|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RR majčka
14.5.2008 10:52:00   
queen_gb
Ojla vsem...

Danes sem v trgovini opazila majhno punčko, katera je imela na sebi majčko (T shirt) na kateri je zadaj pisalo: A sta tvoja dva tud' na RR?...spredaj pa tudi nekaj, pa nisem hotela kakat okoli njjega, da bi videla kaj dejansko pišeuser posted image
Zanima me, če se da takšna majica kje kupiti in od katere številke dalje so na razpolago? Pa cena me tud zanima user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RR majčka
14.5.2008 11:03:16   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: queen_gb

Ojla vsem...

Danes sem v trgovini opazila majhno punčko, katera je imela na sebi majčko (T shirt) na kateri je zadaj pisalo: A sta tvoja dva tud' na RR?...spredaj pa tudi nekaj, pa nisem hotela kakat okoli njjega, ..........................




Ja, jaz tudi verjetno nebi kakala tam okoliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu queen_gb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RR majčka
14.5.2008 11:13:23   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RR majčka
14.5.2008 11:39:21   
queen_gb
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: queen_gb

Ojla vsem...

Danes sem v trgovini opazila majhno punčko, katera je imela na sebi majčko (T shirt) na kateri je zadaj pisalo: A sta tvoja dva tud' na RR?...spredaj pa tudi nekaj, pa nisem hotela skakat okoli njjega, ..........................




Ja, jaz tudi verjetno nebi kakala tam okoliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






skakat je bilo mišljeno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RR majčka
14.5.2008 12:22:12   
Katrin
To je bilo lani aktualno, če se prav spominjam. user posted image verjetno bo Wahoo RR vedela, kako je s tem.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1129748

lp

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 14.5.2008 12:23:18 >


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu queen_gb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RR majčka
14.5.2008 13:38:07   
Wahoo RR
Pozdravljene

Spletna trgovina na RR že dolgo ne "obratuje" več.

Majčk pa žal ni več na voljo. Vsaj zaenkrat ne. V kolikor jih bo možno kupiti, vas bom obvestila.  

Hvala

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RR majčka
14.5.2008 19:25:51   
majrim
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi jaz sem včeraj videla eno punčko s tako majco....na,pa tako sem se veselilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RR majčka
30.5.2008 13:27:49   
*Junona*
Navijajmo za RR trgovinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RR majčka
30.5.2008 13:28:40   
*Junona*
Kaj pa če jo daš sam tiskat? Je to že vdiranje v avtorske pravice?
Je pa plus za RR, mal reklame.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?