|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:48:21   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

user posted image user posted image user posted image Alfabeta zelo lepe slikice.Sta si pa bratec in sestrica zelo različna.Eden po mamici eden po očijuuser posted image


user posted image user posted image , in prav je tako!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:49:43   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: vaney


dolenjske in belokranjske čveke, veste kaj, nehajte si zmišljevat, kdaj se dobimouser posted image midva bova jutri ob 12h na Loki, pa če bo katera prišla, prav, če ne bova pa sama sedela in se smilila sama sebi ali bova pa kakšno mamico z vozičkom napadlauser posted image user posted image user posted image (hecam se!).




Zdej si me pa nasmejalauser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:50:02   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

dolenjske in belokranjske čveke, veste kaj, nehajte si zmišljevat, kdaj se dobimouser posted image midva bova jutri ob 12h na Loki, pa če bo katera prišla, prav, če ne bova pa sama sedela in se smilila sama sebi ali bova pa kakšno mamico z vozičkom napadlauser posted image user posted image user posted image (hecam se!).




Kdo se pa zmišljuje?user posted image Saj smo rekli ob 12 na Loki! Se vidimouser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:50:05   
martinca
vaney, tota pa je dobra. user posted image user posted image si me zdaj fajn nasmejala za lahko noč.

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:54:25   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: martinca



triš, zdaj se vidi kako moje poste bereš.user posted image še takrat ko pišem, kar ni pogosto, še takrat jih ne prebereš dovolj dobro.user posted image saj ti ne zamerim. iiiiiiiiiiii kak lepo če mi bote še tukaj rižek metale.user posted image




NEEEEE RAVNO TO JE PROBLEM ,DA JIH BEREM.Včasih se na hitro samo pofočkam in si rečem da vas bom pol prebrala  pa pozabim .Al pa pol napišem in se oglasi Žan pa kar oddam post napol napisan in nato berem od mene naprej in potem mi kaj pomembnega ujide.user posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 21:59:40   
TRIŠ
Tako zdej grem pa spat.Danes ni bilo pravlice ker je šla Lana k tašči spat sine pa je ža zaspal in tako je mama imela svojo pravljico RRuser posted image

LAHKO NOČuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 22:01:38   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara

Nana ne ne mi smo danes sončekuser posted image obdržali še tukaj na našem koncu pride v petek k vam!user posted image user posted image Pa čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image !user posted image user posted image user posted image




Ja potem pa ne vem od kod je prišlo sonce tudi k nam.Imeli smo namreč kar sončno vreme in zelo toplo.

Tudi Klemen ima na vratu zadaj rdeče flekce,če je to štorkljin ugriz,ne vem,ampak če se tako imenuje...potem tudi prav,ga je kar fajn vgriznila.Upam,da ko bodo laski, da se to ne bo kaj prida videlo. Meni se je majčkeno videlo,če sem imela seveda lase spete.

Podiranje kupčka-tudi mi smo še vedno vztrajni,se bojimo bolečih prdcev.

Ja,mala pikica,čestitam za novo frizuro,joj,sem tepka,pa sem pozabila...
Rolanje...mi ni ravno,me tako podplati začnejo boleti,da je joj,pa ne vem ali jih ne zaprem dobro??Tudi Klemen že spi od 8h zvečer,danes ga je prej vzelo,je bil veliko na zraku.Hvala za slikice-tokrat sem jih lahko prenesla.

katee,vidiš kako pridno kužiko imaš??
Glede plenic Lionstar-kot sem včeraj napisala,da je bil Klemen ven in ven posračkan in včeraj polulan skozi vse kar je imel oblečeno in še po lupinici,da sem jo morala sleči in oprati-za to so krive te K...plenice.Sem jih dobila in jih ne bom več uporabljala,ostal mi je skoraj cel veliki paket.Ne bi ti jih priporočala. Nimajo mrežice,so res brezvezne.Kot pravi pregovor,kdor poceni kupi (pa niti ni tako poceni) kupi dvakrat.Moje mnenje??Raje dam več denarja in je v hlačah mir,če kam grem.(imam pa št.3)

Sem zdaj gledala Trenja,tema-Big brother.A je še katera to gledala?Ursalara,ti??

ljubljana,kakšne pogoje pa potem moraš izpolnjevati da je otrok sprejet v vrtec?user posted image

ursalara,tudi tebi čestitke za kratko frizuro.user posted image

Vedno sem se spraševala,zakaj se ženske postrižejo na kratko,ko dobijo otroka???Nazadnje pa sem jaz tukaj tudi živ dokaz,10 let sem imela vedno dolge lase,danes pa so bolj ali manj kratki.Razlogi-že pri dojenju ponoči sem bila vsa nervozna,ker so mi lezli na obraz,izpadanje las in to,da se znajdejo še na Klemnovi ritki ko ga namažem s kremico in to,da nisem imela volje za frizuro,kot pravi mala pikica,lasje so bili večno le speti v čop.Zdaj sem pa prisiljena,da nekaj z njimi naredim ali pač izgledam kot...

martinca,čestitke za nakup,res je,da letos mora biti še posebno lepo.Jaz sem sosedom predlani zaradi poroke obnovila vrtnega palčka(so me prosili),da je bilo vse lepouser posted image ,eni so pač hecni.
Če je Uroš ob pogledu na obleko in tebe dobil solzne oči,se sprašujem,kaj bo na poroki??user posted image Pa glej da do avgusta ne boš preveč shujšala in boš mogla izbrati drugo obleko.user posted image

karatina,mogoče pa si pozabila potrditi moj profil spodaj(avatar)?Ne vem,le ugibam.

Jaz tudi grem pod tuš pa pred TV...potem pa šele spat.Lahko noč.





< Sporočilo je popravil nana35 -- 24.4.2008 22:02:28 >


_____________________________

:))


(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 22:09:07   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
dolenjske in belokranjske čveke, veste kaj, nehajte si zmišljevat, kdaj se dobimouser posted image midva bova jutri ob 12h na Loki, pa če bo katera prišla, prav, če ne bova pa sama sedela in se smilila sama sebi ali bova pa kakšno mamico z vozičkom napadlauser posted image user posted image user posted image (hecam se!).


Kdo se pa zmišljuje?user posted image Saj smo rekli ob 12 na Loki! Se vidimouser posted image

user posted image user posted image user posted image  Pripravite jezike za jutri, da vse nadoknadimo.user posted image

Grem še pod user posted image  potem pa user posted image . user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 22:26:14   
ursulina
hojla čvekice!
se vam samo na hitro oglasim.
danes sem šla v šoping, ker ima katja od majre v soboto krst! pa moramo biti lepi, a ne user posted image  in sem našla kar lepo, enkrat za spremembo ne v črnem ampak v rjavem...jutri si kupim še čeveljčke, pa bo. itak imam spufano garderobo, dobro da je takle izgovor tukaj, da si lahko kaj lepega nabavim brez slabe vesti da zapravljam finance user posted image  moj dragi že ima obleko in vse kar paše zraven, samo še lenart mora določit, kaj bo oblekel user posted image  

ga je babica ta čas čuvala in rekla, da je ful prdel en čas - ja no, ne samo to... plenica je bila totalno zabasana....:)
mi uporabljamo samo pamperske iz mullerja, imamo že 4-ko... ker sva dobila paket iz DMa, sem jih porabila, ampak sploh ni ista stvar...res je "ta pocen ta drag"...

martinca, oblekca ti zelo lepo stoji! oh, se spomnim moje poroke, septembra 2006... ful je bilo lepo, mogoče se spravim nalimat kako slikico kako sva bila lepa! moj ni videl obleke pred poroko in je bilo kar fajn presenečenje...

kupčki- pri nas so obvezni, razen ponoči, ker je drugače jok in stok! prov bogi je naš mali s tem napenjanjem, moj križ pa tudi, ker ga toliko pokonci prenosim... :)

na glas se še ne smejemo, poskuša pa oz. par glasov je že dal od sebe, ampak je šlo tako hitro mimo da nisem ugotovila kaj mu je bilo tako zelo smešno... predvsem pa se mi zdi da vsi okoli njega še nismo dovolj smešni user posted image  obvezno pa se nasmehne, če ga kušnem na nosek... probajte! user posted image

lahko noč!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 22:27:17   
sani1
Evo jaz sem šele sedaj prišla do računalnika. Cel dan sva se potepali. In sem šele sedaj vse spravila v red.... noro....

Jutri se lahko dobimo na kavi ob 11ih ja tam nasproti Emporiuma. V unem lokalu kjer so rumeni stoli.
katee- seveda lahko imaš sabo user posted image mene ne moti...
mml- upam, da prideš. Sej bo Matic priden to noč in zjutraj tudi...

Se že veselim...

ursalara- upam samo, da ti bo ta literatura kaj pomagala...

nana35- seveda je tvoj Klemen tudi srečen. Že zaradi take dobre mame...

Triš- ja nam pa je pediatrinja rekla, da lahko, da se bo to znamenje zlilo z kožo in z leti čisto zginlo. Lahko se pa čez leta pojavijo znamenja. Sej nikoli ne veš... Na koncu dobiš pa na starost - starostne pege, pa imaš...user posted image user posted image user posted image

Zdej pa še pod tuš in spat...

Lepe sanje vsem.



_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 22:30:24   
sani1
ursulina- a prideš jutri na kavico?

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 22:31:51   
sani1
Ja nana jaz sem gledala trenja. Tema BB. In kaj praviš ti na vse to?

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 22:33:18   
mala pikica
Ne vem kako še me ni izučilo... Vedno najprej vse preberem, potem pa grem nazaj in šele nato odgovarjam. Mi ni jasno, zakaj kar sproti ne odgovarjam user posted image Pa nisem ravno novinka tukaj user posted image

mi kupčkov ponoči že dolgo ne podiramo več. Čez dan pa različno, če zaspi zraven, ga tudi ne podremo, drugače pa. Pa na srečo nimamo hudih težav.

karatina glede avatarja... Spodaj moraš obvezno najprej stisniti 'uporabi', šele nato 'potrdi'. Potem bi pa moralo delati user posted image Za limanje slikic pa je najboljše uporabiti www.shrani.si. Tam pa so tudi navodila, pa niti ni težko. Ko dobiš kode, je najboljše kopirati kodo za forum s predogledom, potem ne bo težav z velikostjo. Pa še potenje... Gašperju se kar nogice potijo. Sicer pa ni čudno, koliko čez cel dan prebrca z njimi user posted image

nana jaz sem tudi gledala Trenja. Se mi zdi škoda besed... Vrednote, vrednote... Najprej si naj vsi gostje pogledajo posnetek oddaje, potem pa naj razglabljajo o vrednotah user posted image

Jutri bo pa verjetno zelooo dolgočasno tukaj user posted image Boste vse kofetkale razen Štajerk. Skratka, uživajte tako Belokranjke in Dolenjke kot tudi Ljubljančanke user posted image Pa še za nas se naklepetajte. Pa upam, da bo katera imela kakšnega sineka zraven, sicer bo čez vikend katastrofa od vremena user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 22:37:07   
mala pikica
klepetka user posted image user posted image user posted image za avatar, je Lana zelooo luškana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 23:01:02   
klepetka
dober večer,
evo mene   končno  na delovnem mestu.user posted image Smo imel ipa tako vreme ,ga ni bil oza zdržat noter ,pa še voziček smo dobili,tako da smo ga morali sprobatuser posted image .Super je.
Danes sm obil itudi na pripravi za krst.Bo 6 krstov.user posted image

Katee,Lionstar niso vredu .Nekako take kot Lumpijeve ,če jih poznaš.Ne priporočam

podiranje kupčkov
;pri nas obvezno in obvezno pol ure po hranjenju še pokonci  ;zarad refluksa

martinca ,krasna nevesta boš;kot iz pravljice.Pa bleščice se prav lepo vidijo

sani ,res je nekaj nagajal mail ,ampak zdaj ne bi smel obit več težav.Ker normalno dobivam maile

 ljubljana,ja šit no zarad vrtca.Veš ,šele takole se človek zave ,kako je pravzaprav drugod problem za dobiti mesto v vrtcu.Ker pri  nas je samoumnevno,da vrtec dobiš kadarkoli ga hočeš in še celo skupino lahko izbereš.To pa je privilegij manjšega kraja.Želim ti ,da boste kar najhitreje na začetku seznama.

štorkljino znamenje ;Pri nas je štorklja vse tri prav lepo označila zadaj na zatilju.DOmnu se nič več ne pozna ,Maruši pa se po 10 letih še vedno.Očitno ji bo kar ostalo.
mml,super tole  Maticevo spanje.Pa tud če mlekarna spusti,ni panike.user posted image In tako lepo se kotali ,naša Lana pa ne kaže nekakšnega posebnega zanimanja ;zadnjič ji je sicer uspelo iz hrbta na trebuh ,amapk očitno je šlo za naključje ,ker o kakem kotaljenju ni več ne duha ne sluha .No ,bo že.
Mtaic  je pa res pravi "pastirček"user posted image

mala pikica,no za to ,da si si po tolikih letih postrigla dolge lase ,pa verjamem da si mogla zbrat kar nekaj poguma.Ker sem se jaz med dnosečnosjo ostrigla 10 cm pa sem zbirala korajžo kar lep čas.Zato čestitke za pogumuser posted image :No pa kakšna slikca je tud dobrodošla .
Pa res imaš zanimiv avataruser posted image .In čestitke čvekica , danes si postala ponosna lastnica 5 zvezdic ,kakor sem opazilauser posted image

nana
,si pa karakter ,da  se pri dveh  škatlah pregrešno dobrih Domačica piškotih obnašaš mrtvo hladno  ,kot da jih ni.user posted image Ja ,ni  kaj;vztrajna pa si.Super.user posted image Ampak sem in tja pa lahko kašnega ,tako za dušo privezatuser posted image


triš ,user posted image za Žanove mere in pikico ,ki jo je junaško preneseluser posted image

katee,jaz pa imam tak apetit ,da se moream kar bremzat.Dak oda sem ti vseeno en majčken fouš.user posted image

prvo rudndo pošljem potem pa nadaljujem ,ekr moram iti precediti galexov čaj.








_____________________________



(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 23:15:55   
klepetka
mala pikica ,hvalaaaaauser posted image

instant inetrnet,Le zakaj sem čedalje bolj zagreta za tole zadevščino??user posted image user posted image

vaney,Anžeta niti ne zanima kaj in kako,amapk samo da je kosmatouser posted image .Ampak res so face tile naši čmrlji,ja

karatina,tole glede  plezanja po ograji od posteljice je pa pri nas isto.Bravo punceuser posted image :Glede avatarja pa ti ne bom solila pameti,ker....user posted image .Najbolje da t isvetuje naša inštruktorica mala pikica,al pa katera druga ,ekr so že prave račun.mojstrice tukajuser posted image

.Pa tud Lani se potijo nogice i n zvečer ji prav prikupno smrdijouser posted image .Našemu Domnu sploh ne gre v glavo ,da kako je to možno da ji že tako majhni smrdijo ,ko pa nič ne dela in ne hodiuser posted image .Oh te brihtne glavice

dolenjke ,belokranjke ,prijeten čvek jutri.Pa da se nam ne bo preveč kolcal o,ko nas boste obirale.user posted image

 ljubljančanke ,tudi ve prijetno na sončku čvekajte .Pri naslednjem čveku pa upam, da se bom zraven gužvalauser posted image

ursulina,super za uspešen podvig -šoping.Je tud mene to trofilo ta tedenuser posted image .Je pasalouser posted image


zdaj pa rajši neham ,ker sem že dost naklofala.

Lep večer vam želim ,pa se kaj tipkamo jutri.




_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   [Brisano sporočilo]
24.4.2008 23:18:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ljubljana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 6:46:34   
mala pikica
Dobro jutro!

Enkrat pa sem le prva user posted image

Klepetka sploh nisem opazila, da sem takšna klepetulja user posted image

Zdaj grem k zajtrku, potem pa počasi porihtam Gašperja in greva na jutranji sprehod user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 6:50:44   
aurora6
Očitno sem jaz danes prva.......ne morem več spat pa ne zaradi tega, da ne bi bila zaspana, ampak me hrbet tako boli da ne morem ležat..........kr zmešalo se mi bo in to je tako že kaka dva tedna in zmeraj zjutraj uf uf uf zgleda da bo treba k zdravniku.....Anitka še spi, okol 9 bo papcala do takrat pa jst po netu mal bluzim...........Zgleda da bo danes še en lep dan jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 6:51:15   
aurora6
Pa le nism bla hehehehhehehehe.........

(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 7:04:27   
TRIŠ
klepetka sem te komaj spoznala ko imaš tako lepo slikico za avataruser posted image
O vidim da ste bile že prveuser posted image .

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 8:09:29   
katee
no, jaz sem pa četrta. smo budni že od 6.30. Mali se sedaj tako pogovarja z igračkami na ležalničku, da ga je lepo poslušat.
grem kavo spit, da malo k sebi pridem.

Lepo jutro!


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 8:10:22   
martinca
dobro jutro!

da se še jaz pofočkam. moram pa zdaj it Patrika zrihtat potem pa jest. Uroš pa spi ker je bil na nočni.
se še kasnej kaj javim. danes bo tak zatišje tu gor ko grejo Dolenjke in Ljubljančanke na kavico.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 8:18:44   
klaja
Martinca, ona je iz Zg. Velke, pa krst bojo tudi imeli tam. So že pri prvi hčerkici imeli kosilo potem pri Škrlecu, se jim dopade tam. Kakor komu.

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 8:22:19   
nana35
sani,kako naj komentiram ta BB in trenja?Ne vem,karkoli bom rekla se vse sigurno ne bi strinjale z mano,moje stališče je tako,da je res da so naloge čudne,ampak tudi to,da so tekmovalci vedeli v kaj se spuščajo,da bodo 24 ur pod nadzorom vse Slovenije in da če jim ni bilo ali niso želeli delati katere od nalog,jim ni bilo treba.
Glede "klofute"ki pa za moje pojme sploh to ni bila,ampak malo po licu,da bi ženska utihnila,ker res ni in ni utihnila,potem je sledila pa res klofuta...vglavnem,saj Dejan bi jo res lahko pustil pri miru,ampak je sili v njo in za njo,ampak babnica pa je tudi imela super oster jezik,me je imelo,da bi jo sama...Človek je bi pijan in vemo da to ni izgovor,ampak je pa res da človek v takem stanju stori in reče marsikaj.On je vsaj bil pijan in ima izgovor,ona pa trezna,pa je kljub vsemu delovala agresivno.
Kaj so se tam zmenili??Po moje čisto nič pametnega.Kdor hoče naj gleda,kdor ne pa ne.Bil pa je Dejan korajžen,da je prišel v oddajo,ampak mislim,da je to najboljše kar je lahko naredil,drugače bi bila sramota še večja.Kako pa je to Sandi interpretiral,ko je pripovedoval ostalim...ne bi raje,po moje je pretiraval s temi klofutami,ker smo videli kako je bilo.
Pa imaš zdaj moje litanije!!user posted image Kaj pa ti misliš?

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica


nana jaz sem tudi gledala Trenja. Se mi zdi škoda besed... Vrednote, vrednote... Najprej si naj vsi gostje pogledajo posnetek oddaje, potem pa naj razglabljajo o vrednotah user posted image



Se strinjam!!Sem pa tudi jaz opazila,da imaš nevem koliko zvezdic!Pridna in čestitke za jezikanje.user posted image

Klepetka,skoraj nisem prepoznala tvojega posta.Imaš nov avatar,ja to je pa res za pohvalit,ker je bil že čas,pa brez zamere!user posted image user posted image
Joj,ne spominjaj me nak kekse,sem mrtvo hladna dokler me ti nanje ne spomniš!Saj bom pojedla kakega za dušo,ampak ko shujšam,takrat si pa bom privoščila nekaj komadov.K sreči tudi hujšam tako kot se redim.Počasi...user posted image
Sem se pa nasmejala temu smrdenju nogic,Klemnu včasih tudi malo,ampak res včasih.

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR


Nana, jaz sem se tudi velikokrat jezila na določene plenice, pa sem potem ugotovila, da je večinoma problem v načinu zapenjanja plenice. KO enkrat obvladaš to so vse lenice ok.



To sem mislila tudi jaz,a ko se ponovi 2x zaporedoma,da je otrok ves moker začneš dvomiti.Če pa sem papmperske tudi enako zapirala in na to še posebaj pazim odkar sem imela 1x ponoči lužico.

< Sporočilo je popravil nana35 -- 25.4.2008 8:26:34 >


_____________________________

:))


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?