|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabilo na piknik ob rojstvu
9.4.2008 23:34:58   
amaya
Drugi vikend organizirava z mojim piknik, da proslavimo skupaj s prijatelji in sorodniki prihod najinega sinčka. Nimava pa nobene ideje za vabilo. Pa še nekaj. raje ne bi daril, ker imava že vse in vem, da se potem stvari podvajajo, če ne celo več, tako da bi rada na nek diskreten oziroma šaljiv način povedala, da bo tam škatla, kamor lahko dajo kakšen evro, ki bo namnjen otroku (bomo dali na banko ali v sklade...). No sinček pa bo imel skoraj dva meseca.

Hvala, hvala, hvala v naprej...user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vabilo na piknik ob rojstvu
10.4.2008 9:49:39   
snake
kratko in jedernato povej vsem da imate že vse za malega in da euroti so tisti ki mu bodo prišli prav!!!
sej tu ni nič kaj takega da ne bi mogla to povedat...


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabilo na piknik ob rojstvu
10.4.2008 10:10:35   
bodoča
Mi smo tudi naredili piknik, pač koga sem želela povabit sem poklicala po telefonu in nisem nič komplicirala s kakšnimi posebnimi vabili, ker odkrito povedano se mi ni dalo.

Glede daril pa jaz tud nisem kaj govorila, ker če bi komu po moževi strani rekla, da že vse imamo (kar je bilo res) in da naj raje dajo kak euro, bi me hitro označili za materialistko, pa da smo njihov denar hočem,...
Po moji strani imamo pa že dolgo let neko nepisano pravilo, da se ob takih in podobnih priložnostih da denar.

Lahko pa naprimer ob koncu vabila napišeš:

Cotk, igračk imamo že preveč,
kak eur-ček pa ne bo odveč,
na banki me bo čakal,
da bo nekoč eur-čov še več.
Najraje pa bom imel,
če me bo vsak iz srca objel.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vabilo na piknik ob rojstvu
10.4.2008 10:20:58   
karamela
bodoča ful dobr tale verz user posted image  si ga bom zapomnla, za poleti, ko ga bom rabila za vabila.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vabilo na piknik ob rojstvu
10.4.2008 10:44:57   
bodoča
Hvala, hvala, user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vabilo na piknik ob rojstvu
10.4.2008 15:16:00   
maya2
Midva nisva želela nič diktirat glede daril, čeprav sva imela vsega dovolj, sva naredila piknik k je bila stara 14 dni, vabilo sva poslala po mailih napisanega v power-pointu s sliko. Moram pa rečt, da so skoraj vsi prinesli Baby Center bone in sva lahko potem pri 9. mesecih kupila avtosedež za tiste bone, pa še kajuser posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vabilo na piknik ob rojstvu
10.4.2008 22:44:17   
amaya
Joj hvala...ful ste mi pomagale in svetovale. Sej je res, da ne bi bilo potrebno pista tega glede daril, ampak povem, vam, da sem dobila že toliko stvari, ki mi samo po policah stojijo in jih jaz recikliram naprej. Sploh pa miljon robčkov, za brisanje ritke: in to tistih, ki jih jaz resnično ne bi kupila, ker so že meni fanj grobi kaj šele tamalemu. Sej ne pravim, da ni uporabno...Tudi kar se bonov in baby centra tiče: potem moram vse tam porabit, ki pa ni najceneje. npr. v Italiji dobim nekatere stvari veliko ceneje...no in to je to...zato bi raje, da se kar denar da pa bova midva z mojim to že prav vnovčila...

ej, verz je pa mega...a si si ga sama zmislila?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vabilo na piknik ob rojstvu
11.4.2008 19:46:51   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ej, verz je pa mega...a si si ga sama zmislila?



Ja, sem prebrala tvoje sporočilo, pa sem bila glih prave volje za kaj takega in mi je kar takoj šlo to skoz možgane.
Ful rada sama napišem verze za čestitke, vabila,... samo moram bit prave volje. Upam, da vam bo piknik uspel in da se boste imeli lepo.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?