|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 10:19:06   
sinnerka
jooooooooooj a res ene tukaj dajejo hormoni a je tak težko pustit tipu veselje jah če si se lahk sprijaznila prej z motorjem  se lahk tudi zdaj. Pusti mu veselje ali bi rajši videla da na šanku nekje visi. Če mu postaviš pogoj ti ali motor se bo odločil zate ker si noseča ne pa zaradi tega ker pač ma tebe rajši motora pa definitivno nebo opustil ker kot rečeno je bil motor prej ko ti. Nevem no moj ima samo en hobi da spredeluje svoj avto katerega je mel pred mano pa mu ne tečnarim itak pa to tud ni počasen polž in se ga da kr lepo naviti po hitrosti. Pač svoje veselje ma pa mu ga pustim. Pač ko je tečen ali pa kaj gre brkljat v njega da se sprosti in je mir
pač majo veselje in pustimo njim ga če nočemo tečne dede :D

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 11:22:34   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica9

Zaupam ja njemu in v njegove sposobnosti ne zaupam pa drugim na cesti.


potem pa še najboljše da prepovemo vožnjo avtom, kolesarjem, pešcem, ki hodijo ob cesti, ko jih zbijejo neizkušeni vozniki, pijani vozniki,.... aja pa še prepovej mu hodit vn iz hiše, da ne bo kakšna opeka mu padla na glavo. Ne razumi to kot napad, razumi to, da vsepovsod se nam lahko kaj zgodi, v najslabšem primeru smrt. Preprečit ne moremo, to da boš mu težila, da te kao skrbi te bo čez čas videl kot nevrotično žensko ki ji par koleščkov manka, če te ne že. Priporočam ti, da se malo sprostiš in ne misliš tako negativno na vožnjo. Ker boš v nasprotnem primeru izgubila njega in motor


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 11:36:43   
Trobentica9
Raje izgubim oba zdaj kot samo njega.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 12:23:37   
sinnerka
ojjoj mislim otročje razmišljanje

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 12:34:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sinnerka

ojjoj mislim otročje razmišljanje




Samo ti ne govori o razmišljanju, ker mi gre na bruhanje ko vidim kaj se tu piše. Ja, ja, ja saj vem...nisem nič boljša ne?user posted image

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 12:40:45   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica9

Raje izgubim oba zdaj kot samo njega.

ja zelo odraslo sploh za njena leta user posted image

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 12:46:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sinnerka

IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica9

Raje izgubim oba zdaj kot samo njega.

ja zelo odraslo sploh za njena leta user posted image



Ti se raje skoncentriraj na sebe in svoja leta. Pa ko boš razumela kaj pomeni biti odgovoren za otroka in narediti vse kar je možno, da zmanjšaš riziko nesreče, se oglasi. Aja, ti se tolažiš s tem, da ded ne visi na šanku user posted image  Fajn, nisem vedela da obstajata samo 2 hobija, šank in motor.

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 12:57:20   
Anonimen

jooooooooooj a res ene tukaj dajejo hormoni a je tak težko pustit tipu veselje jah če si se lahk sprijaznila prej z motorjem  se lahk tudi zdaj. Pusti mu veselje ali bi rajši videla da na šanku nekje visi. Če mu postaviš pogoj ti ali motor se bo odločil zate ker si noseča ne pa zaradi tega ker pač ma tebe rajši motora pa definitivno nebo opustil ker kot rečeno je bil motor prej ko ti. Nevem no moj ima samo en hobi da spredeluje svoj avto katerega je mel pred mano pa mu ne tečnarim itak pa to tud ni počasen polž in se ga da kr lepo naviti po hitrosti. Pač svoje veselje ma pa mu ga pustim. Pač ko je tečen ali pa kaj gre brkljat v njega da se sprosti in je mir
pač majo veselje in pustimo njim ga če nočemo tečne dede :D




user posted image user posted image  O fak user posted image    sinnerka=motor 

Si pa našla lepo primerjavo. 


Glede tečnarjenja pa tak ne...kdo te je pa to nafopal, da je to tečnarjenje, če žensko skrbi za prihodnost celotne družine? A tvoj super duper odgovoren mož? Lepo te prosim...

Zaradi mene, se lahko vsi preimenujejo v ajlavmotor, ampak dokler bo ta "hobi" ogrožal življenje in prihodnost celotne družine, se lahko poslovi ali od hobija ali pa od te iste družine. Tako je pač to. Al si al nisi.

Pa ne mi prosim primerjat avtomobil z motorjem, ker nismo ovce.

< Sporočilo je popravil nivess -- 3.5.2008 12:58:11 >

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 13:01:07   
Trobentica9
Sem si pa zdajle oddahnila,ker je začelo deževat in nebo šel nikamor.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 13:23:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Mogoče te res motoristi že apriori tolk odbijajo, da se ne bi mogla zaljubit v nekoga že samo zaradi tega dejstva ....... ampak, a veš, "čudna so pota ljubezni" včasih. Na zaljubljenost vpliva več faktorjev in jaz vseeno verjamem, da bi lahko ( teoretično ) spoznala nekoga, ki ti odgovarja v vseh pogledih, zna popeljati tvojo dušo naravnost do nebes ..... žal ima pa motor, kot svojo strast ...... in potem user posted image  Bi ga zavrnila zgolj zaradi tega?


Se strinjam, da so čudna pota Gospodova, pardon ljubezni, pa ponavadi se ravno zarečenega kruha največ poje...user posted image Nič ne rečem, nimam nič proti motoristom kot osebam, le zdijo se mi kot odvisniki user posted image Pa je vseeno razlika al se rad vsede za motor alpa za šank...oboje pa ga lahko ubije.

Ima pa vsako tele svoje vesel(j)e, jz si tudi ne bi pustila, da bi mi nekdo postavljal ultimate user posted image .

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 13:50:22   
andie
Ja, zateži mu, motor al ti.
Seveda se bo odloču zate, da bo mir, in ti boš srečna, ker on ne bo srečn...
Zarad mene. Sam tak v nedogled ne gre.
Če te to tak moti in raj zgubiš oba kot sam njega, pol pa ti idi stran... Mislim...kaki problemiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 14:14:27   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: sinnerka

IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica9

Raje izgubim oba zdaj kot samo njega.

ja zelo odraslo sploh za njena leta user posted image



Ti se raje skoncentriraj na sebe in svoja leta. Pa ko boš razumela kaj pomeni biti odgovoren za otroka in narediti vse kar je možno, da zmanjšaš riziko nesreče, se oglasi. Aja, ti se tolažiš s tem, da ded ne visi na šanku user posted image  Fajn, nisem vedela da obstajata samo 2 hobija, šank in motor.

u ja jaz pa nimam otroka pa skrbi za družino
daj raje povej kaj bi ti videla da visi na šanku ali na motorju
a je težko nekomu pustit veselje v eni temi ena nerga ker ima njen motor v drugi ker njen neve najti poti domov ker gre z frendi ven
mislim če sem mlajša potem nisem nič vredna ane
itak pa ti imaš svoje mnenje in jaz svoje pač ne misliva isto

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 14:15:48   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


jooooooooooj a res ene tukaj dajejo hormoni a je tak težko pustit tipu veselje jah če si se lahk sprijaznila prej z motorjem  se lahk tudi zdaj. Pusti mu veselje ali bi rajši videla da na šanku nekje visi. Če mu postaviš pogoj ti ali motor se bo odločil zate ker si noseča ne pa zaradi tega ker pač ma tebe rajši motora pa definitivno nebo opustil ker kot rečeno je bil motor prej ko ti. Nevem no moj ima samo en hobi da spredeluje svoj avto katerega je mel pred mano pa mu ne tečnarim itak pa to tud ni počasen polž in se ga da kr lepo naviti po hitrosti. Pač svoje veselje ma pa mu ga pustim. Pač ko je tečen ali pa kaj gre brkljat v njega da se sprosti in je mir
pač majo veselje in pustimo njim ga če nočemo tečne dede :D




user posted image user posted image  O fak user posted image    sinnerka=motor 

Si pa našla lepo primerjavo. 


Glede tečnarjenja pa tak ne...kdo te je pa to nafopal, da je to tečnarjenje, če žensko skrbi za prihodnost celotne družine? A tvoj super duper odgovoren mož? Lepo te prosim...

Zaradi mene, se lahko vsi preimenujejo v ajlavmotor, ampak dokler bo ta "hobi" ogrožal življenje in prihodnost celotne družine, se lahko poslovi ali od hobija ali pa od te iste družine. Tako je pač to. Al si al nisi.

Pa ne mi prosim primerjat avtomobil z motorjem, ker nismo ovce.


ja a z avtom pa ni nesreč uuuu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 14:27:18   
Anonimen
u ja jaz pa nimam otroka pa skrbi za družino
daj raje povej kaj bi ti videla da visi na šanku ali na motorju
a je težko nekomu pustit veselje v eni temi ena nerga ker ima njen motor v drugi ker njen neve najti poti domov ker gre z frendi ven
mislim če sem mlajša potem nisem nič vredna ane
itak pa ti imaš svoje mnenje in jaz svoje pač ne misliva isto



Sem upala, da nimaš otrok ja. Kaj bi raje videla? Isto sranje, drugo pakovanje jaz pravim. Ah daj no, ne gledam ne eno ne drugo, ker pač ne funkcioniram na tak način, da bi lahko s tem živela.


(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 14:47:18   
sinnerka
a moraš žalit ali kaj nevem pač nisve istega mnenja pa začneš kar neki
ja in če imam otroka a te moti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 16:14:19   
Anonimen
prav otročje sta že user posted image

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 16:28:55   
sinnerka
pač nimava istega mnenja in nevem zakaj zdaj nekomu to postaja problem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 17:09:32   
Perunika
Popolnoma  razumem tvojo skrb, posebno zdaj, ko pričakujeta otročka. Iz svoje izkušnje ti lahko povem, da se spremeni  pogled na določene stvari. Naenkrat postaneš odgovoren ne le zase ampak tudi za bitje, ki ga pričakuješ. Lani, ko sem bila sama noseča, sem kar nenadoma postala bolj pozorna na promet in sem raje trikrat preverila ali je cesta prazna, preden sem jo prečkala. Mož pravi, da je ravno tako od dneva, ko sem mu povedala za najinegauser posted image , postal bolj previden za volanom. Prej je vozil precej hitro in včasih tudi malce tvegal. Zdaj vozi po omejitvah. Mogoče res hormoni še potencirajo vso zadevo, niso pa vzrok tvojim skrbem. Si le odgovorna oseba in se bolj zavedaš, kaj vse se lahko zgodi. Glede na to, kakšne divjake videvam povsod na cesti pa si v lahko nevarnosti tudi kot pešec. Ravno v nedeljo sem spet bentila, ko sem šla s sinom na sprehod in srečala dva bedaka, ki sta drvela skozi naše naselje kot da sta na dirki. Vem, da te s tem nisem ravno potolažila. Poskusi se pogovoriti s tvojim moškim , povej mu, da te skrbi in tudi zakaj in poskusita najti rešitev, ki bo obema ustrezala. Ultimat je pa skrajni ukrep potem, ko si izčrpala vse možnosti. Srečno!

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 17:43:34   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

jz se že po defoultu za motorista ne bi odločila. Imam prevelik strah.


popolnoma enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 21:00:23   
Trobentica9
Jaz sem se odločila ja kajti takrat še nisem vedela kako je to,ko ga čakaš doma.Ko je prišel k meni enkrat ali dvakrat tedensko pa to še večinoma z avtom je bilo drugo.Zdaj pa,ko sva skupaj je pa spet drugo.
Sem mu pa pokazala kar sem napisala tule pa me je samo vprašal,če sem mislila resno kakor pravi naslov.Seveda sem mu povedala resnico pa je rekel,da mu ne rabim postavljat nobenga ultimata,ker je že tako premišljeval,da bi prodal motor,ko se nama rodi beba in raje kupi večji avto.
Saj nevem ali ga je tale tema tako vspodbudila k temu ali je res premišljeval že prej o tem kot je rekel.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Motor ali jaz
3.5.2008 21:57:27   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica9

Seveda sem mu povedala resnico pa je rekel,da mu ne rabim postavljat nobenga ultimata,ker je že tako premišljeval,da bi prodal motor,ko se nama rodi beba in raje kupi večji avto.

-----------------------
user posted image  user posted image  user posted image                   

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Trobentica9)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Motor ali jaz
4.5.2008 8:35:16   
Anonimen
Trobentica tvoja skrb je popolnoma na mestu in razumem zakaj ti ni vseeno s katerim "hobijem" se ukvarja oče vajinega otroka.

Morda to spoznaš šele na nekaj motorističnih pogrebih in ko cesta začne jemati ljudi, katere si bolje poznal.

Da ti pa ni potrebno hoditi na pogreb svojega prijatelja, partnerja ali celo moža, je bolj prijazno preventivno sitnariti.

Me veseli, da je začel razmišljati o prodaji motorja user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Motor ali jaz
4.5.2008 16:16:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica9

Seveda sem mu povedala resnico pa je rekel,da mu ne rabim postavljat nobenga ultimata,ker je že tako premišljeval,da bi prodal motor,ko se nama rodi beba in raje kupi večji avto.
Saj nevem ali ga je tale tema tako vspodbudila k temu ali je res premišljeval že prej o tem kot je rekel.



Fajn nasvet za naslednjic.

Preden naredis metafizicen problem user posted image , se pogovori. Zna priti prav, ko pride otrok :).

(odgovor članu Trobentica9)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Motor ali jaz
4.5.2008 18:00:56   
Poka
Upam, da te kaj potolaži, ampak jaz sem na istem. S to razliko, da jaz še nisem noseča. Tud jaz imam motorista, pa sem si rekla, ko sva se spoznala, da motorista pa že nočem nikol imet. Sem pa sicer sama od 14. leta vozila razne motorje in sem mojim staršem naredila precej sivih las, za drugega celo v začetku niso vedeli, ker sem ga skrivala pri znancu v garaži. Moj oče je pa paraplegik od prometne (z avtom)in lahk si predstavljaš kako je mojo mamo skrbelo. In moj nekdanji se je ful bal zame in se ni nikol z mano peljal in sva zarai tega celo šla narazen.Bom kr po pravic povedala, da me je on pustil zaradi tega.

Zdaj se pa meni vse to vrača nazaj. Moj je imel motor, ko sva se spoznala, potem ga je prodal, pa spet kupil novega, pa ga spet prodal... Na skrivaj mi je sicer bilo všeč, ko pa pomislim, kaj se lahko zgodi - sem mu tud poskusila preprečit, pa ne gre. Zdaj sreča gradiva hišo, pa ni denarja user posted image Potem si ga bi pa naj spet kupil, sam če bova imela otroke, se kr odselim... Moj na srečo ne pije alkohola - ga je sam 1x v življenju poslusil, ampak je pa divjak (v bitvu sva dva ista skupaj - s to razliko, da sem začela malo bolj trezno razmišljat, kot nekoč). Z mojim sva celo točno danes imela pogovor - otroci ali motor  in sem že pakirala stvari, ker sem bolj temperamentnega značaja (je kr letel iz omar), stara sem 27 in nočem bit razočarana, ker mislim da še vedno lahk koga najdem v tem času ko se on odloča pa zavlačuje,pa je sreča pritekel za mano, da greva raj user posted image delat... Ne vem kako bo v sicer čez 20 let, bo raj kako mlajšo dobil user posted image Na konc mi je rekel, ko sem pospravljala, v hecu, da sem si pa vsaj 1x omaro pospravila. No mi je vsaj uspel spet svojo uveljavit. Bomo vidl do kdaj.

Poznam pa par, oziroma sta bila kolega z mojim, preden sem ga spoznala, ko sta že imela družino, enega eno leto starega pa enega en mesec al na poti... In je bil tud zaprisežen motorist, sam je pa vseeno rekel, da bo prodal, pa ravno sta si uredila stanovanje. Na žalost se je prej ubil. Ona je pa ostala sama, brez službe, s krediti... user posted image





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?