|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročno spodnje perilo
22.4.2008 11:48:10   
anabanana
Punce, za pod poročno obleko bi potrebovala tisti modrček, ki se nekako spne okoli pasu - da nima zadnjega dela na hrbtu.

Moja obleka ima dekolte in na hrbtu je izrezana, tako, da se ne sme videt zadaj...aja, pa dobro bi bilo, da je bež/šampanj barve.

Iščem po netu pa nikjer ne najdem...a katera ve, kje se ga da dobiti/naročiti?

Kako ste ve rešile probleme z poročnim spodnjim perilom?

Jaz sem si celo življenje predstavljala, da bom imela tisti pas za nogaviceuser posted image .... in tako ful sexi...zdaj se pa poročim avgusta in si ne predstavljam, da bi imela najlonke...

Ajde povejte malo kakšno perilo ste imele ve in čemu ste dale prednost - zapeljivosti, praktičnosti...

_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročno spodnje perilo
22.4.2008 12:09:18   
urška
po moje ti bodo v lisci lahko pomagali. sej delajo tudi po naročilu. mora pa bit poročno perilo zapeljivo. obvezno.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.4.2008 12:31:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročno spodnje perilo
22.4.2008 18:33:32   
ellie
Meni bodo modrček kar všili v obleko. V bistvu zgledata tista delčka kot vsaka košarica posebej. Mislim da stane 12eur...kar je ful poceni. Res pa da more obleka bit dovolj ozka, da to vseeno drži.

Drugače pa...misliš mogoče tole? http://www.otto.si/product.asp?catalog%5Fname=Sezonski+katalog&category%5Fname=20%2D200%2D249%5F246%2D247&product%5Fid=0246%2D01 

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročno spodnje perilo
23.4.2008 10:47:47   
anabanana
Ne vem, e mislim to, ker bi ga morala videt od zadaj, ker fora je v tem, da se zadaj ne sme videt; pa naramnice morajo biti klasine, ne okoli vratu, ker jih bomo s taknimi "nevidnimi" gumbki pritrdili na naramnice obleke.

Punce, tiste, ki se poroite/ste se poroile poleti, mi niste napisale ali ste imele samostojee najlonke? Se bojim, da me bo kap od vroineuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.4.2008 13:05:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročno spodnje perilo
23.4.2008 13:11:57   
lemavrica
Jaz sem dala prednost praktičnosti, ker sem bila 5m noseča in se pač nisem mogla tlačit v kak hudo sexy korzet s pasom za nogavice. Sem imela bel komplet od Intimissima, samostoječe nogavice in salonarje s srednje visoko peto. Poročila sem se pa maja.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročno spodnje perilo
23.4.2008 14:53:35   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Ne vem, e mislim to, ker bi ga morala videt od zadaj, ker fora je v tem, da se zadaj ne sme videt; pa naramnice morajo biti klasine, ne okoli vratu, ker jih bomo s taknimi "nevidnimi" gumbki pritrdili na naramnice obleke.

Punce, tiste, ki se poroite/ste se poroile poleti, mi niste napisale ali ste imele samostojee najlonke? Se bojim, da me bo kap od vroineuser posted image


poročila poleti in imela samostoječe najlonke. jaz sem tudi mislila da bom zgorela, za čuda ni bilo tako. pravijo pa, da je lepo da ima nevesta najlonke.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročno spodnje perilo
23.4.2008 15:17:04   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: natka28

poročila poleti in imela samostoječe najlonke. jaz sem tudi mislila da bom zgorela, za čuda ni bilo tako. pravijo pa, da je lepo da ima nevesta najlonke.



baje brez sploh ne gre!!!  Meni je ena gospa enkrat rekla: 'prava dama ni nikoli brez najlonk' ..... jaz se poročim julija in jih bom tudi imela

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročno spodnje perilo
23.4.2008 16:19:42   
ellie
Sej imaš pri tem modrčku zraven sliko, na kakšne načine se vse lahko nosi..

user posted image


No jaz se poročim avgusta in NE bom imela nobenih najlonk ali česa podobnega. Jih nikoli ne nosim, niti pozimi...in se ne mislim s tem obremenjevat. Mi je čisto vseeno, kaj pravijo...mene to preveč nervira in da bi me še na poročni dan vse srbelo in motilo tam spodaj...ni šansuser posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 10:45:16   
anabanana
ellie hvalauser posted image user posted image user posted image  očitno sem malo čoravauser posted image

Mislim, da bom tudi jaz brez najlonk; si bom dala narediti eno francosko pedikuro in obula take na pol sandale...mislim, da bo lepo.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 11:07:23   
NATAŠI
jaz se poročim konec avgusta in še pojma nimam kako bom imela .. .verjetno pa vseeno kakšne samostoječe nogavice. Se bom v salonu še mal posvetovala kaj mi predlagajo. Čevlji bodo pa spredaj zaprti, ker bodo kakšni kamnčki letel in me bo motilo če mi kaj med prste pride user posted image ... Tako da pričakujem v salonu kakšen nasvet ... grem pa tja čez kakšne 14 dni da si čevlje kupim user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 11:07:56   
NATAŠI
anabanana sem komaj sedaj opazila da se na  isti dan poročiva user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 12:46:25   
anabanana
NATAŠI super; gremo odštevat skupajuser posted image user posted image user posted image  Joj še skoraj 4meseceuser posted image user posted image

Tudi karin24 se poroči na isti dan kot midve. Ma nam bo vroče!!user posted image

Si kaj razmišljala o tem, kaj boš oblekla po polnoči?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 13:10:49   
NATAŠI
ja full hitro gre čas midva pa še kup stvari nimava poštimanih ... zakaj se nam pa ne pridružiš pri čveku na poroki?

po polnoči se ne bom preoblekla ampak bom kar v obleki ostala user posted image  ker itak imam namen samo enkrat oblečt tako obleko in jo potem nositi do konca user posted image  user posted image .. a ti se boš preoblekla? In kje imata civilni obred?

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 14:05:59   
anabanana
Ma na "poroka2008" ne morem sledit dogodkom, ker preveč dogaja, pa še občutek imam, da me noben kaj dosti ne šmirgla...user posted image

Dam kakšna vprašanja ...pa noben ne odgovori..al pa me sploh ne upošteva, ker punce pišejo že od začetka teme, pol sem pa jaz neka uštuljenka...ma boga boga jazuser posted image user posted image user posted image  

Če bo kaka tema na novo...eto mene takojuser posted image

Midva se bova poročila v Bosni od koder je moj doma, civilni (itak imava samo civilni) del bo na občini v Cazinu...

Ne vem, če se bom preoblekla po polnoči, nekaj bom imela pripravljeno za vsak slučaj če bi mi bilo preveč vroče ali pa ko se mi ob 3h zjutraj res ne bo več dalo vlečt tistega okrasja za sabouser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 14:07:14   
anabanana
Joooj a tebi se zdi, da je 23.8. že pred vrati? Ker meni se zdi še fuuuuul dalečuser posted image  Jaz bi se poročila jutriuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 14:08:30   
NATAŠI
anabanana zdaj se te pa spomnim, saj smo te pokomentirale.... pa nič nisi uštuljenka user posted image , vsake smo full vesela in nobene tekoče teme nimamo tako da vsak moment lahko vskočiš user posted image  user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poročno spodnje perilo
25.4.2008 14:09:25   
NATAŠI
men se zdi da bo full kmalu 23.8. ... saj smo že maja in potem je junij ko začnemo vabila okrog nosit user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poročno spodnje perilo
29.4.2008 16:50:22   
Majuska
Poročila sem se v maju, tako da sem nosila samostoječe nogavice v nežni kožni barvi, komplet modrčka in tangic je bil v šampanjsko-roza kombinaciji.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poročno spodnje perilo
29.4.2008 21:18:25   
baguSka
Punce, za pod poročno obleko bi potrebovala tisti modrček, ki se nekako spne okoli pasu - da nima zadnjega dela na hrbtu.

Ajde povejte malo kakšno perilo ste imele ve in čemu ste dale prednost - zapeljivosti, praktičnosti...


A ves da sem ga jaz glih dons vidla!! In to od skinija! Ima snemljive naramnice, pa se zadnji del se da snet! Sicer ne vem kako stoji, ker ga nisem probala, ampak pomoje ze mora stat, ce je tko narjen.. user posted image

Moj modrcek bo tud brez naramnic... za zadnji del mi je pa vseen, ker mam tako oblekco, da je lahko.. user posted image  Bo pa bele barve in v kompletu s spodnjicami. Sem tud glih dons en full luskan komplet gledala od Lisce.

Ne bom pa tok gledala niti na zapeljivost niti na prakticnost... oz bom na oboje. Ker mojmu sem itak zapeljiva karkoli oblecem, prakticen bo pa zato, ker ga bom valda pol se nosila... user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poročno spodnje perilo
29.4.2008 21:24:23   
baguSka
Če bo kaka tema na novo...eto mene takoj


Pa sej smo odprle temo na novo... user posted image  Mogoce tipkas po ta prvi temi!?

Itak da te smerglamo... ti se nam le pridruzi, ker men je blo ze zlooo cudno kam si se skrila.user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poročno spodnje perilo
29.4.2008 21:25:29   
baguSka
in nobene tekoče teme nimamo tako da vsak moment lahko vskočiš


tocno tko... in tud poznamo se se ne, razen tega, da blebetamo v tri dni... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poročno spodnje perilo
30.4.2008 20:06:17   
uršika***
Jaz sem si kupla pas za nogavice, pa ga nisem oblekla - se mi je zdelo, da se vidi čez obleko, pa sem ga raje doma pustila - drugače mi pa ni bilo vroče v samostoječih nogavicah. Pa ne misliš obut čeveljčke brez štunfov? Samo pazi, da te ne bo ožulilo. Jaz sem imela za preobut še ene natikače za plesat, drugače bi znorela.
Pa podvezico ne pozabit!!!! Jaz sem jo dobila tako lepo belo z luštkano modro pentljico- ker mora imet nevesta tudi nekaj modrega
Sem vesela za vse vas, ki se boste poročile!!!!! Jaz bom pa 30. 6. že eno leto gospauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?