|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pobiranje kakcev.....
12.5.2008 12:13:50   
Zanica
Sprehajam svoje dve psički v Tacnu kje so brzice, spustim jih, in ena od psičk se vrne nazaj zelo ponosne glave v vis -  uvaljana v drek!!! FUUUUUUUUUUJ!!!!  user posted image
Ker pobiram kakce, si mislim, zakaj tolk težijo nam psičarjem, ko se pa človek po****, obriše rit z papirjem, in tko tam pusti, pa se moja user posted image odloči odišavit.... ma groza....
Niti ne vem kako sam do doma prišla, sm jo dala v kad, oprala, ovratnico v smeti hitila, in kupila novo.... pa se mi zdi da sploh nism mogla dihat ko sm jo prala.....

Zelo radi imam svoje kužike, ampak ko mi to naredi----- najraje bi jo brcnila v rit in naj se kar v Savi spere!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pobiranje kakcev.....
12.5.2008 12:19:37   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

pa se mi zdi da sploh nism mogla dihat ko sm jo prala.....



Poznam, poznam.user posted image  Pa kako fajn puhti tisti vonj, ko s toplo vodo spiraš drek dol.

A plavat pa ne gresta? Naša bi šla z veselje. Tako da, če bi bila voda blizu, bi se vsaj malo omililo vse skupaj. Samo kaj, ko ni povsod vode.

Drugače pa je to mojo kužo zadnjih par let povsem minilo. Očitno je pametna ratala.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pobiranje kakcev.....
12.5.2008 13:21:25   
helloKitty
O groza, ne morš verjet kakšni pra*** so eni user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pobiranje kakcev.....
12.5.2008 14:23:59   
Zanica
Tista ki se rada "parfumira" gre v vodo največ do "kolen", ta druga pa bi vsakič v vodo, tudi če je -10 stopinj!! Ampak ta druga se ne parfumira, hvala bogu!!!
Meni se zdi da ta moja sračka preferira(ko se najde "chanel" med "vonji") človeško "ta tekočo izločbo", ne vem kako se izrazituser posted image user posted image

Joooooj, kako to sovražim!!!

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pobiranje kakcev.....
12.5.2008 22:28:30   
Mišni
Tista ki se rada "parfumira" gre v vodo največ do "kolen", ta druga pa bi vsakič v vodo, tudi če je -10 stopinj!! Ampak ta druga se ne parfumira, hvala bogu!!!
Meni se zdi da ta moja sračka preferira(ko se najde "chanel" med "vonji") človeško "ta tekočo izločbo", ne vem kako se izrazit


Ojoj,. saj vem, da ni smešno, ampak to si pa res tako smešno napisala, da sem moram res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pobiranje kakcev.....
12.5.2008 23:31:06   
Anonimen
Ne govori. Samo da ima moja Luna v svoj repertuar poleg drekov vkljucene se mrtve ptice, crknjene krte in posusene (ali pa se sveze) dezevnike. Njam.

Enkrat se mi je povaljala sredi Tivolija v tako drisko, da je bilo za bruhat. Koncno sem jo zacela mal spuscat, pa leti v grmovje, kjer so ponavadi veverice (je sla vedno, tako da nisem nic panicarila) in jo klicem in klicem in prinori .. mal umazana na eni strani. Pa pogledam na drugi - za bruhat. Tako da sva jo sla ''stusirat'' na bencinsko crpalko na Tivolski, da sem jo lahko potem spravila v avto in doma fajn umila. Vonjave ob tusiranju so pa bozanske, ja.

Ampak moja to dela samo na cajte - ponavadi, ko se druge psicke gonijo (moja je sterilizirana), pa zdajle ima tako obdobje. Ali se pa samo po travi valja.

Ja, pa moja se ne samo valja, ona se mal pomalca tiste dreke smrdljive - pasje in cloveske.user posted image

No ja, z lepim se "hvalim". user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 8:49:06   
Mišni
Ribica, če v mrhovini valja, jo moraš poitem NUJNO skopat. No, saj to najbrž itak jo. Povem zato, ker menda lahko od tega pes dobi ene take grozne izpuščaje, da mu potem dlaka tam odpada ali nekaj takega. V glavnem, to ni fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 10:48:17   
Zanica
mi bi morali še ta drugo sterilizirat, pa upam da bi se mogoče spremenilo tako obnašanje na boljš. Upam.user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 11:21:18   
Anonimen
Jo skopam, nic bat user posted image

Pa se nateg*** sem se z enim samponom - med in mleko, kao super lepa dlaka. Ja, my ass. Dlaka se ze res sveti in je mehkejsa, ampak pes pa smrdi za bruhat, dokler je se moker in ko ga tusiras. Fuj.

(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 11:35:58   
Zanica
Ja če si že omenila šampon, jaz uporabljam Friskies, ker mi se v pet šopu  ne daje 7-10 Evrov za šampon. Mislim, kaj dajajo not da so tako dragi? Če pa nimam pasjega, jih skopam z svojim! Moji dve sta mešančki, da sračkasta je pa lovska kratkodlaka, ta k se rad v savi kopa je pa nekaj čist zmešanega, pa srednjo dlako ima. Čist različna karakterja, a skupaj sta od rojstva (verjetno iz istega legla, pa verjetno drugačnega očeta imata) ker sva jih najdla sestradane skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 11:45:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR


Ja, pa moja se ne samo valja, ona se mal pomalca tiste dreke smrdljive - pasje in cloveske.user posted image

No ja, z lepim se "hvalim". user posted image



Pa to se potem pa lubčkate z njimi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 11:50:32   
Zanica
Ne lupčkamo se VSI z svojimi psi. Jaz se lupčkam z možem. Tisti ki imajo mogoče čivave se lupčkajo, pa ti psi itak ne hodijo po tlehuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 12:49:20   
LoCa
no js se z mojim tudi ljupčkam, pa ni čivava user posted image . moj vse te dreke in podobne svinjarije gladko preskoči, na faci mu je celo videt odpor. edino gnoju se ne more upret, če ni zvezan se kr povalja v spa tretma. pa razmišljam da včasih to naredi samo zaradi kopanja in feniranja user posted image . sploh se mi zdi da je blazno čist pes (in ne zato k je MOJ), kaj js vem :D.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 17:49:46   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

mi bi morali še ta drugo sterilizirat, pa upam da bi se mogoče spremenilo tako obnašanje na boljš. Upam.user posted image


Naša ni sterilizirana, pa se ne valja več spljoh. Pa žre tudi ne dreka, pa valja po gnoju se tudi ne. Včasih je pa vse to počela.
Tudi psa enkrat sreča pamet. Očitno.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 17:54:16   
Mišni
Tole sem našla na Pesjanarju, zakaj pes je lastne dreke:

Ce je lastne kakce je moznost, da mu primanjkuje prebavnih encimov. To se odpravi z dodajanjem kapsul, ki vsebujejo prebavne encime. Primer takih kapsul so Krkine Panaze, ki vsebujejo lipazo, amilazo in proteazo (encime trenusne slinavke). Lipaza omogoča presnovo maščob, amilaza presnovo ogljikovih hidratov, proteaze pa sodelujejo pri presnovi beljakovin.
Tezave se odpravijo ze po 1-2 tedenskem jemanju.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 22:44:56   
Anonimen
Ne ne, Luna NIKOLI se niti ne dotakne svojega dreka - na dva metra stran skoci. Drugi so tisti, ki so diseci in okusni.

Ja, Volga, se lupckam .. pa kaj. Sigurno ne takrat, ko kaj pozre. Sicer pa ji takrat umijem zobe oz. ji naspricam s sprejem za zobe. user posted image



(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pobiranje kakcev.....
13.5.2008 22:48:24   
Anonimen
Sicer pa ji takrat umijem zobe oz. ji naspricam s sprejem za zobe. user posted image


O hudo user posted image .

Pa si pes pusti umivat zobe?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pobiranje kakcev.....
14.5.2008 10:46:31   
Zanica
Moje dve tudi svojega dreka ne jedo-tako da tu ni panike...... Ja upam da jo bo gdaj srečala pamet!!! Moja ta manjša tudi radi je gnoj! KO pa živimo v bližini polj, pa se pogosto zgodi da se nabaše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pobiranje kakcev.....
15.5.2008 9:25:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Sicer pa ji takrat umijem zobe oz. ji naspricam s sprejem za zobe. user posted image


O hudo user posted image .

Pa si pes pusti umivat zobe?


Seveda, ce ga na to navajas ze od zacetka. Pa zobe mora tudi dovolit pogledat in moja jih dovoli. No, potem me hoce grist, ampak ni panike .. se tako igrava user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pobiranje kakcev.....
22.5.2008 16:38:04   
metuLJchy
Na nek način komična tema, in ker se ravno odpravljam s našo psičko na sprehod se sprašujem kaj me čaka danes. No, glede na to, da jo imam večinoma na vrvici (ker smo imeli hude probleme z njo ker je sosedom večkrat putke ubila), spustim jo edino če sva res daleč stran od kakršnih koli hiš. In takrat se itak začne veselo valjat po tleh, najraje kjer gnojijo. Se pa bila šokirana lani, ko je bila še bolj mala (in še ni bilo težav s kurami) in nam je enkrat ušla. Bila je ravno pomlad. Pa pride nazaj, in gledamo kako to, da glede na to, da je navadno kar požrešna ne je nič...pa gremo na nek izlet malo kasneje, pobašemo še njo v avto...čez cca. 10 minut začne bruhat. Joj, kako je to smrdelo, dobesedno po dreku. In smo ugotovili da se je frajla nažrla gnoja. Ne bi komentirala podrobnosti, sem mislila da bom še jaz bruhala tistih nekaj minut preden smo uspeli ustavit. Ejejej, ti pesoti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?