|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vneta ritka
19.3.2008 11:16:48   
barbas
Nevem, ali sem odprla temo na pravi strani, pa bom vseeno povedala naš problem.
Hčerka je stara 2,5 let in že vsaj pol leta brez plenice. Ima pa vsak drug dan vneto ritko. Vsak dan ritko tudi umivamo in zaradi vnetja tudi mažemo z bepantenom. Prosim pomagajte mi z vašimi izkušnjami.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vneta ritka
19.3.2008 11:29:53   
lelčy
naša je 2,5 letnica je tudi dolgo že brez plenice in imamo enako teževo, da ima večkrat vneto ritko.jaz ji mažem ali z niveino kremo ali pa z afroditino zaščitno kremo. oboje nam pomaga.

(odgovor članu barbas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vneta ritka
19.3.2008 11:56:41   
tikatoka
V dm-u se dobi cinkova krema, taka zelena okrogla embalaža, krema je zakon za plenične izpuščaje, takoj se pozdravijo. Vem da, pri tebi ni problem plenični izpuščaj, ampak ker krema ni draga, mislim da je pametno probati, če tudi vam pomaga.

Pozdravček

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vneta ritka
19.3.2008 17:38:35   
tinas
mogoče ima pa gljivice (zelo rdeče). poskusi z canesten mazilom. ga dobiš v lekarni brez recepta. nam se vsake toliko pojavijo (vem, da so, ko nam bepanthen ne pomaga) in je ritka zelo rdeča. s canestenom pa 2x namažem in je takoj boljše.

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vneta ritka
31.3.2008 11:35:02   
barbas
hvala za pomoč,
glivice po mojem niso, ker drugače nebi pomagala nobena druga krema
drugače sem pa kupila v lekarni eno kremo na m... ki nam je pa takoj pomagala. v eni noči se je ritka pozdravila

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vneta ritka
5.4.2008 14:59:06   
barbas
no sem pogledala kako se imenuje
MUSTELA

(odgovor članu barbas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vneta ritka
5.4.2008 16:54:35   
šnucika
Ravno včeraj sem bila s hčerko pri alergologinji,ki mi je predlagala baker-cink kremo za nego vnetij na koži.In povdarila je,da je super tudi za ritko.
V lekarni se jih dobi kar nekaj različnih firm,ki imajo te kreme cu-zn.Midve imava od A derma.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu barbas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?