|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 11:01:57   
zvezdan
Sama sebi sem smešna, ker sem jaz ponavadi tista ta skulirana...zdaj pa sprašujem in letam kot  kura brez glaveuser posted image
XOXOX ja sej zdaj sem se spomnila, da je tako pri KT...je že dolgo nazaj od kar sem jih nehala jemati. Se pravi dokler jih jem ne morem dobiti menstruacije a ne.
res ste potrpežljive ker vas takole gnajvim z vsemi vprašanji...no zdaj sem malo pomirjena.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 11:07:32   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: xoxox

Aja pa zvezdan, glede na to, da te niso naročili prvo na preiskave boš verjetno 2 noči tam spala. Prvi dan te bodo pregledali in naredili preiskave, potem drugi dan operacija in potem 3. dan po viziti domov.



Tocno tkole je blo pr meni 2x.

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 11:34:22   
xoxox
zvezdan ma ni problema. Te razumem. Tudi jaz sem bila zmedena, nervozna. V bistvu sem bila totalna kura. user posted image  Ampak potem sem ugotovila, da čisto brez razloga. Ni res nič takega tale operacija in cel proces. Je pa vseeno fino it pripravljen tja. Če nič drugega te je malo manj strah.


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
1.11.2010 17:40:36   
kejt2
Malo sem pozna, ker sedaj nekaj časa nisem bila na forumu.

  • Stediril m naj bi jemale brez prekinitve do operacije (začneš pa jemati cca 1 mesec pred operacijo, oz. na prvi dan user posted image meseca pred operacijo). Najtežji del operacije je dobiti datum in imeti opravka s sestrami
  • Ko si enkrat not, so vsi prijazni
  • Na dan, ko moraš priti v bolnico, ti naredijo vse preglede- kri sečnino itd. (na tešče, nato lahko nekaj poješ, sledijo odvajala in teščost zaradi narkoze naslednji dan)
To je pa v osnovi to. Ni nič grozega. Mene je bilo na smrt strah, ampak sedaj ko gledam nazaj, se le posmehnem.
Sem pa kar odlašala (2 leti), preden sem se za to odločila in upala, da bo šlo brez tega. Sedaj so od operacije minili "že" 4je meseci in pol pa še nič... user posted image

Lp,
Kate

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
2.11.2010 11:10:35   
zvezdan
kejt2 hvala ti za informacije. Ali se mogoče spomnilš ali si mogla vzeti Stediril m tudi tisti dan ko si prišla v bolnišnico in ali si jih mogla jesti tudi po operaciji?

Kejt2 saj vem lažje je reči saj bo kot pa čakati in čakati na ta magični +. Drži se in srečno!


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
3.11.2010 10:05:50   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: MP30

zvezdan, ja v LJ bom imela OP, imam pa datum novembra. Pri tebi že kaj novega?


MP30 poročaj kako je bilo na operaciji. Jaz pa držim pestke zate, da mine čim prejuser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
4.11.2010 10:28:08   
MP30
zvezdan, hvala za peste, te obveščam čez 10 dni!
kdaj pa ti?

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
4.11.2010 10:38:04   
zvezdan
ah jaz se bom še kar načakala. Imam namreč 6.12.- na miklavžkauser posted image
MP30 so ti rekli, da moraš KT vzeti tudi na dan ko si sprejeta v bolnico?
Jaz po eni strani komaj čakam tole operacijo, da bom lahko spet bolj sproščeno delala na bejbijuuser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
4.11.2010 10:50:09   
Monstera
zvezdan takole je. Prvi dan menstruacije, ko boš poklicala, ti bodo dali datum, in ta bo bo že v naslednjih dveh tednih. Če pa ne bo, boš pa do naslednje menstruacije počakala, potem pa 100% ko pokličeš, v dveh tednih dobiš datum. Ti pa rečejo, da prineseš rezultate krvne skupine s seboj, če pa jih nimaš, pa oni to tam naredijo. V bolnico greš za 2 noči, prvi dan prideš tja ob 8ih in oni naredijo vse preiskave. Kri, urin, ekg, ginekološki pregled. Dobiš kosilo in večerjo, samo tekoče. Drug dan si operirana dopoldan in tretji dan greš domov.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
7.11.2010 11:39:01   
Agnes27
Živjo punce,
na ta forum se oglašam prvič in upam da mi boste lahko pomagale oz. svetovale. Pred kratkim mi je moj ginekolog odkril pregrado. Kot vidim nisem edina, ki jo je ta informacija šokirala, saj prej še vedela nisem kaj to je, h ginkologu pa tudi hodim redno. Ginekolog ni omenjal nobene velikosti pregrade (da so različne velikosti sem prebrala šele na internetu). Rekel mi je le da je povečana možnost za SS user posted image in da naj pokličem takoj ko bom noseča. Ker sem po naravi paničar me je to čist sezulo, tako da sem se takoj naročila v LJ za drugo mnenje (samoplačniško). ALi ima katera take izkušnje, da ste vedele, da imate pregrado in ste se vseeno odločile za otroka in je bilo vse uredu?

lp

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
8.11.2010 10:07:33   
zvezdan
Agnes brala sem, da baje ne delajo radi teh operacij preden ženska vsaj enkrat ne zanosi (ne glede na izid nosečnosti), ker je velika verjetnost, da po tem maternični vrat ni več tako prožen in lahko začne popuščati. Z zanositvijo se situacija spremeni. Jaz sem že imela en ss in nobenega otročka  in so mi pregrado odkrili šele sedaj. Sem pa tudi razmišljala kaj bi naredila v primeru, da ne bi prej že zanosila...ne vem baje se nosečnost v kar velikih primerih (če imaš srečo) laho obdrži kljub pregradi. Ne vem kaj naj ti rečem...v nezavidljivi situaciji si in res je najbolje da greš še po drugo mnenje.

Srečno!


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
9.11.2010 9:08:27   
MP30
Ojla punce, moj datum za OP se hitro približuje. Na listu mi piše, da se moram javiti v 1. nadstropju, pri sestri Klari. Ali katera ve, a je ona na Ginekološki kliniki ali v Leonišču? Držite pesti in smo na vezi!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
9.11.2010 10:13:15   
zvezdan
MP30 so piše da se moram javiti v stari porodnišnici- mislim da je to Leonišče. Držim pestke zateuser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
16.11.2010 17:35:33   
kejt2
Hojla!

Stara porodnišnica ni Leonišče, je pa nasproti.

Če stojiš pred vhodom v Leoniščem in gledaš naprej, vidiš na desni novo porodnišnico na levi pa staro, povezani pa sta s takšnim steklenim nadhodom (tunelčkom).
Vhod v staro porodnišnico je zadaj (ne s ceste). Ko vstopiš, je to stara neugledna stavba. Greš par stopnic gor (ob dvigalu) in si v pritličju, nato nadaljuješ v prvo nadstropje.
V prvem nadstroju zaviješ desno na hodnik in prva vrata na desno so sprejemna pisarna. Verjetno bo tam že kakšna sotrpinka. user posted image

Kar zadeva stediril ga jemlješ do operacije. Jemlje pa se ga zato, da lepo stanjša sluznico in je pregrada bolj vidna ter jo lažje odstranijo (sluznica ni zadabeljena, kot bi bila, ko npr. ovuliramo in je pripravljena na vgnezditev). S tem si olajšajo delo pri naročevanju.

To je to punce. Nič se bat, vse bo v redu!

Lp,
Kate

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?