|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 16:41:48   
ljubljana
Moje drage mamice:

Za vpis otroka smo zbrali 51 točk (en otrok že vključen, mož študent, doma še en šolobvezni otrok) in smo na 53.mestu na čakalni listi. Za pop......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom šla kar v službo z njim. Tako kot včasih.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 16:43:11   
ursalara
Jaz sem se tudi ta teden postrigla na kratko zato ker sem se res že naveličala dolgih las pa še grozno so mi izpadali!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 17:10:57   
TRIŠ
ursalara tudi tebi čestitke za kratko frizurco-čakam slikico.Žana pa je odpeljala tašča na sprehod da jaz malo počinemuser posted image
Hvalabogu pri nas ni problema, mi bomo vrtec dobili user posted image vsaj nekaj v občini,da so povečali vrtec

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 18:31:20   
martinca

sem že nazaj iz trgovin. kot ponavadi sem spet kupila nekaj rožic za sadit in nekaj korit. mora pač letos biti dodatno lepo okrog hiše nareto kot prejšnja leta če bo porokauser posted image

limma, nalin, sani, katee,klaja,mala pikica, nana, sunny,barbas,ursalara,
hvala vsem za komentarje.mi je kar nerodnouser posted image jaz pa sem mislila da bo katera kaj pograjala.user posted image graj niti ni za pričakovat od vas ko ste vse tako prijazne.user posted image

katee
,držim pesti da ti ga bo uspelo prepričat.

klaja, a ona je iz tega konca, da bo tu imela kosilo? pa krst boste imeli v Jurovskem Dolu?

mml, jaz sem pisala da so mi osebno izkaznico izgubili.zdaj pa baje delajo poizvedbe na pošti. to pa baje traja en čas.

mala pikica, ne slikala me je Irena(svakinja, ona ko je bila z mano ko smo bili v Astorii). si jo je pa še potem šel moj dragi pogledat, ker na slikah mu ni bila lepa, jaz pa sem že skoraj dol padla od strahu. pa sem mu jo šla rajši pokazat. in ko sem se mu pokazala so mu kar solze stopile v oči. takrat pa sem bila prepričana da mu je bila všeč, pa še on jo je potem pohvalil.user posted image zdaj pa še morava za njega obleko najt. to pa bo misija nemogoče.
kako pa si se ti postrigla? se moramo hitro na kavici dobit da te viidmo kako si zdaj lepa. no saj si že prej tudi  bila, da ne bo zamere.user posted image

alfabeta, po moje bo težko zgrešit toliko vozičkov na kupu. me Štajerke že vemo ko se srečamo.user posted image pa brez zamere.

nana, frizura bo prišla v soboto zjutraj. morm biti tipi top na poročni dan.user posted image
ja res se vse šajn okrog in okrog. zdaj sem res tako srečna, kot že dolgo ne.user posted image

barbas, a me ti hecaš s temi kilamiuser posted image   ja na jeziku kar nekaj telovadimuser posted image , drugam pa nič. no razen tega da zdaj po šesti uri ne jem več, sam se mi zaradi tega še nič na tehtnici ne pozna.

kaj pomeni štorkljin ugriz?





(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 18:33:07   
martinca
ljubljana, držim pesti da se bo uredilo z vrtcem. pri vas v ljubljani je s tem kar problem. mislim da mi bolj pa podeželju s tem nimamo problemov.user posted image vsaj upam da jih ne bomo imeli. sicer pa zdaj gradijo nov vrtec oz. ga gradijo poleg šole.

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 19:21:29   
ursalara
Martinca štorklin ugriz je ponavadi na zatilju in to je rdeč flekec zginu naj bi do enega leta tako je meni pediater rekel v P baje so pa lahko tudi na drugem mestu ne vem naša ga ima na zatilju!Sem pa tudi jaz prvič čukasto pogledalako je P rekel štorklijn ugriz!Sem mu še v porodnišnici rekla ja saj no ni štorklja prinesla niti ni bila v bližini štorkelj da bi jo ugriznila pa smo se potem tako smejali!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 19:33:13   
ljubljana
ja pri nas imamo štorkljino znamenje (jaz ga poznam pod tem imenom) na zatilju, temenu in nad desnim očesom. Pri obeh starejših je izginilo.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 20:01:41   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Moje drage mamice:

Za vpis otroka smo zbrali 51 točk (en otrok že vključen, mož študent, doma še en šolobvezni otrok) in smo na 53.mestu na čakalni listi. Za pop......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom šla kar v službo z njim. Tako kot včasih.


Domnevam, da je to za jasli. Pa si prepričana, da so to vse točke, ker 40 jih dobiš samo zato, če sta oba iz MOL...Malo preveri

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 20:20:10   
mala pikica
Jaz sem pa po enem dolgem letu rolala user posted image user posted image user posted image Ne morem povedati, kako sem vesela. Zdaj pa bodo šli kilogramčki user posted image Pa še z vozičkom se probala, pa gre super. Samo doma niso preveč navdušeni.

martinca dragi ne bi smel videti obleke!!!! Bi moralo ostati presenečenje user posted image Jaz je mojemu dragemu nisem pokazala, pa ga je bilo tako lepo videti s solzami v očeh, ko me je zagledal user posted image

Gašper že spi, midva z ljubim pa greva na teraso spit en kapučino user posted image

Aja, glede frizure... Me mora dragi najprej slikat, takrat pa vam pokažem user posted image


< Sporočilo je popravil mala pikica -- 24.4.2008 20:32:14 >


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 20:47:49   
katee
Čer!

Po celem dnevu se oglašam. Smo bili na sprehodu 2 uri s user posted image . Je bila fora, da sem sedela na klopici, mali je lepo pančal, user posted image pa je tudi ležala zraven vozička. mimo je prišel drug kuža, po moje je bil bulterier, ogromen, ampak prijazen in začel je vohljati okrog vozička. Moaj psička ga je tako nalajala, da se je revež tako ustrašil, da je kar v zraku začel teči. Nisem mogla verjeti, kako zaščitniška je bila moja user posted image . Sedaj vem, da nihče ne bo mogel ukrasti Žan Lukca, če bosta sama, ker ga bo branila.

Eno vprašanje imam: ali katera uporablja plenice Lionstar in kakšne so? Ali imajo elastične trakove in mrežico po dnu, tako kot Pamperske Active fit?

Jaz pa sploh nimam nobenega apetita. Danes sem pojedla en košček kruha za zajtrk in sedaj eno žemljico, vmes pa nič. Edino veliko vode sem spila. Se še kateri dogaja to?
sani, mml:kdaj se jutri dobimo na kavici? Jaz bom imela s sabo user posted image . A katero moti?

Sedaj grem pa pogledat do konca Trenja; je zanimiva oddaja.

< Sporočilo je popravil katee -- 24.4.2008 20:50:26 >


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:22:28   
TRIŠ
martinca oprosti ker nisem dala komentarja ampak sem res spregledala,ne vem kaj se včasih zgodi ko mi ujide cela stranuser posted image .Res boš krasna nevesta.Se bomo veselili s teboj in ti rižek metali preko RR-auser posted image .Obleka mi je pa zelo všeč ker je lepo ,enostavno narejena.Ja pa zahvale za krst sem tudi šele zdaj videla.Ja kaj čmo ne samo pozabljivost tudi površnost se me loteva.
Alfabeta hotela sem pogledat slike pa sem narobe napisala geslo,zdej pa ne najdem.Daj mi še enkrat napiši da poglegam tvoja sončkauser posted image


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:22:38   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara


Zasvojenke z RR jaz imam instant internet super zadevcauser posted image kar umislite si jo pa prenosni računalnik in hop lahko se na plaži prikolopiteuser posted image user posted image !







Kako pa prideš do tega instant interneta? A se plačuje mesečna naročnina ali lahko to kupiš samo za par mesecev?



_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:33:57   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Alfabeta hotela sem pogledat slike pa sem narobe napisala geslo,zdej pa ne najdem.Daj mi še enkrat napiši da poglegam tvoja sončkauser posted image




filip

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:43:04   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: katee



Jaz pa sploh nimam nobenega apetita. Danes sem pojedla en košček kruha za zajtrk in sedaj eno žemljico, vmes pa nič. Edino veliko vode sem spila. Se še kateri dogaja to?


Iz tvojih ust v božja ušesa da bi se to zgodilo meniuser posted image

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:43:10   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: martinca




mala pikica, ne slikala me je Irena(svakinja, ona ko je bila z mano ko smo bili v Astorii). si jo je pa še potem šel moj dragi pogledat, ker na slikah mu ni bila lepa, jaz pa sem že skoraj dol padla od strahu. pa sem mu jo šla rajši pokazat. in ko sem se mu pokazala so mu kar solze stopile v oči. takrat pa sem bila prepričana da mu je bila všeč, pa še on jo je potem pohvalil.user posted image zdaj pa še morava za njega obleko najt. to pa bo misija nemogoče.
kako pa si se ti postrigla? se moramo hitro na kavici dobit da te viidmo kako si zdaj lepa. no saj si že prej tudi  bila, da ne bo zamere.user posted image





Kako lepo te je spremlat s temi pripravami in srečo,da bi kar ponovila najin poročni dan.

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:43:15   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara


Zasvojenke z RR jaz imam instant internet super zadevcauser posted image kar umislite si jo pa prenosni računalnik in hop lahko se na plaži prikolopiteuser posted image user posted image !







Ja da imam pa še to pol pa kmal moža ne bom več rabilauser posted image .Hecam seuser posted image
Upam da zobek več ne boli



(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:43:20   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Jaz sem pa po enem dolgem letu rolala user posted image user posted image user posted image Ne morem povedati, kako sem vesela. Zdaj pa bodo šli kilogramčki user posted image Pa še z vozičkom se probala, pa gre super. Samo doma niso preveč navdušeni.



Midva sva pri prvem z user posted image prerolala toliko ,da sva uničla dva vozička,tako da smo pri Lani kupili Trikolesnik in je bilo super.No letos pa še nisem in mislim da tudi ne bomouser posted image user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:43:27   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: mml


Ves čas pozabim...a vi še vedno po vsaki hrani svojim sončkom podirate kupčke? Jaz sem predvsem zvečer in ponoči postala malo bolj lena in včasih to kar preskočim, pa Matic kar dobro prenaša. Čez dan pa sva pridna in še pridno podirava kupčke, čeprav sem opazila, da začne hduo portestirat, če nima nič zraka v želodčku, če ga pa ima pa pridno počaka in podre kupček user posted image



Mi kupčkov ponoči ne podiramo ker potem bi pa res bili celo noč budniuser posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:43:34   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: nana35


sani,kaj moj Klemen pa ni srečen,ker še nima nobenega znamenja?user posted image Ga jaz tako žalostim?Upam,da ne...







Moja2 večja nista imela nobenega znamenja ob rojstvu.Sedaj pa je sine ves pikast po trebuščku,tako da mislim da se pojavijo kasneje.


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:45:49   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image Alfabeta zelo lepe slikice.Sta si pa bratec in sestrica zelo različna.Eden po mamici eden po očijuuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:47:24   
Alfabeta
Da ne boš ti pozabila na jutrišnji mitinguser posted image . Pa dašobino bi bilo dobro obvestiti, ker je ni bilo tukaj gor danes, vsaj zdi se mi.

Zdaj pa grem, lahko noč!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:47:44   
vaney
čer.

midva sva spet imela aktivni dan in lutala okrog, kaj pa drugega.

nana, danes smo dobili police za okna (13 jih imamo) iz rjavega marmorja (najbrž ponaredekuser posted image ), pa je bila kar v redu cena tako kot si reklauser posted image

dolenjske in belokranjske čveke, veste kaj, nehajte si zmišljevat, kdaj se dobimouser posted image midva bova jutri ob 12h na Loki, pa če bo katera prišla, prav, če ne bova pa sama sedela in se smilila sama sebi ali bova pa kakšno mamico z vozičkom napadlauser posted image user posted image user posted image (hecam se!).

jaz sem se pa zdaj proti večeru tako nasmejala Anžetu...mene itak skoz vleče za lase in bom glih zdaj plešastauser posted image , ker mi zraven še ful odpadajo, ampak mali frajer je pogruntal, da ima njegov stari ata brado in ko ga je imel v naročju, ga je prijel za brado in ga ni hotel spustituser posted image user posted image user posted image stari ata mu je govoril pusti, pusti, to ni zate, to boli, Anže ga je pa držal kot da je priliman gor in se mu smejaluser posted image pa da crkneš od smeha...kaj ne pogruntajo

zdaj pa še malo prečekiram, kaj pravijo na rr, potem pa spat, jutri me čaka naporen čvekalski danuser posted image

nočka


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:47:51   
martinca
mala pikica, saj po moje bo na poročni dan tudi dobil solzne učke. ker bo vse tako tipi topi in bo imel zakaj jokat. user posted image

triš, zdaj se vidi kako moje poste bereš.user posted image še takrat ko pišem, kar ni pogosto, še takrat jih ne prebereš dovolj dobro.user posted image saj ti ne zamerim. iiiiiiiiiiii kak lepo če mi bote še tukaj rižek metale.user posted image

kak ste ve punce fajn, kaj bi jaz brez vasuser posted image user posted image user posted image za vas.

katee, jaz sem imela samo 1 Lionstar pa so imele noter mrežico, elastične trake pa tudi mislim da so imele.
jaz apetit kar imam, včasih bolj včasih manj. imam pa zdaj ene dva dni prebavne motje. pa upam da bo tudi to minilo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:48:02   
karatina
Lep pozdrav vsem.

Končno imam malo časa za RR, pa me tehnika jezi user posted image . Sem želela zamenjati avatar, pa mi ne gre... Slikico pomanjšam, naložim, mi celo javi, da je datoteka uspešno prenešena, ampak kam user posted image  Avatar je še vedno isti user posted image . Pa naredim vse isto kot pri prejšnjem. SOS!

Karin se zahvaljuje za čestitke ob 4ih mesecih. Kako so minili...

Je že tako glasna s svojim vriskanjem in pogovarjanjem, da jo je pravo veselje poslušat. Ko ji rata kaki čuden zvok, pa pogleda z velikimi očmi in se smeji kot počena uš.

Igralni center je zdaj ful in, sploh odkar se mi obrača na bok, se ji zdi dobro, ko ne ostane tako kot jo položim. So noge, rita in glava nonstop v luftu user posted image . Najbolj sem vesela, ko telovadi po hranjenju, da ji vse gor meče. Zadnja dva dni je še pogruntala, da je ograjica na kinderpetu ful uporabna... se obrne na bok, pol mi pa ˝pleza˝ po stranici, dokler se popreko ne obrne in naleti na oviro - obrobo posteljice. Pol pa mamo pokliče user posted image  na pomoč. Bi prilimala slikico, kot jih ve, pa sem špricala, ko ste to jemale, nazaj mi pa ni za listat.
Nohtke na nogicah sva do zdaj rezali le na palčkih (desni več ne vrašča user posted image ), pri ostalih še nimava kaj.

Me pa zanima, če se tudi kateri drugi dogaja, da se user posted image  zelo poti v nogice. So hlačke ali pa zokenčki (kaj pač ima gor) parkrat dnevno mokri, da jo moram preoblečt. Tudi ko se previjava, ji do sugega obrišem, pol pa še malo brcava in telovativa, pa ima spet potne kljub temu da so gole user posted image .

Ste govorile o znamenjih; mi imamo tudi eno rdečo pikico na blazinici prstka. Sem prvič videla po parih dneh in sem mislila, da sem ji jaz kaj poškodovala, pa je verjetno že od vsega začetka tam.

Pa še pogledane slikice:
Januarčki so pravi srčki, vsak dan lepši in Martinca, res boš lepa nevesta.


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:48:13   
TRIŠ
Dašabina pozabila sem te poklicat nazaj.Upam da nisi huda.Tolk stvari imam v glavi da se mi meša.Upam da se jutri vidivauser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?