|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   solarij
20.5.2008 19:55:12   
*alja*
Kolkokrat grete da opazite kako razliko in nasploh kolkrat grete na sezono? Pa kake so cene?

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: solarij
20.5.2008 20:02:22   
TIA22
100min-33€!
grem najprej 3min, potem na koncu pa 15! No, po 100min se pa že nekaj pozna!user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: solarij
20.5.2008 20:09:13   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Kolkokrat grete da opazite kako razliko in nasploh kolkrat grete na sezono? Pa kake so cene?


Ne hodim.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: solarij
20.5.2008 20:15:10   
Volga
Mah, ne bom plačvala še za to, da raka dobim.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: solarij
20.5.2008 20:31:30   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mah, ne bom plačvala še za to, da raka dobim.


Se strinjam.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: solarij
20.5.2008 20:33:10   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mah, ne bom plačvala še za to, da raka dobim.

tudi tisti ki kadijo, si ga plačujejouser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: solarij
20.5.2008 20:34:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mah, ne bom plačvala še za to, da raka dobim.

tudi tisti ki kadijo, si ga plačujejouser posted image




Ja, saj zato pa si ga ne bom še za solarij.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: solarij
20.5.2008 20:39:48   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mah, ne bom plačvala še za to, da raka dobim.

tudi tisti ki kadijo, si ga plačujejouser posted image



Itak ga lahko že zastonj dobiš, da bi si ga plačevala, pa mi res ni, ne za prvega ne za drugega.



< Sporočilo je popravil Rubin. -- 20.5.2008 20:41:18 >

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: solarij
20.5.2008 20:52:11   
pravljica
jaz vem, da ne bom dobila raka; niti zaradi solarija, niti zaradi cigaret, niti zaradi mobitela, niti zaradi mikrovalovne itd. itd....imam preveč optimista v sebi in vsak dan uživam življenje maksimalno po svojih željah in zmožnostih user posted image

torej: meni se pozna že po cca. 3., 4. obisku...prvič 10 min, potem parkrat po 13 min, na koncu pridem do 20 min (ne grem več kot 10-15x) - to velja za "klasičen" solarij, pri turbotu je čas krajši user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: solarij
20.5.2008 21:32:44   
krfjolca
Jaz grem pa v solarij zaradi alergije na sonce. Res pomaga. Če nimam vsaj malo podlage, preden grem na morje, dobim na morju fleke in srbeče izpuščaje. Če se pa prej v solariju posončim, je pa v redu. Porabim pa maksimalno 30 € na sezono.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: solarij
20.5.2008 23:00:10   
pokica_
Jaz sem začela hoditi prejšnji teden, namen imam iti 1x tedensko. Hodim pa v Ergoline solarij-turbo solarij, kjer sem vsakič od 7-9 min, ker je pa res turbo user posted image in je čas bistveno krajši.
Kupila sem si pa kartico za 20 € (in dobila še 6€ gratis) - za 5 obiskov.
Pol si pa sproti nafilam....in glede na to, da sem dobila že lepo rjavo barvo po šele 3 obiskih, mislim da bo če grem še kake 2x čisto zadosti do poletja, ker nimam namena pretiravat, tolk da me prvič na morju ne zapali; pol pa mogoče še poleti kdaj.

Lep pozdrav!

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 20.5.2008 23:01:05 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: solarij
21.5.2008 0:01:44   
* Mateja *
jaz sembila do zdej 7 krat in sem bila že lepo rjava, ne taka kot s sonca, apka je bilo ok. Zdej imam pa še 3 obiske in jih bom skoristila v tem tednu. nameravam pa it še jeseni, da si mal porjavelost podaljšam! Cena je odvisna od kraja do kraja, pr nas je kar drago! Prvič sem bila not 3 min, nato 4, tako do 9 min, včerej sem bila pa 11. Pr nas ti vse to kozmetičarka naštima, ti sam plačaš!user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: solarij
21.5.2008 8:26:07   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

jaz vem, da ne bom dobila raka; niti zaradi solarija, niti zaradi cigaret, niti zaradi mobitela, niti zaradi mikrovalovne itd. itd....imam preveč optimista v sebi in vsak dan uživam življenje maksimalno po svojih željah in zmožnostih user posted image

user posted image  več takih rabimo tukaj gor

Hodim pa tud jaz v solarij in začnem z 8minut grem pa 2x na teden, ko pa imam podlago pa 1x na teden do morja

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: solarij
21.5.2008 9:21:10   
total
Jaz sem si vzela 6 obiskov 21 evrov in se mi že po 3 ful pozna in bom zdaj mal počakala,mam pa tako kožo da se me ful takoj prime,grem pa v turbo po 10 min.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?