|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se trudi???
9.2.2005 13:59:19   
Natas@
Pozdravljene,
zadnjič sem pisala, o najinih kreganjih. Sedaj pa ga lahko pohvalim, da je včeraj zj. vstal in ga zrihtal in tudi par durgih stvari naredil, danes pa ga je tudi že previl in mu dal za jest.
Moti me edino to, ker je na včeraj na forumu bral kar sem napisal in mi meče naprej. (da to ni bilo res).
Bo pa napisal tudi svojo verzijo.
Koliko časa bo tako bomo pa videle.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   se trudi???
9.2.2005 14:00:27   
ZARA
...zgleda da ja! :bravo:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   se trudi???
18.2.2005 12:47:43   
Anonimen

To je pa zelo hecno..

Pravis, da BOSTE VIDELE kako dolgo bo tako?!?!? Kdo boste videle? Ostale na foromu naj zdaj ocenjujejo tvojega partnerja.. oziroma tvoje orozje za dobroto in pridnost tvojega partnerja so ostele na foromu?
A ni to malo.... ne fer igra?

Se celo to, da je rekel, da ni bilo vse tako res, kot si ti napisala si ga sla tukaj zatozit.. pred poroto?

V bistvu boste res videle, kako dolgo bo tako.. ampak zakaj se mi zdi, da vem, kako dolgo bo tako.

Dobronamerni nasvet... Jaz na tvojem mestu ne bi pocel tega.. ker tukaj gre za tisti efekt, da smo pred drugimi vsi radi lepi.. in potem, ce bo kaj bolje, bo bolje, ker EGO hoce, da imajo drugi lepo mennje o njemu, ker o lastni vrednosti ne vemo veliko.. vsaj tako kaze.. in tukaj se pojavi vprasanje smiselnosti te navidezne egoisticne "dobrote", ki to sploh ni..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   se trudi???
18.2.2005 14:50:18   
Magi*
zelo zanimiva teza Tjazy.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   se trudi???
19.2.2005 15:07:46   
Jutra
Tjazy, svet je res narejen preprosto:bravo:
Ampak zakaj ga ti tako rad vedno tako zapleteno opisuješ? Morda zato, da se pokažeš v luči najbolj pametnega na forumu;) Ja, pametnih nam manjka:)-

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   se trudi???
21.2.2005 11:38:14   
Anonimen

Barbara.. s tem mojim.. preprostim svetom je pa nekako tako, kot s tvojim TV. Vsak te najprej vprasa, kje imas TV.
Mena pa vsak, ki misli drugace, najprej vprasa kako je s tem stavkom..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! :)- *** Tjazy

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   se trudi???
21.2.2005 15:47:35   
Jutra
Tjazy,
glede na to, da si bil pri zadnjih debatah zelo aktiven, sem počasi začela dojemati tvoj preprosti svet. ;)
Edino kakšni komentarji so mi pa včasih res malo neumesni. Pa brez zamere;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?