|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prosim za vaše mnenje
14.5.2008 21:40:18   
trobentica08
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: trobentica08

No vsekakor ga bom poskusila večkrat zaslišati, kaj je počel, ko je bil pri babici.


      Kot, da bi si prav želela slišat, da je to pobral pri njej. Kot da si želiš nekakšno potrditev, da je tašča zmaj, ki ščuva tvojega otroka ..... to ni dobro, po moje. Za "zmaja" jo lahko imaš tudi brez tega, če se že tako nagibaš k temu user posted image


Ah, daj no pretiravaš... Do zdaj ga nisem nikoli spraševala nič o tem, kaj sta počela. Rekel je, da sta šla na sprehod, nikoli pa nisem potem raziskovala kam in kako. Sploh ne vem o čem se pogovarjata, ko sta skupaj. Niti predstavlajti si ne znam, ker v moji družbi vedno opravlja druge ali pa se smili sama sebi.
Zdaj sem se pomirila s tem, ker si nisem niti upala pomisliti na kaj takega, da bi bilo res. Res, da me opravlja pri moji mami, ampak da bi pa otroku kaj rekla, nisem verjela, niti nisem hotela reči možu. Če bi mi bil namen obtoževati njo, verjemi, da bi jo že obtožila, pa čeprav brez dokazov. Ali res misliš, da bi mi bilo fajn, da ga pelje k njej, jaz pa sama sebe prepričujem, da z njim počne kaj slabega?
Omejevanje stikov ali blatenje babice pa zaenkrat še ni moj stil. Otroci tako ali tako še prehitro pogruntajo, kdo je v redu in kdo ni. Zato ga bom pa več spraševala s kom se je kaj pogovarjal, da se ne bom čez nekaj let tolkla po glavi, kako da nisem prej opazila...


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prosim za vaše mnenje
14.5.2008 21:44:21   
trobentica08
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


A razumeš, otroci vsrkavajo vtise kot goba in smrt vašega dedka ni šla mimo neopažena.



Ah ne, dedek je umrl pred tremi leti, pravzaprav pradedek, mali niti še ni bil navezan nanj niti se ga ne spomni. Le ko mu nesemo svečko, mu povemo, da je umrl in da spi na pokopališču. Ampak tudi na pokopališču nismo bili že zelo dolgo skupaj, tako da je to o smrti nekje drugje pobral.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prosim za vaše mnenje
14.5.2008 22:06:11   
mateyka
Nečak (pri 4 letih) je bil prisoten pri klanju prašiča. Čez 1 teden je pri kosilu vprašal: "Kdaj boste pa mene zaklali?"


o madonca, ta user posted image je bil pa hud user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?