|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pilates v Kopru :)
4.4.2008 10:12:54   
Pola
Ciao!
No, jaz se prvic pridruzujem sploh kakrsnem koli forumu in moram rect, da se res kr neki stvari k te zanimajo tkole izve. Zato sem se odlocila,da vam vsem zainteresiranim povem,da sem bila vceraj prvic na nosecniski vadbi- pilatesu v Kopru( Fitmania- pri Marini) in da je fajn in da sva za enkrat udelezenki samo dve ( pa poteka kljub temu- a ni fajnuser posted image ) obe v 19 tednu, in da sprejemajo se vedno nove člane. Vadba poteka vsak četrtek in torek ob 17 uri in vas vabim, da se malo spoznamo user posted image in potelovadimo malo v prid sebe in nasih nerojenih otrockov! Mislim, da ni vazno v katerem mesecu si, ker pilates vaje priporocajo skoraj do konca nosecnosti. Ce je katera zainteresirana vam dam stevilko fitnesa: 051 351 070.

Pa lep dan vsem!

Polona


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pilates v Kopru :)
4.4.2008 14:29:17   
Anonimen
Jaz pa sem slišala, da pilates ful ni priporočljiv za nosečnice, ker moraš neprestano stiskat trebušne mišice. To je povedala moja trenerka pilatesa, ki ima že res kilometrino za sabo. 
Tak, da ne vem. Mogoče je prilagojen nosečnicam?

(odgovor članu Pola)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pilates v Kopru :)
4.4.2008 15:21:43   
Anonimen
Mogoče je prilagojen nosečnicam?
IZVIRNO SPOROČILO: kim22

No, to sem malo hecno napisala-logično ,da je prilagojeno. Hotela sem samo povedat, da si ne znam predstavljat pilatesa brez, da bi stiskal trebušne mišice (kar je osnova pri vseh vajah).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pilates v Kopru :)
4.4.2008 17:30:56   
Pola
Ja, prav si sklepala, je prilagojeno nosecnicamuser posted image . Delamo vaje na zogi, z elastikami, dihamo...no, predvsem dobro in veliko dihamo, pa nezavedno delamo z misicami, ki ponavadi pocivajo...Pa lp 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.4.2008 20:06:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pola)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pilates v Kopru :)
22.4.2008 17:55:05   
Anonimen
Pozdravljene
Jaz bi se tudi pridružila puncam, ki vadijo pilates za nosečnice v Kopru, Fit mania-kje je to pa kok stane in koliko časa traja vadba ?  Hvala za odgovor.

LP Teja

(odgovor članu Pola)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pilates v Kopru :)
23.4.2008 16:21:59   
fit mania
Pozdravljena,

Center FIT MANIA se nahaja v koprski marini oz. na Severni obvoznici Kopra.
Vadba poteka ob torkih in cetrtkih od 17.00 do 18.00 ure.Mesecna karta je 35,00 eur.Vabljena!
Info: 051/351-070

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pilates v Kopru :)
28.4.2008 11:11:53   
amor real
Živela brezplačna reklama! Moj ginekolog mi je pilates odsvetoval.

(odgovor članu fit mania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?