|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: problemi
25.3.2008 7:11:12   
Suzy.
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

ti pa itak ne veš kok je tok živet (dostikrat zelo stresno), pa ne rabiš nič rečt, zgleda, da je tebi z rožicami postlano.



No, pa vseeno menim, da moram kaj pripomnit na tole.
Kot prvo to, da si dala svoje probleme na javen forum in če si hotela odgovore samo od tistih, ki se s tabo strinjajo, potem nekako nisi izbrala najboljše možnosti. Ampak ja, glede na to, da že samo pri slikanju nisi sposobna upoštevati ali pa vsaj razumeti še koga drugega, potem tudi ne pričakujem, da boš pri tem.

Koliko je meni z rožicami postlano pa verjamem zelo dobro veš, glede na to, kako dobro me poznaš. user posted image
Ti pa povem, da mi je postlano toliko, kot sem si sama postlala.

Malo pa še razmisli, kako težko in stresno mora šele biti živeti s tabo, če ti nekdo da prostor, kjer lahko živiš, ti je pripravljen pomagati urediti si stanovanje (finančno ali drugače, sploh ni pomembno), ti pa mu omejuješ slikanje otroka.
Če hočeš z nekom živet, potem se je potrebno prilagajati. Strinjam se s tem, da je potrebno postavit meje pri otroku ampak z glavo. Ne samo zato, da je po tvoje.

Tako da, draga 15.7., če nisi pripravljena sprejeti še kakšnega drugačnega mnenja, kot je tvoje, potem pač ne piši na forum.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: problemi
25.3.2008 7:23:17   
srki
Jaz samo tega ne razumem, kako so eni  obsedeni s tem slikanjem in res ne razumem, zakaj je treba tolikokrat škljoncat, a ni npr. ena ali dve sliki, ko otrok npr. spi, dovolj? A bodo druge kaj drugačne.  Madona, saj ni manekenka na modni pistiuser posted image . Mene bi to tudi kurilo, ja. Če ne drugega, bi jim titi fotič iz rok spulila, mogoče bi jim potem kliknilo. Ah, še dobro, da moji starši nimajo pojma, kaj je digitalcuser posted image .

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: problemi
25.3.2008 7:27:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Odgovorov nisem brala.

Ampak , a tebi se to s slikanjem zdi resen problem?

Ne morem verjet zakaj ste se eni pripravljeni kregati. Zakaj pa naj ga ne bi slikala?


Se strinjam. Delate si probleme tam, kjer jih sploh ni. Pustite starim staršem veselje, pa naj fotkajo, če hočejo. BOlje to, kot pa da vnukov ne bi želeli videti.

Madona, no....paše vam pa res nikoli nič.....


jaz pa pravim, vse do ene meje in neko upoštevanje želja. zakaj je to nekaterim tako težko? Da pa ima tako svakinjo, ki take stresa iz usta pa ....brez besed.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: problemi
25.3.2008 7:49:22   
TRIŠ
Totalni obsedenci in idiotiuser posted image .Oprosti ker sem se tako izrazila ampak to me res moti ko se stari vtikajo v mlade.Da bi meni tast rekel da hoče slike iz porodneuser posted image

< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 25.3.2008 7:51:02 >

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: problemi
25.3.2008 11:40:34   
vesna.com
No ja, strinjam se stem da je fleš nadležen za malčke(kako je s škodljivostjo ne vem),tko da jst te male tudi brez slikam, ampak drgač pa ne vem kaj bi rekla,jst mam tud skoz fotoaparat v roki...mater sem ko kak japanezeruser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: problemi
25.3.2008 12:24:34   
ključek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: problemi
25.3.2008 14:37:29   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.
Aja, pa dala sem idejo, da bi kdaj kakšno sliko jaz razvila za njih tako kot za moje, če nehajo s tem in ga non stop slikarjo pa niso hoteli.

Če je kdo obseden s slikanjem si ti. Tebe namreč obremenjuje. A nimaš česa drugega za prepiranje?

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: problemi
25.3.2008 14:49:31   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek
da je stvar še hujša od hujše, gre za spletno stran, kjer se trži najem plovil.

Če prav razumem, si uživala na enem od teh plovil in si pač na sliki. Mi ni jasno. A si gola?

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: problemi
25.3.2008 14:50:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Totalni obsedenci in idiotiuser posted image .Oprosti ker sem se tako izrazila ampak to me res moti ko se stari vtikajo v mlade.Da bi meni tast rekel da hoče slike iz porodneuser posted image


Vsi skupaj v tisti hiši ja. če samo pomilsim, kako se pgoovarjajo za mizo, ko otrok zajoka....BV.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: problemi
25.3.2008 15:24:09   
žirafica
Ravno si končala šolo, torej si stara 19 let. Ustvarila si družino na "nič podlage", torej si zelo odvisna od drugih. Jeziš se nad razmerami, v katerih živiš...oprosti, ampak tako kot si si postlala, tako sedaj imaš. Že takrat, ko si zanosila, si bila neodgovorna. Tako da edino rešitev, ki jo vidim je, da boš morala marsikaj požreti in potrpeti.

Žal pa v takih razmerah najbolj nasrkajo otroci.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: problemi
25.3.2008 20:11:11   
Anonimen
Jaz samo tega ne razumem, kako so eni  obsedeni s tem slikanjem in res ne razumem, zakaj je treba tolikokrat škljoncat, a ni npr. ena ali dve sliki, ko otrok npr. spi, dovolj? A bodo druge kaj drugačne. 


Moja mami tudi veliko skljoca...user posted image .

Ne vem, zakaj ji ne bi pustila veselja user posted image . Imam vsaj kaksno sliko, ki jo je lusno pogledat cez cas :).

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: problemi
25.3.2008 22:00:21   
atanja
Ah ja...
Pri nas imamo tud eno tako sestro k včasih kaj pametnega pove... In odkar se gre za mojega otroka ji TAKOJ povem nazaj... Mogla bi ji sicer še za kaj sam sem kar ponosna naseuser posted image .
Je pa res da ni nikoli tok hudo rekla kot tvoja snaha... Če pa bi bi pa ona zletela skoz onko. halo kako lahko rečeš da boš otroka polil z juho... Pa da se ji ostali sejijo.
PA sem mislna da je naša problematična pa vidim da je še kar kul...


Pa tako jaz sem tudi brez podlagre razen tega da mam službo z majno plačo sam vsaj nekaj je, in se NIKOLI ne bi preselila k takim. Oz če se je to zdaj izkazalo bi se izselila... takoj... Pa ne zaradi slikanja ampak zaradi ostalih pripomb...
A nimaš staršev da bi k njim šla za  tok časa da se na noge postaviš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: problemi
27.3.2008 7:39:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

fora je v tem da on pravi da pretiravam...


Nisem ravno ziher kdo od vaju bolj pretirava, ti, ki ne dovoliš slikanja, ali on, ki je z istim obseden. Predlagam, da najdete nek kompromis, daj tastu veselje, če svojo ljubezen do otroka kaže na ta način, očitno drugačnega, bolj pristnega in osebnega odnosa z njim ne bo zmožen niti v prihodnosti.

Ne bom rekel, da mi je takšno pretiravanje ravno razumljivo, podobno sem se tudi sam znašel v situaciji, ko mi je tast ves zmeden že v porodnišnici krožil s kamero okrog posteljice. Ker sem mu "spustil" kajlo zaradi tega (priznam, nezrelo...) se je očitno zaklel na revanš, tako da posnetka mlajše hčere iz porodnišnice kasneje nikoli nismo dobili. Zdržal ga je zase, meni pa na ta način očitno stisnil srednji prst user posted image .

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?