|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 13:46:56   
Paštetka
Da bom vedela, da me ne rabi srat pritiskat in da ne rabim zavest izgubljat, ko pogledam predračun?

user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 13:53:30   
sunny24
Midva sva jo pred dvemi leti naročila v Lesnini, je od Sveje, mislim da je bila cena nekje 1.400.000 bivših SIT, sam pol smo dobila nek popust na otvoritev, pa še na plačilo z gotovino, pa smo dala 750.000. Je pa elementov za cca 4,40 m.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 13:54:20   
muki1
Ti si pa tak cela v kuhinjah, da še malo, pa boš ploščice srala user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 13:57:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ti si pa tak cela v kuhinjah, da še malo, pa boš ploščice srala user posted image .


Ne, ne bo jih. Raje hodi k mojemu. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 13:59:46   
TadejaF
Mi smo v decembru plačali kuhinjo (svea, model Leona solid). Imamo 325 cm, 266 cm in še šank. Kuhinja je stala 4.800 eur brez aparatov, z 58% popustom. Popust je bil 45% od  proizvajalca, 10% novoletnega dopusta in 3% na gotovino.
Smo pa imeli 3x reklamacijo na delovno površino, ker je bila vsaka poškodovana. (od prvega dne montaže do zaključene je minilo več kot 1 mesec)
Tako, da so nam zdaj priznali škodo v vrednosti 5% kupnine.

Lp, Tadeja



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:03:29   
Paštetka
potem pa res lahko bruham in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Muki, ne seri. Povej, koliko bi dala največ za novo kuhinjo?


A se splača kupovat kuhinjo za 10, 15 let???? Glede na to, kak je danes s službami....


Tanikaa, ti maš baje neko dobro čistilo.... No, daj malo poveč več o njem. user posted image

Aja, pa upam, da tisti popusti pri tvojem še veljajo, če ne bom tudi tam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 10.7.2008 14:04:27 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu TadejaF)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:03:55   
Anonimen
Midva sva jo tudi kupila leta 2006, prisla je 740.000sit,je pa cirka 5m dolzine vse skupaj.Narocila sva jo pri Panlesu.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:04:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

potem pa res lahko bruham in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Muki, ne seri. Povej, koliko bi dala največ za novo kuhinjo?


A se splača kupovat kuhinjo za 10, 15 let???? Glede na to, kak je danes s službami....


Tanikaa, ti maš baje neko dobro čistilo.... No, daj malo poveč več o njem. user posted image

Aja, pa upam, da tisti popusti pri tvojem še veljajo, če ne bom tudi tam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


O čem? O čistilu ali Kretenčku? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:05:31   
muki1
Hja, kakšnih 300, 400 evronov že računaj user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:07:45   
muki1
No, kolikor vem se zelo splača, če poznaš koga v trgovini, ker lahko zrihtajo ful popustov. Moji kolegici so prišli z 1,7 mio na nekaj več kot 1,2 če se ne motim. Ampak ima ogrooomno kuhinjo z otokom in tu je všteta še vsa bela tehnika.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:11:13   
Paštetka
vidim, da bo treba novo kuhinjo iskat user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:14:37   
Paštetka
O čistilu user posted image

Če rabim kaj o Kretenčku vedet, grem k njemu in preverim z rokami . Oz. sem že zadnjič. A se nisi lepo naspala? user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 10.7.2008 14:15:10 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:15:57   
Anonimen
360.000situser posted image

Sam moja kuhinja je tko ene trikrat manjš k tvoja. Pa če bi bla v bajti bi kkšno orng hujšo kuplauser posted image .

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:18:57   
*alja*
No kolk je bil predračun?

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:19:02   
AKP
Ko sem se selila v hišo nisem imela ravno na razpolago ne vem koliko denarja plus vse aparate sem morala kupiti. Kuhinja je v obliki narobe obrnjene črke  u in ni ravno mala. V Lesnini so imeli takrat 45% popust pa bi me pred petili leti prišla 800.000 sit. In ko sem si še zračunala koliko bom še dala za kuhinjske aparate sem bila čisto obupana user posted image . Pa sem šla v Spono in sem dobila kuhinjo za 450.000 sit user posted image . In ko se je bom naveličala jo bom brez slabe vesti zamenjala. Kolegica je dala precej za njo in jo je sedaj po 11 let zamenjala, ker je ni več mogla gledat. Zdaj je dala manj denarja za kuhinjo, ker bi jo rada čez cca. 10 let zopet zamenjalauser posted image . Jaz sem pač takšen tip, da rada menjavam pohištvo zato ne dam nekega blaznega denarja za spalnice, kuhinje... temveč si izberem neko solidno sredino. Je pa moja kuhinja isto tako lepa in kvalitetna, kot če bi jo kupila ne vem kje.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:19:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

O čistilu user posted image

Če rabim kaj o Kretenčku vedet, grem k njemu in preverim z rokami . Oz. sem že zadnjič. A se nisi lepo naspala? user posted image


Ne. user posted image  Niti ene noči nimam miru. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:19:24   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

360.000situser posted image

Sam moja kuhinja je tko ene trikrat manjš k tvoja. Pa če bi bla v bajti bi kkšno orng hujšo kuplauser posted image .


Več stane moj aparat za kavo user posted image . Ki ga očitno ne bo user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:21:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

360.000situser posted image

Sam moja kuhinja je tko ene trikrat manjš k tvoja. Pa če bi bla v bajti bi kkšno orng hujšo kuplauser posted image .


Več stane moj aparat za kavo user posted image . Ki ga očitno ne bo user posted image


Pa misliš da se v njem skuha boljša kava kot v cenejšem?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:22:12   
Šarki
se ti splača novo kupit, ker budale smotane hočjo za staro kuhno, predpotopno od 450 evrov naprej. mislim juhuhu bruhuhu...

mi jo tud glih kupujemo, pa bom popizdla, smo staro šenkal, k se mi niti sanal ni kok pride nova, a zdej nej pa čist isto kupm za 450 pa še pol manj elementov je zraven. hvala bogu da sam elemente kupujemo k mi ostalo dec porihta, če ne bi jo kr zapečatla pa bi u menzo hodil jestuser posted image user posted image user posted image

uf paštetka dobr da si to temo odprla, da se mal izkašlamuser posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:22:41   
Paštetka
Očitno tega ne bom vedela user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:23:30   
Dream
Midva sva jo kupila pred nekaj več kot enim letom in sva dala okrog 5.500 €. Kuhinje je več kot 7 metrov, vključno z belo tehniko - hladilnik, indukcijsko kuhališče, pečica, napa in pomivalno korito. Dobila sva še komplet posode zraven, pa 10% popust na lesene dele zaradi akcije. Aja, kuhinja je pa Marlesova (Selena rdeča) in se po mojem mnenju splača kupovat za 10, 15 ali 20 let. Če jo dosti uporabljaš, potem se ti tudi prvotni denarni vložek povrne. Nisem pa pristaš tega, da bi jo menjala vsakih nekaj let kot npr. sedežno ali kaj podobnega. In moj najlubši prostor je kljub ostalim še vedno kuhinja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:24:54   
Paštetka
In moj najlubši prostor je kljub ostalim še vedno kuhinja...


Moj tudi. In uživam potem, ko kuham.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:39:44   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

360.000situser posted image

Sam moja kuhinja je tko ene trikrat manjš k tvoja. Pa če bi bla v bajti bi kkšno orng hujšo kuplauser posted image .


Več stane moj aparat za kavo user posted image . Ki ga očitno ne bo user posted image


user posted image  user posted image  da te ni malo zaneslo.......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:48:02   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

360.000situser posted image

Sam moja kuhinja je tko ene trikrat manjš k tvoja. Pa če bi bla v bajti bi kkšno orng hujšo kuplauser posted image .


Več stane moj aparat za kavo user posted image . Ki ga očitno ne bo user posted image


user posted image  user posted image  da te ni malo zaneslo.......


malo? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:50:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

360.000situser posted image

Sam moja kuhinja je tko ene trikrat manjš k tvoja. Pa če bi bla v bajti bi kkšno orng hujšo kuplauser posted image .


Več stane moj aparat za kavo user posted image . Ki ga očitno ne bo user posted image


Si z šejkom poročenauser posted image

Mislm jaz obožujem kavo, sam pomoje bi se mi zagabla da bi mogla tolk dnara zanjo datuser posted image

Kolkr sm vidla tvojo kuhinjo, nekak normalna oz. zame sprejemljiva cena za tako kuhinjo brez aparatov bi bla tam ene 8.000 do maximalno 10.000. S tem da bi mogla met vse možne praktične rešitve kar se jih v kuhinji da narest pa zaljubit bi se mogla v njo. Vse kar je več je stran vržen keš. Za moje pojme.

Kolk si pa dobila predračun?

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?