|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spomini
14.5.2008 22:19:30   
bibyzan
No, naša mala princeska ima jutri svoj prvi rojstni dan. Svečko smo ji pomagali upihniti že v nedeljo, ko smo jo krstili. Se pa spominjam dogodkov nazaj eno leto in sm se kr razjokala.........kaj vse se je dogajalo. Kriza, ko takole privrejo spomini na dan, sem pa najbolj srečna, ko jo gledam kako se smeje in vriska.  Veliki borci so te naše male pikice!! Hvala Tjaša, da si ostala med nami!!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spomini
14.5.2008 22:27:05   
Marogica
Vse najboljše Tjaša, mala borkauser posted image in čestitke tudi mamici.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spomini
14.5.2008 23:12:35   
Noseckica
Mala borka Tjaša,
vse najboljše!
 

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spomini
15.5.2008 0:02:25   
* Mateja *
Vse najboljše!!! POlno zdravja!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

In sedaj še nekja zate-čas celi rane! To ti povem iz svojih izkušenj. Po 3 letih sem mal pozabila na vse skupaj. Da sem se lahko mal sprostila in s tem dala Nejcu  dihat! Cel čas sem pravila, da nikoli več ne bomo meli nobenega otroka, ampak samo zaradi slabe izkušnje s prezgodnjim rojstvom. In sedaj ko je res preteklo že precej časa sem začela spet normalno razmišlati!!user posted image
Bo bolje, zaradi slabega začetka, se imamo pa zdej tok bolj fajn in uživamo in pohajamo in delamo vse, tudi kar nebi smeli,...user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spomini
15.5.2008 6:31:13   
anajmad
OOOO,že eno leto. Ja,vse najboljše Tjaša in da boš še naprej tako razveseljevala mamico in atija-
Ah,meni pa še kr v podzavesti se odvijajo dogodki izpred treh let in pol in dve leti in pol nazaj.Seveda,če izgubiš drago osebo in leto kasneje se še ena taka draga oseba bori za življenje-težko potisneš spomine stran. Pa pustimo zdej to. Samo,da so naši otroci zdravi in naj bodo še zdravi lepo naprej.
Tjaša se pa naj naje torte in lepo naj praznuje cel dan.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spomini
15.5.2008 9:29:30   
cicido
Najprej vse naj, naj mali Tjasi. user posted image
Pridruzujem pa se razmisljanju *Mateje*, ker cas res celi rane. Sicer ne pozabis nikoli, je pa vsako leto boljse. Nas ni bil nedonosencek, ampak ekstremni nedonosencek, tehtal je vsega skupaj 770g, velik pa je bil za dlan. Takrat sem tudi jaz rekla, nikoli vec noseca, nikdar vec skozi vse to, ker ti pusti v glavi pecat za vse zivljenje.
Zdaj bo star 8 let, njegova sestrica pa 3. In ni mi zal, da sem se se enkrat odlocila postati mama!
Srecno obema user posted image !

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spomini
15.5.2008 9:37:52   
bibyzan
Cicido, naša je imela 755g in 35 cm-tudi zelo mičkena. Hvala bogu; da se mi takrat ni zdelo tako hudo, zdaj ko premišljujem nazaj, kaj vse bi se lahko zgodilo. Boljše, da se takrat niti isem zavedala. Zdaj ko vem vse možne komplikacije mi je kr slabo......Sem pa skoz verjela vanjo, da bo vedno izbrala najboljšo pot in jo tudi je!
Z atijem sva ji zapela Happy birthday zaploskala si je pa kr samauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spomini
15.5.2008 11:24:04   
mama_milchy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
VSE NAJBOLJŠE TJAŠA, DA BOŠ PRIDNA IN ZDRAVA DEKLICA,
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spomini
17.5.2008 21:01:46   
biba 78
Čestitki se pridružuje tudi Alina z mamico in atijem.user posted image user posted image user posted image

Tjaša, ostani zdrava in pridna punčka še naprej in fesjt razveseljuj tvoje najdražje!!!!!


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spomini
21.5.2008 22:06:06   
Anya22
Tudi jaz bi rada izrazila čestitko za malo borko Tjašo!!! Iskrene čestitke!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?