|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odpovedni rok v javni upravi
18.3.2008 12:23:52   
podnajemnica7
Zaposlena sem v javni upravi, ker pa nimam nikjer zapisano glede odpovednega roka me zanima, če katera ve koliko znaša, če imaš srednjo šolo oziroma opravljaš delo za V. stopnjo zahtevnosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odpovedni rok v javni upravi
18.3.2008 12:29:16   
vesel
Men se zdi,da je odpovedni rok 30 dni.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odpovedni rok v javni upravi
18.3.2008 13:32:53   
srki
2 meseca, če prav vem. Nisem pa 100 %.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odpovedni rok v javni upravi
18.3.2008 21:57:47   
tititi
jaz mam v pogodbi 4 mesece... mislm da je odvisno od tvoje izobrazbe.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odpovedni rok v javni upravi
19.3.2008 15:46:02   
k1
moj je mel 2 meseca, pa so mu odobrili sporazumno odpoved in drug teden gre po delavsko knjižico (uspel je z enomesečnim odp.rokom). če maš pametne šefe se vse da, če pa ne pa teraš plave, pa ti tak dajo knjigo user posted image .

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odpovedni rok v javni upravi
20.3.2008 14:21:14   
ribicau
Za V. stopnjo je odpovedni rok 2 meseca, mislim, da to piše v ZDDO (Zakon o delavcih v državnih organih)!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odpovedni rok v javni upravi
21.3.2008 12:33:05   
*sonchek*
Jaz sem imela 3 mesece. 

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odpovedni rok v javni upravi
24.3.2008 14:33:07   
Astorija
Za V. stopnjo je v javni upravi po novem 1 mesec (tudi če ti v pogodbi piše 2, ker se je spremenilo pred kratkim)

lp

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?