|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločitev je padla
16.3.2008 18:30:09   
tjaga
V tem butastem vremenu smo se odločili, da bomo letos kampirali ob Kolpi. Tako, nič več ne bom gledala kampov na Hrvaškem, pa okrog jezer v Avstriji. Nas bodo morali kar belokranjci prenašat.

Sicer je še kar nekaj časa, pa vseeno prosim tiste, ki ste že kdaj kampirali tam, da mi napišete vaša mnenja. Kampov je kar nekaj: Vinica, Žaga, Podzemelj, Jankovič,...

Vsak komentar je dobrodošel.

LP,
Tjaga

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odločitev je padla
16.3.2008 18:34:39   
Anonimen
Moj sodelavec ima v enem kampu ob Kolpi pavšal že kar nekaj let. Pravi, da je super, so vsak vikend dol, ampak kaj je to super, je pa precej relativna stvar. Mi smo tudi imeli namen za kakšen vikend skočit s šotorom tja. Upam, da bomo.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odločitev je padla
16.3.2008 18:40:04   
tjaga
Mi smo precej nezahtevna bitja. Vedno rečemo, da kakor si bomo pripravili, tako bomo uživali. Res je sicer, da ne rabimo kampa, kjer se na veliko žura (sva pač gospod in gospa v nekoliko starejših letih user posted image ) , pač pa da imamo možnost rekreacije (kolo, čoln, sprehodi).
Malo smo razmišljali in prišli do ugotovitve, da tega konca Slovenije ne poznamo nič. Torej vodiča v roke in gremo.
Splišni, lahko sodelavca vprašaš v katerem kampu je in če ti malo več pove? Ti pa mi prosim posreduj inofmacije.
Ti bom zelo, zelo hvaležna.

LP,
Tjaga

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odločitev je padla
16.3.2008 18:52:05   
Anonimen
Tjaga mi imamo v Vinici prikolico.Kolpa je super za kopat,pokrajina prelepa,....

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odločitev je padla
16.3.2008 19:05:41   
želva
Čau, jaz dol poznam samo kamp Jankovič, ki pa ti ga ne priporočam, če greste družinsko in umirjeno.Tam je raztur, pijanica, žurke do jutra.Smo tja hodili, ko smo bili še sami, pa mal bolj mladi žurat ga za cele vikende, hude pijaniceuser posted image .Spomnem se prihoda, pa potem nedelje za domov, ostalo pa temauser posted image
Baje je fajn v Primostek,baje lahko tam najameš neke lesene kučice, pa Vinice so družinske.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odločitev je padla
16.3.2008 19:15:11   
tjaga
Hvala želva, že črtam s seznama.

****, info prosim.

LP,
Tjaga

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odločitev je padla
16.3.2008 19:28:24   
Sibil_
JAz sem se kopala v Vinicah, nisem pa tam spala.Meni se je zdel lep in umirjen kamp.PA s čolni so se vozili, to vem.user posted image

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odločitev je padla
16.3.2008 20:07:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: želva

Baje je fajn v Primostek


Ja, baje res :).

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odločitev je padla
17.3.2008 12:18:25   
Anonimen
Evo, Tjaga, sem ga vprašala. In pravi, da so oni v tem kampu:

http://informacija.net/podrobno.asp?narocnik=3150

Notri je kakšnih 45 pavšalistov, pred parimi leti jih je bilo enih par, kamp pa vodita mož in žena, ki pravi, da bi definitivno morala imeti kakšnega zaposlenega, da bi vsaj redno čisti sekrete, tako da je včasih tam celo čisto ... user posted image  Ampak on pravi, da jim je res super in se imajo fuuuul fletno. Da je mir.

Pravi še, da se tega kampa drži kamp Kolpa, ki pa je bolj doteran. Tega je pred tremi leti prevzel en Ljubljančan in ga ful zrihtal, tam so WC-ji ful lepi.

Od tega pa nisem našla internetne strani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odločitev je padla
17.3.2008 14:31:07   
viv_
Mi smo bili v kampu Vinica in je bilo prav fletno. Zgužvali smo se v pravo vrsto med pavšaliste in smo imeli "lastno kopališče" user posted image

Sam ravno cel dopust pa ne bi bila tam...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?