|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2008
1.5.2008 10:56:33   
Nasy
Ninula, ti boš zdej na vrsti! Ti želim vse lepo, ne se živcirat, prou? K če sem jst prežvela in dala skozi, boš tud ti, vjervaj mi!!!user posted image Ti rajši zdej že napišem, k te bom gvišno zamudila, k sem bolj malo tle in sem vas komej najdla. Kje je pa kej Martina..? Že delate na projektuuser posted image user posted image Naj vam čimprej uspe!!!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Goriška 2008
5.5.2008 9:12:34   
karmar
živjo!!!!
Kako srte preživele preznike in vikend? Sem bla včeraj v Gorici na sladoledu, in jih je blo kar nekajuser posted image .
Je bla katera od vas tam?
Pejmo jest čokolado, ker user posted image je zdrava za nosečnice.user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Goriška 2008
5.5.2008 12:23:06   
kristinaj
praznike preživeli vremenu podobno, v soboto smo imeli drekasto akcijo..... v nedeljo pa k tašči na kosilo tako, da me ni bilo nič v centru.....

sem mislila, da bomo šli kej na obalo ampak v tej gužvi ni vredno se jebuckat dol in gor.....


a kdo proda zazidalno zemljišče.??????? poznate koga??????

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Goriška 2008
5.5.2008 13:20:41   
*talcy*
ojla pupe kako ste??

karmar na uprašanje če se bi mal zamenjale glede bivanja mi je všeč tako kot je user posted image  zato ker mesta niso zame ... ne zamenjam vasi za nič na svetu user posted image user posted image  ....

a gre mogoče katera juti v šolo za starše v ajdovščini???? 

lep dan

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Goriška 2008
5.5.2008 15:21:43   
karmar
joj, talcy sem se danes spomnila da se jutri začne, so mi poslali obvestilo domov. Ne vem kaj bom naredila, ker delam popoldan. Ob kakšni uri začne? Oz. ali katera ve kdaj bo začela v Gorici, ker mojemuuser posted image  bi bolj odgovarjala lokacija, nama je bliže...

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Goriška 2008
5.5.2008 21:15:03   
*talcy*
ojla karmar ma jaz vem sam da je to v ajd. v gorici pojma nimam ... začne se ob 18.00 .... mi je rekla naj pridemo na prvo srečanje brez parterjev da nas bo dosti in nas bo razdelila v dva skupini .... zdaj nevem kako s tem če se ne moreš udeležit tega... je pa rekla da čeprav sem v 4 mesecu kar naj pridem da do septembra te šole ni ker je pač poletje ....

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Goriška 2008
5.5.2008 23:17:55   
asra
Karmar, dobila tvoje ZS, ampak šele danes... smo imeli pleskarijo čez praznike... hihi
pa kdaj drugič...
Jaz se bom zgleda tud malo mogla pozanimat za materinsko...mi ni potegnilo da ni tega čez poletje user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Goriška 2008
6.5.2008 9:40:52   
ani76
Pozdravček,
ko boste kaj več vedele o materinski v NG bi vas lepo prosila, da kaj napišete tukaj. V NG sem preseljena, tukaj nimam niti GIN, niti osebnega zdravnika (do zdaj nisem zrihtala ker nisem rabila, pa tudi do domačega kraja imam dobro uro vožnje in če mi kaj rabi grem še vedno lahko k svoji zdravnici) in o dogajanju tukaj nimam pojma user posted image user posted image user posted image
Tako, da bom za vse info zelo hvaležna. Kje poteka, kdaj...... saj sem komaj v 8 tednu, tako da se mi še ne mudi.

lp

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Goriška 2008
6.5.2008 10:09:16   
kristinaj
meni so pri g dali št. materinske šole, kjer sem se prijavila na seznam....... to je bilo lani enkrat marca, za letos pa ne vem, ker ne bom hodila, nimam časa in v letu se najbrž ni veliko spremenilo......


pri nas je naročila sprejemala metka, višja med sestra, ki dela v otroški ambulanti v šempetru pri go, kako je sedaj pa pojma nimam, mogoče katera druga ve več........

(odgovor članu ani76)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Goriška 2008
6.5.2008 18:00:32   
karmar
Ani jaz sem danes govorila z eno gospo glede MŠ v NG. Njihov telefon je 031 307 080 med 13 - 14 h. Pokliči jih čemprej, ker sedaj do poletja imajo dva termina in oba popolnoma zasedena. Rekla mi je naj poskusim v Postojni, če je kaj prostora...user posted image
Zato bom pač jaz prvi obisk v Ajdovščini zamudila in pridem naslednjič, če mi bodo dovolili. Mi je pa žal, ker v NG imajo na koncu tudi ogled porodnišnice, v Ajd. pa mislim da tega ni. Talcy mi boš poročala kaj se je dogajalo na prvem "zmenku"?user posted image  

(odgovor članu ani76)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Goriška 2008
6.5.2008 23:18:06   
*talcy*
..karmar.. ojla ... no danes sem bila v materinski šoli pa smo bile tam dve uri ..govorili pa smo o nosečnosti nasplošno, kar verjetno že veš .. vsaj jaz več ali manj sem vse vedela ... smo na hitro preletele teh devet mesecev ... sicer smo se razdelile v dve skupini ... je ob 16.00 in ob 18.00 .. jaz sem se vpisala v tisto kasnejšo ker drugače ne gre ... če te zanima je naslednje srečanje naše druge skupine  14.5.v sredo ob18.00 ... so nam dali seznam tko da če drugič prideš uprašaj pa ti ga bo dala .... no tolk o tem ... upam da sem ti kaj pomagala user posted image  drugač pa uprašej

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Goriška 2008
7.5.2008 13:25:56   
karmar
talcy hvala za informacije, verjetno bom hodila v Ajd. Ali pridejo naslednjič tudi partnerji zraven?
Danes sem bla pri G in je prav veselje videt koliko nas je... A je bla katera od vas tam dopoldan?

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Goriška 2008
7.5.2008 13:41:08   
kristinaj
ne...jaz imam pregled šele 26.5. ob 08,30 uri......

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Goriška 2008
8.5.2008 9:27:49   
African queen
Ojla,

Jaz bi se vam rada pridružila...torej,sem Goričanka,ma živim v tujini že 2.5 leti.Trenutno pričakujemo našega tretjega user posted image ,rok naj bi imela 8.1.09...prihajam pa rodit domov!

Kdaj imate ostale rok,da že hodite v materinsko in kje ta poteka v NG?In h kateri ginekologinji hodite tiste iz N.Gorice?Jaz imam ginekologinjo v Ljubljani,ma bi jo rada zamenjala,da se mi ne bo treba tolk vozit,ko pridem tja.

Hvala.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Goriška 2008
8.5.2008 10:15:03   
kristinaj
pozdravček african queen.....

jaz imam rok 10.10.08, v materinsko ne bom šla, ker sem bila lani, imamo punčko staro 13m....  v gorici poteka v novem zdr domu, lahko se prijaviš preko internetna .. na najdi.si vtipka zdravstveni dom nova gorica, poišči žensko zdravstvo in tam nekje je prijavnica.....

jaz hodim k dr. lari beseničar pregelj, je ena mlada in zelo fajn..... pohiti, če hočeš zamenjati, ker sedaj je šla ena g v go v penzijo in vse ženske hitijo k lari......

tudi jaz bi šla v tujino lahko živet a me je malo strah, ker tam nobenega ne poznam, nimaš na koga se obrniti.....kako je bilo s tabo???

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Goriška 2008
8.5.2008 10:26:35   
African queen
Ojla,

kristinaj,hvala za hiter odgovor..jaz bi pa šla v materinsko še enkrat,da bi malo povadila dihanje..sem že pozabila,od zadnjega poroda je že skoraj 6 let..a je mogoče tudi kakšna telovadba za user posted image  v Gorici?Sicer bi jaz na to hodila enkrat od novembra naprej...poleti pridem pa verjetno za en mesec domov..

A mi lahko daš telefonsko od te ginekologinje,da jo vprašam kako in kaj v mojem primeru...?A ima mogoče tudi e-mail naslov?

Jaz sem na malo neobičajni lokaciji...sem na črni celini,moj mož je od tukaj doma..po kar nekaj letih življenja v Sloveniji,sva se odločila,da probamo tukaj...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Goriška 2008
8.5.2008 11:13:23   
kristinaj
http://www.zd-go.si/index.php?option=com_content&task=view&id=124&Itemid=85  

poskusi na tem linku..... imaš vse potrebne info od urnika do mejla

tel je 00386 5 338 32 33

ti si pa srečnica, vedno na toplem, brez bunde :=))....


(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Goriška 2008
8.5.2008 16:21:37   
karmar
Hello

< Sporočilo je popravil karmar -- 8.5.2008 16:27:28 >

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Goriška 2008
8.5.2008 16:27:04   
karmar
Dobrodošla African queen!!!!user posted image
Želim ti lepo nosečnost in dobrodošla nazaj v Slo. Kar se tiče MŠ poglej malo višje, kjer sem pred par dnevi objavila številko mobitela od ženske, ki vpisuje nove nosečnice.

< Sporočilo je popravil karmar -- 8.5.2008 16:31:16 >

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Goriška 2008
8.5.2008 21:59:05   
African queen
Hvala punce!!Domov bom po vsej verjetnosti prišla nekje v prvi polovici junija in bi zato šla tam tudi na nuhalno.Kje to sploh delajo v Gorici oz.okolici???Bi prosila za telefonsko,da pokličem in se naročim.Se opravičujem,ker imam tolko vprašanj...Gorica mi je postala tuja..

kristinaj,hehe ja vedno na toplem.. prevroče je,se skozi potimo ...kar pogrešam bundo in zimska oblačila!ko pridem letos rodit, bo prvič po treh letih..se že veselim.user posted image

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Goriška 2008
9.5.2008 8:34:22   
karmar
Joj, za NS pa ne vem več telefonske številke... Jo delajo v Šempetru, Postojni, Ljubljani,.. No, prilepi nam kako slikico v album, da vidimo kje živiš...user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Goriška 2008
9.5.2008 10:25:25   
*talcy*
karmar ... glede obiska parterjev ... z mojim sva se odločila da bova hodila na vsa predavanja skupaj če ne bodo tam rekli drugače user posted image  tako da mislim da je odvisno od vaju če bo šel tud tvoj  al ne ...

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Goriška 2008
9.5.2008 11:14:09   
karmar
Talcy moj mož ima tako službo, da se težko prilagaja oz. če ima delovni dan, se ne more menjat. Drugače pa bi hodil tudi on  na vsa predavanja. oz. kolikor bo mogel, bo hodil...user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Goriška 2008
12.5.2008 13:05:11   
ani76
hvala za vse info. čeprav ne vem če jih bom rabila user posted image
Sem bila v sredo na pregledu in mi je moj G rekel, da se plod ne razvija prav oz. da je zelo majhen. Možnost je da sem zanosila kasneje, čeprav mi je dal vedeti da mu ni všeč kar vidi. Na pregled me je naročil 21.5 in mi rekel da če bo bo, če ne pa ne bo user posted image
Sem bila prav žalostna in šokirana in.....
Se pa poskušam tolažit, da če je kaj narobe, da boljše da je zdaj na začetku kot pa v poznejši nosečnosti ali pa ob rojstvu.
Pozdravček vsem skupaj user posted image

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Goriška 2008
13.5.2008 14:03:56   
...Martina...
Drage goriške nosečke... koliko vas je in koliko novih.

Danes se vam javljam, ker je to bil moj PDP. Žal se ni najboljše končalo a upam, da se vam čimprej pridružim in da vas malo spoznam.

Ninula... zdej si ti na vrsti... dej ka jaz ti držim pesti da bi rodila v čim-krajšem in čim-manj bolečem času. Javi mi, da te pole vpišem.

Naty... kako je? Maša je že kej zrasla? n ti že lepošpancirate z vozičkom po tvojem mestecu...

Fragola... kako grejo priprave na poroko?

Uživajte še naprej in lep pozdrav.

...Martina...

(odgovor članu ani76)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?