|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:04:22   
DaisyE
Na TV3 je pa zdaj Night rider. Kakšna eleganca, kakšen slog!
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Julija ne vem, če nam bo uspelo, ampak noben ne bo mogu rečt, da se nismo trudile.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:10:52   
julija30
Ja še 27 strani.
Ma kako moramo bit pridne, da to skup spravmo, sicer, pa kje je še polnoči.
user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:12:33   
julija30
Ker imam čas, bom poskrbela, da se bodo strani polnile. HIhihi
ZA ŽEJNE
user posted image

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:13:34   
julija30
Za lačne
user posted image

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:15:05   
julija30
Za zaspane
user posted image

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:15:20   
kajsica
dajamaja, ko sva bila dol na obisku pri kolegih, sva dobila uradni recept kako se jih naredi, poleg tega se doda nek sedativ, da je meso še bolj mehko (to dobiš samo dol in mi kolegica prinese), zraven pa dodajo 1/3 soje, ki jo prej namočiš da je mehka!!!! Pa meso mora biti dost bolj drobno mleto, kot je naše. Ostalo narediš po svojem okusu, sol poper in česen.

Poskusi jih enkrat narediti po tem receptu! Če pa želiš polnjene, jih narediš samo bolj tanke. Na eno naložiš sir (ki se fajn topi) in daš drugo pleskavico čez, robe malo potlačiš in to je to.

Aja pa še samo to, ko daš meso, je 2/3 svinjskega (tudi maščoba) in 1/3 govedine in to je to!!!! Narediš jih lahko tudi brez sedativa!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:15:38   
mismis
No zdej ko ste že prilepile vso to hrano in pijačo,
se mi zdi, da manjka spet kakšen konkreten dec za sline cediti...

pa prosim ne mr.Bean-ov, Night Riderjev, razen Sly-ev in podobnih ...


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:23:29   
gigi1
user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:32:40   
ledenka
user posted image  

debata gre dalje...

no, sem nazaj s trga... matr je soparno user posted image  se pecikl gonit mi je blo odvec user posted image  sem pa zvedla, da mamo piknik user posted image  no, je moj mal pozabu, da je neki vabu user posted image  tak da moram se na hitrco v spar skocit, danes bomo pekli sarajevske cevape user posted image  se dobr, da sem kajmak kupla, pa kruh tud user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:40:15   
ledenka
pa seveda sladoled user posted image  ne smem pozabit

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:43:33   
ledenka
laufam dalje v shopping user posted image  

mogoce pridem se kaj zvecer... al pa tud ne user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:45:00   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

user posted image


A zdaj pa miške še darcy ne premami več?

Ledenka a ti si bla pa tako pridna? Piknik ti pa kar zavidam.

Julija s skupnimi močmi se daleč pride... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 14:49:07   
kajsica
http://www.malemodels.co.nr/

Ker nikakor ne morem slikic prilepit, vam dam pa zanimivi link za pogledat!!!!

zelo dobra fotostimulacija!!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:07:48   
julija30
Kajsica kako so dobri ti fantički

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:08:35   
arneja
Pa dajte, babe, koliko ste spet naklofale user posted image . Kdaj naj zdaj to preberem?

Mi smo si pa včeraj privoščili malo elephantanja, ampak smo user posted image  na zrak spustili, tako, da ne bi bilo kaj narobe. Ma, je bila res že sila. Lučka očitno nič ne protestira, ker joškice še vedno precej bolijo. Če nisem sigurna ali še bolijo ali ne več, jih pa kar malo potresem user posted image . Je pa danes že 9. dan. Jaz bi v torek v bistvu že lahko kakšen testek naredila, kaj? Čeprav dvomim, da si ga bom sploh v četrtek upala narediti. Bi najraje kar čakala do nedelje, da se moj domov vrne. V nedeljo bi bil 17. dan. Bi Reško full težil, če bi ga tri dni kasneje klicala user posted image ? Mislite, da ima zapisano, kdaj ga mora katera punca poklicati? No, vse to seveda ob predpostavki, da nas čarovnica prej ne preseneti. Ampak nas ne bo, ker se ne damo, ne, punce user posted image ?

Zdaj grem pa brat pa jest zraven.

Dejzi, kako se ti kaj danes počutiš?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:09:28   
julija30
user posted image

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:10:46   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

user posted image



mislim tolk čistega ekrana na notebook-u kot ga imam jaz zadnje čase, pa že dolgo ne user posted image




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:11:59   
mismis
oh poglej poglej kaj je mismis najdel...user posted image

zdej mam pa že skomine, da bi se šla tako vrtel okoli moje štange  v kevdru ali pa katere druge štange


< Sporočilo je popravil mismis -- 31.5.2008 15:12:24 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:12:05   
julija30
Arneja lepo da ste malo user posted image .
Danes je že tvoj 9 dan. SUPER. Sigurno bo +, pa če narediš testek že jutri ali čez teden dni.
Navijam zate.

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:15:13   
mismis


user posted image


npr. okoli te štange, user posted image , bi že blo: Play that funky music whiteboyuser posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:22:57   
arneja
Pa daj Gigi nehaj nas dražiti s temi svojimi sladkarija - jaz bi jih jedla, ne samo brala o njih user posted image . Jaz sem čisto antislaščičarka user posted image . Jedla bi pa, jedla user posted image .

Abra, a tebe pa že nosečniške slabosti dajejo? Upam, da gre tisti prehlad čimprej mimo user posted image . Si ga pa s temi klimami na vsakem koncu res ni težko nakopati.

Pa, Pikovit, koliko se mora temu revežu Murku ves čas kolcati user posted image .

Dejzi, si že na biciklu rito matraš user posted image ? Meni pa po tejle vročini niti na kraj pameti ne pade, da bi se kaj pretegnila user posted image . Z veseljem sem pa prelje eno Milka čokoladico zbasala. Ampak se pa moram pohvaliti, da bom zdajle sarme jedla. Saj veste, pri nas meso ni vsak dan na krožniku user posted image .

Pismo, je meni Victoria smotana. David mi pa na kakšnih slikah kar sede. Samo njegov IQ menda ni najbolj visok user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:27:36   
DaisyE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mismis, ga že serješ. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Arnejči lejolejo. Mislim, da reško ne bo nič hud, če ga boš kasneje poklicala. Prej pa ne testa delat, ker si mela drugi dan ET, to pa ni isto, kot če bi ga mela peti. Zdaj si tehnično 11. dno po punkciji, tako da tud za user posted image  še ni čas. Ko boš pa 14. dni čez punkcijo, si pa daj duška.

Pupoline, jaz vas pa vas zdaj zapuščam in grm na lepše. Zvečer vam ne bom mogla pomagat do 200tke prilest, ampak saj sem se fino čez dan namartala, a ne?

Mejte se. Se beremo v juniju.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:31:43   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mismis, ga že serješ. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Arnejči lejolejo. Mislim, da reško ne bo nič hud, če ga boš kasneje poklicala. Prej pa ne testa delat, ker si mela drugi dan ET, to pa ni isto, kot če bi ga mela peti. Zdaj si tehnično 11. dno po punkciji, tako da tud za user posted image  še ni čas. Ko boš pa 14. dni čez punkcijo, si pa daj duška.

Pupoline, jaz vas pa vas zdaj zapuščam in grm na lepše. Zvečer vam ne bom mogla pomagat do 200tke prilest, ampak saj sem se fino čez dan namartala, a ne?

Mejte se. Se beremo v juniju.


Daisy, mej se na lepšem... a greš na Willisa?





_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:34:07   
mismis
Ok, kje ste pa ostale?


imamo še  27. strani za popisat


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 15:41:04   
arneja
Haha, Dejzi, imam jaz tudi tak Murko smile na faci, ko ugotovim, da joškice še kar bolijo user posted image . Na WC grem pa vsak dan, ap zato mogoče nimam ta drugega nosečniškega znakca user posted image . Pa tudi mene kar zvije, ko samo pomislim, da bi lahko kaj rdečega na hlačkah zagledala user posted image . Ampak ne bom, in ti tudi ne, prav user posted image ?

Zvezdica, hvala za navijanje user posted image . Tvoja dva fižolinčka ti pa zdaj čisto nič živčkov več ne kravžlata, ne user posted image ? Kakšna kuglica se ti pozna na levi strani?

Mismis, kako si dobro tisti dve slikci na seznam nalimala user posted image .

Dajamaja, a tvoj sploh lahko na hiši dela, ko si ga tako namučile že pred kosilom user posted image ?

Julija, kar pridno vodo pij do ponedeljka. V ponedeljek boš pa že pikico domov prinesla user posted image .

Punce, kaj bi rade v Guinessovo knjigo rekordov prišle s čvekanjem user posted image ? Bom zvečer še jaz kakšnega po svojem okusu nalimala, da bom soudeležena pri podiranju rekorda.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?