|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na kaj paziti ob nakupu prikolice
14.5.2008 7:22:22   
daddyP
Živjo

Zanima me na kaj je potrebno paziti ob nakupu rabljene kamp prikolice. Prvič se odločamo za nakup pa bi rad mal informacij zbral. Zanimamo se pa za nakup prikolice od letnika 2000 naprej.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na kaj paziti ob nakupu prikolice
14.5.2008 7:24:49   
total
Prvo kaj je da je vozna,da je ti lahko premakneš kamerkoli hočeš..to po moje bi jaz najprej mela...

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu daddyP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na kaj paziti ob nakupu prikolice
14.5.2008 8:17:01   
Marogica
1. Paziti je treba na to, v kakšnem stanju je podvozje-rja in podobno.
2. V kakšnem stanju so gume.
3. v kakšnem stanju so "tesnila" pri oknih in vratih.

TO so najpomembnejše zadeve, ki so lahko super, če so se letno vzdrževale. Mi smo vsakih par let premazali podvozje, gume in pa gumijasta tesnila okrog oken in vrat smo sprejali z sprejem, ki dodaja tem gumam "prožnost" oz. jo ohranja. Je pa pomembno, da prikolica dobro tesni.

Mi smo prikolico po 25 letih premaknili iz enega kampa v drugega in je peljala kot "suza".

Vse ostalo so kozmetične finte.

TUdi predšotor dajte narazen, dobro si ga oglej, če ni kje kaj plesnivo, pa v kakšnem stanju je, če je streha porozna, to pomeni, da bo treba zamenjati predšotor, če nočete, da imate mokro v predšotoru. PRešotori pa tudi nekaj stanejo. Okvirno 1000€, odvisno od modela in zahtev. Lahko pa se zbija cena zaradi tega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?