgleda, da so je same mišice. user posted image user posted image

Jaz se ta teden kao postim. Jem samo sadje in zelenjavo in pijem očiščevalni napitek. In cel čas na WC-eju visim. user posted image user posted image





(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 10:21:09   
Zamima
No ja, danes pa ni bilo več tako veselo v vrtcu - si nisem mislila, da bo tolk joka glede na to, da Zala prav sili k tujcem,...

zdaj je pa razočarana nad mano, ker sem jo tam pustila user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 10:30:47   
Anonimen
Sej bo, saj se bo hitro navadila. Ne bit žalostna.user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 12:01:27   
max81
helov bejbe, kako ste????

mi smo super naspani, mala se zjutri zbudi in si postreže stvari iz omare in je miruser posted image user posted image user posted image , jest pa mislim kako pridno še spiuser posted image ...no spanje nam gre kr dobro v svoji postelji, zdej jo mormo samo še čez dan navdit, da zaspi v njej, pol smo pa zmagal
včeraj smo se cel dan potepali in prišli dam šele ob 21h, joj najprej se mi nikamor ne da, pol se mi pa ne da it domov......moj je pri mamici se matrov s pomivalnim strojem, ampak je vse uštimal tko kot se zagreuser posted image , danes mormo pa še v šoping, ker so se nam včeraj vse trgovine zaprleuser posted image user posted image , pa po teglce morm it za v nikino sobo, ki bi jih mogla iskat  že v petek...upam da ne bodo hudiuser posted image
danes smo že naredili en orenk sprehod, no mala se je peljala s triciklom in vmes glodala sirovouser posted image ....zadnje čase je ful pridna upam, da bo tako ostalo ko prideuser posted image  na svet
striženje nohtov je pri nas prava nočna mora, sama jih tudi slučajno ne morem postrič, ker  se tako dere in brca z nogami da je groza, kot da jo dajemo iz kože, tako da jih striževa oba, pa še jih komej spedenava...ne vem od kje najde toliko moči user posted image  mali

Aja1 upam da si boljše
pohvaljeni novi avatarčki
stanje pri meni ostaja tako kot je, mislim pa da reber nimam več na svojem mestuuser posted image , obiski wc-ja ponoči niso potrebni, spim kr ok, edin mal me noge bolijo to je pa tud vse......jutri imam ginekologa, me prav zanima kakšno je kej stanje tam spodaj, glede na to da non stop letam za tamalouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 12:02:11   
max81
Zamima upam, da se bo mala piška kmalu navadla na vrtecuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 12:21:11   
Zamima
hvala, max in mucamaca user posted image .
sicer me je vzgojiteljica potolažila, da je to čisto normalno, da pač joka na začetku, bo pa vedno bolje - no bomo videli, obupala ne bom, jutri greva spet, ker če zdaj popustim bo potem spet težje jo spravit nazaj user posted image .

Se mi je res zasmilila, danes,... ampak mula mala ni hotla zdaj ajat zraven mene v dnevni, sem jo morala dati v posteljico - sem misla, da bi se malo pocartale, pa ni bila za to user posted image .

Je pa dobila nove šuhece od babice user posted image , usnjene, nizke, ful luštkane, mehke, pa še čisto poceni so bili, pa fajn model za nizki nart kot ga ima Zala,... ampak jih bo morala zdaj kar nosit, ker se mi zdi neka mala št. 20 user posted image . Niso pa imeli 21 user posted image , 22 pa itak prevelika.

Zdaj čakam, da se zbudi, potem pa greva ven na sončka. user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 12:22:18   
Zamima
evo se že oglaša user posted image

papa, lepo se imejte, .... max, ne še rodit user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 12:22:55   
Aja1
Zamima, saj se bo Zala navadila. Še pomniš, kako je bilo pri nas hudo? Zdaj je pa raje tam, kot doma user posted image
Je začela takoj jokat, ko si šla?

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 14:20:32   
max81
Ja Zamima zdej se pa lahko počas odštevanje kr začne..mam počas dostuser posted image

evo prvo spanje opoldansko v tavelki postli je uspelouser posted image user posted image  ati, jest sem bla pa medtem pred bajto in sem spucala pesjak, ker je bil tako usran in polno dlak, ker celo zimo ni bilo vode k je blo vse zamrznjeno in takoj malo lepše zgleda
zdejle se pa dela južna....danes bodo piščančji medaljončki, pomfri in mešana solata...ja čista zdrava prehrana, ampak mi trenutno dol visi, ker se  mi ne da stat pred šporhetomuser posted image ....pol pa pojmo in šibamo v trgovino, pol gresta pa na obisk k tašči jest pa dam na kavčuser posted image user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 15:46:54   
Zamima
midve sva bili na dolgem sprehodu in babjem čveku user posted image ,... prav pasalo je, pri nas v MB vsak drugi hodi okol v kratkih rokavih user posted image , sicer je res ful toplo, ampak če je pa še zima ljudje dragi! user posted image
Zdaj sva se namalicali, zdaj pa se gremo malo igrat,... Se mi zdi, da so začele Zalo malo bolj igrače zanimat (da se ne bom prehitro hvalila).

Max, saj te bojo, druge dovolj preganjale, jaz te še malo nazaj držim user posted image ,... kako sta se zdaj odločila glede imen? user posted image

Aja1
, ko sem jo oddala je sicer nekaj nabirala ampak baje ni jokala, je bilo kar ok, potem ko sem prišla po njo je bil pa jok in stok user posted image .


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 19:48:12   
max81
Max, saj te bojo, druge dovolj preganjale, jaz te še malo nazaj držim ,... kako sta se zdaj odločila glede imen?


haha nč se še nisvauser posted image user posted image user posted image user posted image , se bomo zgleda spet v porodn do konca zmenil

no jest sem prišla šele ob pol sedmih dam, zdejle sem pa na kavču in sem dala noge u luft.....mojedva prideta čez ene pol ure pol se pa zrihtamo in gre bejba spat, jest pa hausa počakam, pa s tastarmu se mal stisneva pol greva pa tud mi2 spat..morem počasi začet hodit spat pred polnočjo

o pa z ,mami sva šli u merčkator na kapučin in je ful pasalo, se ne spomnim kdaj sem bla nazadnjeuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 19:51:12   
Anonimen
Jaz pa šibam na Orbitrek, pa se mi fuuuul ne da. user posted image
Moram pohitet, da bom do dr. Housa nazaj.

(odgovor članu max81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?