|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čeveljčki pediped!
20.5.2008 10:48:09   
fragola
Nečakinji sem kupila te čeveljčke, meni so mi tako lepi, da škoda da jih ne delajo še za velike punčke! nečakinja pa je tok važna, da ni res!
Če katero zania, kje si jih da dubit!   http://www.malamasa.si/


user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 11:24:54   
kristinaj
to je le 3km od mojega bivališča... mogoče bi se kar tja zapeljala s tamalo da bi to pomerile :=)))


in kako so čeveljci? kvaliteta, pravo usnje? poti nogica....

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 11:30:05   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

to je le 3km od mojega bivališča... mogoče bi se kar tja zapeljala s tamalo da bi to pomerile :=)))


in kako so čeveljci? kvaliteta, pravo usnje? poti nogica....


ma čeveljčki so meni res tako lepi, so usnjeni in taki mehki,  nečakinji se ne poti nogica!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 12:30:40   
PIRANJA
fragola. tudi meni so všeč priznam!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 12:47:11   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

fragola. tudi meni so všeč priznam!


sej vem, da so lepi, samo lahko bi jih delali tudi v velikih številkah!user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 13:54:28   
Anonimen
Lepi so!

Mehek podplat?

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 13:59:50   
Anonimen
Aja, se jih dobi tudi v kakšni trgovini al samo preko spleta?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 14:41:05   
fragola
se jih dubi samo prek spleta(menda) te k sem ji jaz kupla so bli mehki podplati!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 17:47:52   
tinaaja
Fantasticni so!!!Imamo jih ene 2 meseca, hodi z njimi tudi zunaj, podplat je usnjeni, a vseeno se vedno zgleda kot nov.Po moje je to najboljsa zadeva za shodit. Meni so boljsi kot vsi shoo shoos, robeez, starchild,.. Podplat je miceno debelejsi, ampak ciiist mehak. 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 17:48:54   
tinaaja
imajo jih tudi tu
link

< Sporočilo je popravil shorty -- 21.5.2008 10:56:44 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čeveljčki pediped!
20.5.2008 17:52:09   
Anonimen

user posted image user posted image


O, kjut so :).

Skoda, da ima ze vecjo nogo user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 8:15:29   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

imajo jih tudi tu link


ja tle jih tudi imajo, samo sploh jih nimajo še na zalogi plus tega so dragi, pri malimaši so  cenejši in še takoj sem jih dubila!

< Sporočilo je popravil shorty -- 21.5.2008 10:57:04 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 9:40:10   
mateya24
Kolk si pa plačala za njih? Vključno s poštnino? Pa kolk dolgo si čakala na njih? Če smem vprašat sevedauser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 10:28:23   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: mateya24

Kolk si pa plačala za njih? Vključno s poštnino? Pa kolk dolgo si čakala na njih? Če smem vprašat sevedauser posted image


plačala sem 28,60€s tem da so bli čevlji 25,60€+3€ poštnina!
Dobila sem takoj naslednji dan, sem bla full vesela, ker sim jih dubila takoj, to se dela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za malo mašo!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 10:40:58   
tinaaja
Fragola, pati si taka zagovornica malamase, da bi clovek mislu, da je imas veze tam user posted image user posted image user posted image

Ja, no jaz dam raj kak € vec, pa da imam vecjo izbiro oz tiste, ki so mi res vsec, ne pac pac ene.
Jaz sem svoje zato narocila iz US, ker sem hotla  te in jih v slo se ni bilo na voljo..
user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 10:42:34   
tinaaja
aja, me pa matrajo tile, ker imajo gumijast podplat user posted image

user posted image

Pa opis je tud zelo zanimiv - slovenština na višku

udobeni za sprehod, sladeki za zabavo in neuničljivi za igrišče 



< Sporočilo je popravil tinaaja -- 21.5.2008 10:43:22 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 11:30:23   
bibipip
Vem, da se ne smem oglašati, vendar naše cene so z DDV ( ne brez )  ... nismo prav nič dražji ... user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 11:52:14   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Fragola, pati si taka zagovornica malamase, da bi clovek mislu, da je imas veze tam user posted image user posted image user posted image
o..
user posted image



ziheruser posted image , upam da bere ringarajo in da mi bo dala kake čeveljčke user posted image user posted image user posted image , seveda ko bom mela svojo bebico!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
21.5.2008 12:07:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bibipip)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 12:18:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

IZVIRNO SPOROČILO: bibipip

Vem, da se ne smem oglašati, vendar naše cene so z DDV ( ne brez )  ... nismo prav nič dražji ... user posted image


Mislim, lepo je širit dezinformacije o stvari za katero se ne ve. Očitno ti je zelo slabo poznano delovanje s.p. kot davčnega zavezanca in s.p. kot ne davčnega zavezanca. Pri s.p. kot ne davčnemu zavezancu se ne obračunava DDV in je zato cena, ki je na strani končna cena.

In ja še vedno ste dražji za cca 7,50€.


Res je!!! Sem prej poklicala gospo na Malamaša in to je končna cena. 100%. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 16:30:24   
Anonimen
Smo naročili in že jutri pridejo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 20:12:58   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Meni so boljsi kot vsi shoo shoos, robeez, starchild,..


To, kar si naštela, so copatki in ne čevlji!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 21:41:06   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Meni so boljsi kot vsi shoo shoos, robeez, starchild,..


To, kar si naštela, so copatki in ne čevlji!


no recimo.. ker pedipedke v bistvu tud niso ravno cevelj v pravem pomenu.. user posted image npr tud robeez so indor in light outdoor use.

ce pa dodas kontekst pa vidis na kaj je letelo

Po moje je to najboljsa zadeva za shodit. Meni so boljsi kot vsi shoo shoos, robeez, starchild,.. Podplat je miceno debelejsi, ampak ciiist mehak.



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čeveljčki pediped!
21.5.2008 21:58:21   
petja
Glej, na Pediped se ne spoznam, se pa na Starchild in to nikakor ni za ven, ker gre za mehko in tanko usnje, tako da bi se copatki zunaj verjetno zelo hitro uničili, za otroka bi bilo pa enako, kot da je bos. Starchild uporabljamo že 2 leti in mi nikoli na pamet ni padlo, da bi šla tamala z njimi ven.

Kar se pa tiče tega, da je Pediped najboljša zadeva za shodit, je pa tut mal smešna trditev, saj otrok hodi tudi doma, notri in dvomim, da se notri sprehaja v teh čeveljčkih ali katerikoli drugih. So pa Pediped super čeveljčki, ampak čisto nekaj drugega kot copatki Starchild, Shoo Shoos in Robeez.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čeveljčki pediped!
22.5.2008 8:20:12   
tinaaja
petja - lej saj je brez veze se tukaj nekaj pregovarjat in prepricevat. Pedipedk ne poznas, torej tezko govoris o tem. Ja, nasa ima pedipedke predvsem doma kot copatke in je v njih v bistvu shodila. Glede primernosti za skodit pa sem napisala kot MOJE mnenje. In smo bili tudi uporabniki starchild, shopo, shoos, tko da poznam te copate. Smo pa pedipedke uporabljali na morju tudi ves cas zunaj, zaradi usnjenega podplata pa po moje niso ravno za dez in mokro vreme, zato pravim, da niso ravno cevelj v pravem pomenu. Da ne bo pomote, govorim o pediped originals (ki so na linkih zgoraj) ne pediped flex. Slednji so ta prav cevelj.  lp




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?