|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joga za nosečnice
2.6.2008 17:12:52   
gracija
Pozdravljene,

zanima me, če katera ve kje poteka joga za nosečnice ali pa vsaj kakšna dobra telovadba v bližini viča ali kje blizu.

lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: joga za nosečnice
15.6.2008 8:09:30   
AinB
Živjo!
Jaz hodim tja in to ravno na viču. Če hočeš ti na ZS pošljem podatke. Samo si malo pozna. Samo še 2x imamo, potem pa so počitnice do septembra. Drugače pa je res fajn. Jaz hodim že 4 mesce.

(odgovor članu gracija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: joga za nosečnice
15.6.2008 15:33:26   
smeja2
ej AinB a so tiste vaje ki sem ti jih jaz poslala kej podobne unim ki jih vi delate?

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: joga za nosečnice
27.6.2008 14:29:55   
mojsoncek
Iz tega naslova imam pa tudi jaz eno vprasanje. Ali mi lahko katera pove za kaksno knjigo ali dvd, kjer bi se lahko malo bolj seznanila z jogo za nosecnice? Ali pa ce ima mogoce katera kaj v elektronski obliki in mi lahko poslje?

No, vsaka informacija bo dobrodosla, ker v nasih krajih ni takega "luksuza", da bi imeli vadbo namenjeno posebej nosecnicam.

Hvala vsem!

p.s. in gracija oprosti ker smetim tvojo temo, ampak se mi ne zdi smiselno odpirati nove user posted image


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: joga za nosečnice
17.9.2008 8:08:18   
pikapoka12345
Živjo nosečke,

joga za nosešnice je super. Jaz hodim v Devi center v Ljubljani. Joga je prilagojena in se prav fino malo razmigaš. Vendar sam toliko kot moreš. user posted image  Učiteljica je super, skupinica je mala. Praktično se dela zelo individualno.

Priporočam!

Lep pozdravček vsem.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: joga za nosečnice
26.9.2008 16:22:06   
angelito
hojla

jst bom sla pa na jogo za nosecnice v sadhano => http://www.sadhana.si/ , ampak sele naslednji teden - po nuhalni. sem pa v ta joga center ze hodila in sem zelo zadovoljna z njimi.

bi pa hodila 2x tedensko, ampak nikjer nimajo - niti v deviju.

lep vikend punce!

(odgovor članu pikapoka12345)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?