|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tulipani - bodo pomrznili?
19.3.2008 13:06:34   
honey
GGGGRRRRRRRRRRR, tale sneg, kako sem jezna. Ravno v soboto sem videla moje tulipančke, kako so prikukali na plan, zdaj je pa sneg user posted image  Bojim se, da mi bodo pomrznili user posted image . Kaj naj naredim z njimi? Ker to so moji prvi tulipani oz. nasploh moje prve rože na svojem vrtu, pa me skrbi za njih. Nasvete, prosim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tulipani - bodo pomrznili?
19.3.2008 13:10:17   
fragola
Tle pri naas že lepo cvetijo, vendar danes je bilo -1, tako, da malo jih je oplazla slana, nažalost vremenu se je zmešalo. Aja sem pa iz primorske


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tulipani - bodo pomrznili?
19.3.2008 13:24:06   
muki1
Tulipanom nič ne bo. Koliko vem iz izkušenj, sem že večkrat doživela, da jih je prekril sneg in so lepo mirno nadaljevali razvoj ko se je otoplilo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tulipani - bodo pomrznili?
19.3.2008 13:29:17   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tulipanom nič ne bo. Koliko vem iz izkušenj, sem že večkrat doživela, da jih je prekril sneg in so lepo mirno nadaljevali razvoj ko se je otoplilo.


ja ma pr vas so verjetno komaj pokukali pr nas pa cvetijo že in jih je danes malo oplazilo!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tulipani - bodo pomrznili?
19.3.2008 13:36:46   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tulipanom nič ne bo. Koliko vem iz izkušenj, sem že večkrat doživela, da jih je prekril sneg in so lepo mirno nadaljevali razvoj ko se je otoplilo.


ja ma pr vas so verjetno komaj pokukali pr nas pa cvetijo že in jih je danes malo oplazilo!



Ma ne vem, no. Jaz še vseeno mislim, da jim nič ne bo user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tulipani - bodo pomrznili?
19.3.2008 14:48:45   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tulipanom nič ne bo. Koliko vem iz izkušenj, sem že večkrat doživela, da jih je prekril sneg in so lepo mirno nadaljevali razvoj ko se je otoplilo.


ma če jih je že malo primlo, alora niso več tako lepi kot prej a!
Une p k so komaj zlezli itak, da jim ne bo nič!

ja ma pr vas so verjetno komaj pokukali pr nas pa cvetijo že in jih je danes malo oplazilo!



Ma ne vem, no. Jaz še vseeno mislim, da jim nič ne bo user posted image .

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tulipani - bodo pomrznili?
19.3.2008 14:53:46   
honey
O, hvala, sta me potolažile. Ja, res je, meni so šele pokukali ven, pa še to ne vsi. Itak je Logatec zmeraj 3 tedne za svetom user posted image , mi smo pa še 3 km iz Logatca, pa še kakšen dan + user posted image  Imamo še julija skoraj sneg user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tulipani - bodo pomrznili?
19.3.2008 21:56:59   
muki1
Povzetek: imela boš tulipane, ampak ne tak lepe user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tulipani - bodo pomrznili?
22.3.2008 22:03:30   
Gina
NO, honey, mi smo še par km naprej, pa še en teden do dva za logatcem kar se rasti rastlin tiče, pa mi je lani sneg pobral narcise, ko so tako lepo cvetele. Ta hip me skrbi popolnoma isto, ker so tik pred razcvetom - bile namreč narcise (šele). Tulpe pa so komaj dobro zunaj - nimajo nastavkov za cvetke. Tako da ne bodo pomrznile po moje.  Razen če ne misli nehat. Pri nas je tooolk preveč snega.user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?