|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 21:45:48   
jadrnica
Pikovitek – ja, jaz bi sem kaj več javila, samo mi čas tega ne dopušča, v sluzbi raje ne grem na RR- da me ne bi dobil, potem doma pa je bolj malo časa, ker nisem iz LJ, delam pa v LJ, -vožnja kar traja -  pa tako hitro čas beži, vas pa vedeno z nekaj dnevno zamudo berem. daj poslikaj se, da bomo me ocenile, ali ti paše nova frizura al ne, pa se boš pol vazila J da se nisi morda na zelen preštrihala
  ta teden me resno skrbi, ker ne vem kako bo z jajci in oploditvijo...tako da bom že skor  prava  trepetalka .....   glede fan-ic U2- jev pa da smo v letih –jaz sem v najboljših - 30 pomladi štejem, tako da ne vem o kakšnih letih ve govorite , po mojem je od 30 do 40 itak najbolj mega, no kakšno težavico pa mormo imet, da vemo  kako nam je sicer luštno.
  sayuri  - no ti si pa prava lepotička s tem trebuškom, sem ti prav fouš, držim pesti, da bo vse ok z zdravjem in da bo porod brez težav, no pa saj ti si ze enkrat to dala skozi in zate bo to prava malica. upam, da res vse prihajamo za tabo
  soncek – to pa so lepe novice. samo da ste zdravi in se lepo futrate..jaz sem bil atudi skoz za dva zarodka, sedaja pa kar nekaj premišljujem, da ne bi...ampak  pomojem bom kar dva...vzela, če le bosta
  rebeca – no lepo , dame stare znanke z lanskega leta  so se pofočkale, ampak rebeca ali nimaš ti prav kmal rok za rodit?  
žirafka – men je tvoja slika zakoan, pa čestitke za dojenčeke, držim pesti,zgleda da boš glih zdej mami

  goldy- ti pa sekaš s temi svinčniki in šestili. bom jutri poročala, kakšno bo moje stanje – jaz grem namreč po punkciji v sluzbo , pac tak life. je pa mene tudi po prvi punkciji full bolelo za na stranišče. pa seveda lepo crtaj tvoji dve pikici, sedaj si pravzaprav že mami.
  dakec – hvala sem se ze na prešpikala, pravzaprav me je moj dvorni špikač – moj srček, bi pa tud jaz imela tako sluzbo, da me ven vrzejo. mene takrat sele sef pokliče in reče kaj bi še vse rad imel, da mu naredim brrrrrr.  
pajčolanka – bravo, srečka nosečka...
  rubin – welcome on board....ja fgelde bolniške..jaz imam v slubi težave zaradi njih...pa pogodbo za določen čas J resno razmišljam, da bom to rundo ležala ....
  ozone – jaz sem si pa prometrium ustavljala vaginalno, pa je blo ok, samo tisti lepo diščei izcedek je bil vedno z mano J
  špelka – bravo, smo te imele na sumu , čestitke....do konca pa vse dobro in zdravo nosečnost, bravo...
 

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 22:48:52   
sabsa
Jadrnica drži se jutri na punkciji!

Goldy in Žirafca pridno grejta. A vama so povedali, ali so vama vsadili morulo ali blastocisto? Nam v soboto niso nič povedali. Meni so samo rekli, da sta vstavljena zarodka dobra.

Pozdravček! 

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 22:50:42   
gold fish
Žirafca - user posted image  ...lepo ju grej....

Mismis- hvala... si ti ena glavcauser posted image

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 22:53:38   
Goldy
Jadrnica - jah, takšna primerjava mi je padla na pamet (mislim svinčnike in šestila), kaj čem.user posted image  Držim pesti zate jutri. Sicer pa saj veš, da hiperstimulacija ni nujno slaba stvar.user posted image

Rubin. - ti si spraševala glede ICSI oploditve. To delajo predvsem takrat, ko ima moški slabe spermije (kot moj mož naprimer - počasne, nepravilnih oblik...). Takrat spermij primejo in porinejo v celico. Je bolj "nasilna" stvar sicer, a očitno tuid bolj uspešna. Bog nas varuj, da bi vstavljali v jajčnik - če se oplojeno jajčece vgnezdi v jajčnik, gre za izven maternično nosečnost! Če se jaz prav razumem v te zadeve.

Goldfish - sem že enkrat zasledila, da sva isti letnik, samo da imam jaz še pol leta fore.

Ja, dekleta, bom lepo grela svoji pikici in čim več počivala.

Zdej pa lepo noč!




(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 22:54:09   
gold fish
user posted image user posted image    .... za jadrnico...za jutrišnjo punkcijo....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 22:56:39   
paki
RUBIN - ICSI pomeni,da vstavijo spermij direktno v jajčece,pri IVF pa združijo skupaj in pustijo,da naredijo svoje.ICSI se uporablja pri neplodnosti moških in ko želijo povečati možnost oploditve,saj je pri ICSI procent oploditve večji kot pri IVF.Večinoma doseže 60%.( lahko si prebereš na ŽIVA portalu).

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 22:56:45   
Goldy
sabsa - ja, danes so povedali kakšne zarodke so vstavljali. Pa tudi na tistem listu, ki ga podpišeš je bilo napisano - BL in MO. Jaz po kraticah sicer najbrž ne bi vedela kaj pomenijo oznake.  Mogoče lepi zarodki - pomenijo - blastociste? Ne vem. Prvič so mi razložili po tisti sliki - nič morula in tako - in rekli, da je en zarodek filmski, drugi pa malo manj filmski. user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 22:57:58   
paki
No pa me Goldy prehitela.Bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu paki)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 23:02:51   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Rubin. - ti si spraševala glede ICSI oploditve. To delajo predvsem takrat, ko ima moški slabe spermije (kot moj mož naprimer - počasne, nepravilnih oblik...). Takrat spermij primejo in porinejo v celico. Je bolj "nasilna" stvar sicer, a očitno tuid bolj uspešna. Bog nas varuj, da bi vstavljali v jajčnik - če se oplojeno jajčece vgnezdi v jajčnik, gre za izven maternično nosečnost! Če se jaz prav razumem v te zadeve.

Goldfish - sem že enkrat zasledila, da sva isti letnik, samo da imam jaz še pol leta fore.



Rubin - ICSI je tudi takrat, če je semena malo...mi smo imeli npr. zamrznjenega...pa ga niso hoteli  trošiti po nepotrebnem in so naredili ICSI.......

Goldy - pol leta bo hitro minilo.... ti se boš rešila kristusauser posted image ....jaz pa poroda......user posted image  ......
Ampak.....smo pa dober letnik...pa kar nekaj nas je... midve, mismis, pika, pa mislim, da še jih je kar nekaj.... samo se jih zdaj  ne spomnim vseh ....

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 23:09:01   
sabsa
Goldy hvala za razlago. Sestra ni povedala, sama pa sem prvič v postopku in nisem bila pozorna, ali je pisalo BL ali MO.

Goldy, tebi so že kar rekli, da ni zamrznjenčkov?

Jaz sem še pod vprašajem.

Držim pesti, da bomo vse trepetalke tudi nosečke.

(odgovor članu paki)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 23:16:09   
Goldy
sabsa - ja, kar rekli so, da se ostali 3 niso dovolj delili, so ostali na stopnji ?-celičarjev. Verjamem, da nisi bila pozorna, kaj je pisalo zraven tistih +, jaz tudi ne bi bila, če mi ne bi biologinja tako vneto razlagala.

goldfish - meni se je tudi zdelo, da nas je nekaj naših letnikov. No, ti se boš že poroda rešila, jaz bom šla pa proti koncu, če Bog da in še vsi palčki in angelčki in podobna dobra bitja.

Zdej grem pa jaz v mižole, uf sploh nisem vedela, da je že toliko ura. Nočko!

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 23:23:12   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Pikovitek, nisem šla na sejem...kako je bilo? Verjamem, da sta uživala. Če boš kaj povedala, bom/o zelo veseleuser posted image



Larica,bila sem na sejmu.Bilo je tako, tako.Mogoče zato,ker imam že ful stvari naštudiranih.Sva pa v zlatarni Celje dobila 10% popusta na prstaneuser posted image in Kraljevi minjon(torta) ima 15% sejemskega popustauser posted image .Ta popust je v bonih.Je bilo nekaj za videti.Ker pa je bil še sejem Flora,sva midva bolj padala na rože in kar nekaj zapravila.Več ali manj za rože v gredah.

Skratka če si na začetku priprav,je bilo nekaj za videti.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 23:25:17   
pikovit
Jadrnica želim ti da boš čimprej trepetalkauser posted image
Dakec lepo te je bilo spoznat in slišat.user posted image Ko prideš v Ljubljano bo AKCIJAuser posted image

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 23:25:44   
Rubin.
Punce hvala za odg., zgleda da sem ga čist mimo pihnila user posted image .
Sedaj pa grem v Mižale.
Lahko noč.

user posted image


p.s.: kaj pa pomeni IUI?

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 16.3.2008 23:28:10 >

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 23:27:37   
pikovit
Fiši glavno da si se pocajtala in da zopet funkcjoniraš.


Punce vsem želim uspešen začetek tedna.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 7:27:09   
andreja 07
Jutro vsem evo pr nas se je akcija začela. dans sem dobila drogo in prvo dozo sedaj pa morav nedeljo žele k njemu na UZ. Je bil pa tok hecn je reku ,da moram v nedeljo prej prit haha jaz smepa dans bla ob 5 :30 tam pol pa prav ja ob 5 :30 je že mal prepozno.pol pa bod pameten.


_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 8:19:17   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  


Ponedeljek, 17.03.
Tia-na - UZ
Jadrnica - punkcija

Torek, 18.03.
Mavrica72 - UZ
Kikaa - UZ
 
Nedelja, 23.03.
Andreja07 - UZ

 
NAŠE NOSEČKE

Ponedeljek, 17.03.
 Lejla007 - UZ
Mijavček - UZ
Shuka - UZ

Četrtek, 20.03.
Anime - UZ
Pajčolanka - UZ

Torek, 25.03.
Mihi78 - UZ
 
 
user posted image
                                        
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)


Jelka123 greje    user posted image user posted image   - TEST 18.03.2008
m.rudovic greje   user posted image user posted image   - TEST 24.03.2008
Konina greje    user posted image user posted image   - TEST 25.03.2008
Darja* greje     user posted image     - TEST 26.03.2008
Linda25 greje     user posted image user posted image   - TEST 27.03.2008
Barbarella77 greje  user posted image   - TEST 28.03.2008
        Ozone greje   user posted image   - TEST 28.03.2008
      Sabsa greje  user posted image user posted image   - TEST 31.03.2008    
    Goldy greje    user posted image user posted image   - TEST 01.04.2008 
  Žirafca greje   user posted image user posted image   - TEST 01.04.2008 

user posted image

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur
  • spelka12(26 let) (2.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • tejka (6.IVF;LJ) 14.1. začetek Suprefact,
  • Linda25 (ICSI LJ) 7.2. začetek špikanja
  • m.rudovič (2 ICSI, dr. Reš/PO) 
  • konina (LJ) februarja zamrznjenčki
  • Ozone začetek špikanja 16.2 pri Rešu
  • Sabsa (Menupur)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Darja* (3.IVF/ICSI?;MB)
  • Zvezdica (18.03. posvet dr. Reš)
  • konina (IVF;LJ)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • BAMBI75 (4IVF/ICSI) 10. 3. začne z Diphereline
  • Žirafca
  • mavrica72 (2.IVF;PO, dr. Merlo)
  • Rubin (3. IVF)
  • Barbarella77


user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  21.3. razgovor
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) v marcu razgovor
  • dajamaja, 3.4. pregled
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor, marec 25.2.gresta po špikice, 6.3. se začne pikat.
  • Sonček33 (LJ) pokliče prvi dan M v marcu
  • Pija76 ponovno v boj
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • ušula spomladi v nov boj
  • Sulfinija (4.IVF;LJ) 22.2. po zdravila
  • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
  • mami26 (LJ), začetek aprila začne
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • ledenka (dr. Reš, posvet 25.03.2008)
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;MB,dr.Vlaisavljević) 14.5. posvet, 11:20h
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič), 21.03. pri ses. Blanki
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Pika74 (33 let, 3. IVF, dr. Drobnič) 
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Anadejka
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
koala user posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 user posted image , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upa, mozart, _rebeca_user posted image , anadejka,  MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24 user posted image , dakica, sayuri user posted image , Pamela, blanč,  Stormyuser posted image , tassi1, dakec, citrončica, maša74, barbarela77, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Abra, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image ,Goldfishuser posted image ,Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image ,Meybebabyuser posted image , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Pajčolanka user posted image , Anabanana, Ajedat, Arneja, Mihi78, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image , Shuka user posted image , Animeuser posted image



user posted image

 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE marec user posted image  

user posted image    Mijavček user posted image
user posted image   Gugu user posted image
user posted image   Mihi78  user posted image
 
user posted image  Pajčolanka user posted image
user posted image Tejki (01.04.)
user posted image Špelka12


Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.


user posted image  

PRED PUNKCIJO:

Priporočeno:
 
- pivo
- ananas
- vitamini C,E, Q – encim, Mg, Ca, Fe, Se, Zn, matični mleček
- zelenjavni sok (zelena, pesa, korenček, kumara in ingver)
- proteini (meso, jajca,...) - za rast celic
- oreški (razen arašidov),
- laneno seme, laneno olje, sončnična semena
- refleksna masaža stopal
- optimizem
- LCA jogurt ali navadni jogurt (ne sadni), riževo mleko, sveže mleko
- polnozrnato, črno, najraje z ajdovo moko, testenin imaš ogromno, ki
niso bele, polnozrnate, špinačne, riževe, brez glutena
- jabolk, kivi, kak dan pomarančo, grenivke
- čaj krvomočnice
- ingver in cimet (čaj)
- soja, korenje, buče, melone, marelice, mango, breskev...
- avokado, mango, šipek, bučke, ohrovt, olive, šparglji, špinača,
melone,lubenice
- matični mleček
- fotostimulacija

Odsvetovano:

- alkohol
- cigareti
- kava (kofein)
- prazni OH (belo moko, bele testenine, bel kruh, bel riž, krompir, musli)
- sladkor
- sladke gazirane pijače
- alpsko mleko in mlečni izdelki
- sladko sadje, saj je sadje OH
- paradižnik

PO ET:

Priporočeno:

- grozdje, maline, marelice, melone, lubenice, banane, ribez,
- šipek,
- bučke, grah, korenje,
- orehova jedrca,
- lignji,
- optimizem
- baby aspirin od punkcije naprej

Odsvetovano:

- alkohol
- cigareti
- ananas
- zelena
- tuširanje z vročo vodo in kopanje v vroči vodi (dviga TT)
- savna
- kopanje in plavanje naslednjih 48 ur po ET
- izpiranje nožnice
- tamponi
- spolni odnosi ali orgazem do testa,
- soja in sojini izdelki
- umetna sladila in stvari, ki jih vsebujejo (natren, orbit zvečilni in bonboni, vse sladkarije z umetnimi sladili, ter dietne pijače, npr. diet Coca Cola)
- jogging, aerobika, tenis, smučanje, hoja v gore, ipd. (You get the idea)
- Ne začenjajte z novo fizično aktivnostjo
- Zdravila samo v primeru, da se prej posvetujete z IVF zdravnikom
- dvigovanje težkih stvari
- ribe, ki lahko vsebujejo metilni Mercury (mečarica,morski pes,zrezki tune)
- jedi z surovimi jajci (salmonela)
- nepasterizirani mlečni izdelki (nepasterizirano mleko, mehki sir)
- surovo meso oz. neobdelano meso (vključuje salame, suši, pateje, hot dog , školjke, premalo kuhan/pečen piščanec oz. meso),
- ingver, bazilika, rožmarin, majaron, žafranika,... (za te piše, da niso nevarne, če se uporabljajo v normalnih količinah )
_________________________________________________

If you are unsure whether or not to do something, take the "path of least regret". Ask yourself - if I don't get pregnant, will I blame myself for doing this ? And if the answer is yes, don't do it !
_________________________________________________

Kar je najpomembnejše: Zavedati se morate, da ni nujno, da ti pomaga, ker smo ljudje različni, ker ne veš kaj je dejansko tvoj oz. vajin vzrok. Je pa fajn, da se nečesa takega lotiš, ker potem veš, da si v tem postopku nekaj zase naredil, da ti tole da neko dodatno voljo in moč, ter seveda poveča upanje, da pa mogoče bo zdaj res pomagalo. Že ta občutek je en velik pozitivizem. Zato pa povdarjam, da naj bo dieta z veseljem narejena in ne z nekim strogim odrekanjem in trpljenjem, ker si s tem samo škodimo (to sem ravnokar napisala eni v ZS in velja za vse, ki hočejo sprobat kaj novega). Prav tako, bi vse novinke oz. tiste, ki gredo 1,2,3 v postopek opozorila, naj pozabijo na dieto, naj raje uživajo in si sproščujoče metode priskrbijo. Lepo je skrbet za zdravje in zdravo hrano jest, lahko se držijo nekih smernic, vendar strogih diet in odrekanj, pa pustite, za kasneje, ko boste že vse atribute porabile.
Bistvo vsega je psihološka in fizična pripravljenost, sproščujoš in pozitiven pristop v mesecu, ko se nam dogaja sto na uro. Same sebe dobro poznate in veste kaj je za vas tisto ta pravo. (Mišek13, 2007)



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 8:19:18   
pf
Jadrnica drži se na punkciji. Čimveč jajčk in čimmanj bolečin.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 8:22:33   
mismis
Dobro jutro, da se pofočkam med ta prvimi...

Ponedeljek, 17.03.
Tia-na - UZ - drži se pa da danes zvečer že pade stopka user posted image

 
Jadrnica - punkcija - čimbolj uspešno punkcijo in čim več jajčk  user posted image
 
 
vsem ostalim pa želim lep dan



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 8:35:14   
sayuri
spelka12 user posted image user posted image user posted image  bravo bravo bravo punca user posted image user posted image user posted image . Iz srca ti čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

KAtera je spraševala, koliko pregledov opravi Reš predno te preda k svojemu G user posted image  Mislim, da je bila pajčolanka user posted image  Čisto odvisno. Reš je zelo ziheraške sorte. Če se že na 1UZju pokaže srček, si pri njemu zaključil. Ponavadi srčka še ni, zato naroči še na 2UZ, pa te po tem preda k svojemu G. Če pa tudi tukaj še ni srčka, bo še vztrajal. Jaz sem bila prvič 4x pri njemu na UZju, ker ni in ni bilo ok. Drugič pa 2x.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 9:23:05   
Goldy
Dobro jutro, dekleta!

A res nobena ne ve, a mora bit buši tak napihnjen po ET-ju?user posted image

Jadrnica - upam, da je šlo na punkciji po sreči.

Tia-na - držim pseti, da so foliklčki dovolj zrasli, da pade stopka zvečer.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 9:27:08   
mismis
Goldy,

mislim, da smo skoraj vse pisale, da smo imele po ET napihnjen trebuh, sedaj je samo odvisen kako zelo ga imaš napihnjenega. Spremljaj svoje telo, veliko pij in spremljaja na koliko časa hodiš na wc, torej če je količina vnosa tekočine enaka izhodu tekočine.

Pa počivaj, če pa bi te slučjano kaj začelo boleti, se pa pojdi pokazati na urgenco. Držim pestke, da je in bo vse v redu user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 9:30:35   
Goldy
Sorry, mismis, saj veš, bereš, ko pa se tebi zgodi, pa nič več ne veš. Hvala, mismis.user posted image

Bom pila, najbolj vodo, verjetno?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 9:32:26   
Goldy
Oj, žirafca, kako si?

Jaz sem napihnjena kot žogica, drugače pa dobro. Mal špikne tu in tam, ampak to je to.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 9:36:46   
žirafca
Jaz sem napihnjena ko žaba že od punkcije.

Imam pa drug problem: dajejo me plini.
Ko se en mali plinček po ceveh preriva na plano me začne tako bolet, kot da bi pritiskal na nek organ al pa zvijat kot da me bo zdaj-zdaj zgrabla driska in po dobri minuti... pif, pa je zuni. Predtem me pa zvija, da ne vem, kam naj se dam, al da naj ležim stojim, na skretu čakam, da me bo razneslo. Rezultat tega je pa samo ...........pif!user posted image


Dons je sam enkrat, bom vidla kaj bo naprej.

Aja, a katera sploh ve, zakaj si mormo te kuglce v nožnico vstavljat? Od takih majhnih ravno ni fizičnega užitkauser posted image


_____________________________

Me je 2,5 letni sin trepljal po prsih in spraševal: Mamica a mas tuki dojencka?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?