|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:53:54   
Paštetka
tam nekje

user posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 14:56:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

tam nekje

user posted image




Ja no, sej to je še kar sprejemljivo. Za tak lepo kuhinjouser posted image

Preobleč se v murkota pa sponzorje iščiuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 16:36:17   
Anonimen
Čisto konkretno, srednji  cenovni razred te pride povprečna kuhinja okoli 5000€ brez aparatov. To je srednji razred, potem imaš pa variacij žiljon, lesena, folija, abs nalimki, medaipan, iveral,.... barvni razponi, kakšne omarice si zaželiš. Če daš navadne omarice, te bo prišlo lih pol manj, kot če si omisliš predalnike. Pa še odvisno je, kje kupuješ, kdo ti kuhinjo prodaja. Dobremu prodajalcu poveš, na razpolago imam 3000€ za lesen del in 2000€ za stroje, kaj mi lahko naredite. In bo znal zmetat skupaj take omarice, da bo kuhinja lepa, funkcionalna in tudi tebi povšeči. Tudi če bo kuhinja spadala v srednji ali srednji višji razred. Npr. pred sabo imam en katalog kuhinj, zelo lepih, odlična kvaliteta, pa lahko nareiš kuhinjo za 5000€ ali pa za 20.000€ za isto dolžino. Odvisno katere omarice uporabiš. Lahko pa naletiš na lisičko, ki ti bo poskušal podturiti vse možno, samo da bo čim več zaslužil.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 16:44:47   
rija
jaz sem dala za leseni del ca 3 jurje evrov pred dvema letoma, s tem, da ga ni kaj dosti.

so bili pa mašini enih 4 jurje......



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
10.7.2008 18:47:01   
janjja
4800 eur za za kuhinjo brez aparatov ( ima kuhališče posebej - otok sredi kuhinje)
in 2000 za aparate.

ja tako nekje - aja še firma - Panles

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 7:35:01   
biba77
Najina je EWE in je prisla malo manj kot 10.000€.
Od aparatov so vsteti pomivalni stroj, pecica in kuhalna plosca, meri pa 12 tekocih metrov (v bistvu je 14, ampak nama je za otok racunal 2 - moral bi 4, ker se odpira v obe smeri, pa je "samo" dva, ker nima zgornjih elementov).
Ko pristejem se hladilnik in mikrovalovno, bomo prisli na slabih 12.000€...user posted image Ja, najdrazji del hise, zaenkrat...


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 7:38:09   
skokica01
Decembra 07 sva plačala za Dankuchen 6.500€. Pa ni ravno majhna kuhinja.
Pri italijanskih proizvajalcih so nama naračunali tudi do 14.000€ za isto metražo. Pa nisva gledala najvišjega cenovnega razreda.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 8:00:25   
pajčolanka
mava naročeno po meri pri enem mizarju...spodnjih elementov je skupi za dobrih 6.5m zgornjih pa za 2.4m + mizica za 3 osebe. material je mediapan, pred račun pa tu okoli 2700€
aparati (vgradni pomivalc,vgradna pečica+indukcijska plošča, vgradni hladilnik,napa in pom. korito) naju bojo koštali 2.400 s tem da mava še popusta in pridemo na 2200€. pa gratis dobim komplet posode zram.
za jedlinico bova dala pa skora 1.400€ (miza 6-8, 9 stolov)

jah...kuhna je draga, pri nama gre večji del kredita ki sva ga vzela zanjo....ampak rada kuham in se velik zadržujem noter, ven jo bm vrgla pa...ne vem. najprej mi jo mora not namontirat.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 8:19:42   
Skabi
Naša kuhinja je v obliki črke u, dolga 8 metrov, ima izvleke in predale, neslišno zapiranje ,rolo, 3 zgornje lemente in je pri Pamnlesu prišal 3100 € brez aparatov. Še skoraj toliko so bili aparati.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 8:38:07   
honey
Mi2 sva pa dala kuhinjo delat. Material je barvan in lakiran medipan, imava 2 veliki in visoki omari (1x 40, 1x 60 cm x 1 m), potem pa je še ena visoka omara, v kateri sta spodaj 2 predala, navrh 1 omarica, vmes pa pečica, ostalo pa so sami predali z blumovimi vodili, pod koritom omarica z vgrajenim odpiranjem na pritisk in smetnjaki za ločevanje odpadkov. Ja, pa 2 viseči omarici (vitrini) imamo. To je bilo vse vračunano v ceno, zato naštevam tako podrobno user posted image  Prišla pa naju lansko leto 5.000 €. Jo je pa več kot 8 tekočiih metrov. Tako da je bila zelo ugodna. Ko sem se zanima za Sveino kuhinjo (model Carissa), smo bili nekje na polovici elementov že na 5.200 €, tako da ta bi naju prišla po moje več kot 7.000 €. Mogoče bi bilo dobro, da najdeš kakšnega mojstra, ki bi ti jo naredil po naročilu. Pozanimaš se lahko, večkrat pride veliko ceneje.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 8:44:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skokica01

Decembra 07 sva plačala za Dankuchen 6.500€. Pa ni ravno majhna kuhinja.
Pri italijanskih proizvajalcih so nama naračunali tudi do 14.000€ za isto metražo. Pa nisva gledala najvišjega cenovnega razreda.




Načeloma je tako, da so cene za iste sestave v istem kvalitetnem razredu pri različnih proizvajalcih zelo enake. Razlike se pojavijo, če so kuhinje za nekaj odtenkov kvalitetnejše (to pa veš samo, če veš kaj gledat) ali če se v sestavu pojavljajo bistveno drugačne omarice (npr. namesto navadnih so predalniki), + kakšni pilasti, senčne letve,.... Če je bila toliko višja cena, potem so bile ali druge omarice ali pa za razred višja kvaliteta. Ker cena za Dan je tam nekje povprečje. So pa tudi to uredu kuhinje.

(odgovor članu skokica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 15:03:09   
anckabancka
Dala sva 4600€, brez bele tehnike, dobimo pa jo drugi teden.

Ima kar velik otok s predali, vse vgradne elemente, fronte visokega sijaja, debeli 6cm pult, zgoraj 2 omarici z vitrinami, pa predale... Bi se dalo še precej ceneje priti skozi.

Sva pa vzela kuhinjo pri italijanskemu proizvajalcu "Essebi kitchen".

Kakšna bo kuhinja bom javila drug teden. Jo že nestrpno čakam.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 16:20:26   
Lianna
Meni so všeč kuhinje pri Mlinar&Mlinar. Seveda delane po meri. Z aparati Miele (najboljši) tam od 15.000-20.000€. Jah je še dolgo ne bo.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 16:28:38   
cukr07
Leta 2006 so naju leseni deli prišli cca. 300.000 bivših sit - sva jo dala delat po naročilu. Aparati (pomivalni stroj, pečica, steklokeramična plošča, hladilnik, napa in mikrovalovka) pa 550.000 bivših sit. Je pa velika nekje 5,5 m.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 16:52:51   
Anonimen
Lianna, lahko si tudi Gaggenau ali pa Kupperbush (pa ne une na trda goriva user posted image ) aparate omisliš, ti so še boljši (in dražji) od Miele. Imam pa od slednjih eno kuharsko knjigo in je res odlična, preprosti, a resnično okusni recepti.

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
11.7.2008 16:57:37   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Lianna, lahko si tudi Gaggenau ali pa Kupperbush (pa ne une na trda goriva user posted image ) aparate omisliš, ti so še boljši (in dražji) od Miele. Imam pa od slednjih eno kuharsko knjigo in je res odlična, preprosti, a resnično okusni recepti.


Aha, unih pa ne poznam. Bom malo pobrskala po netu, da vidim kakšni so. Samo bo treba najprej stanovanje kupituser posted image  Zdej pa lahko vseeno sam sanjam o svoji kuhinjiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
13.7.2008 21:35:36   
kofetek2010
leta 2002... 3,5 mio SIT za 9 m spodnjih elementov in 5 m zgornjih, z njihovo zidno oblogo in vso belo tehniko - Dan Küchen

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
14.7.2008 12:38:42   
gajka
6000 EUR za elemente in 3500 EUR za belo tehniko

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
14.7.2008 20:45:49   
Eca
O pismo....zdaj ko sem vse tole prebrala pa mi ni nič več jasno. A take cene so v LJ?

Za primer:  pred 2 letoma sem kupila kuhinjo v Ikeji (garancija je 10 let)....torej kuhinja je v obliki L, dolga je 4,5m. Spodnji elementi so vsi izvlečni in tudi pod elementi so še izvlečni predali (čisto pri tleh). Zgoraj pa imam v enaki dolžini elemente - tista višja varianta (ne vem točno mere 120 cmuser posted image ) skratka pridejo do stropa. Cena je bila 310.000 SIT, seveda brez pulta. Pult imam masivo hrast (kupila pri Slovenijalesu) za 75.000 SIT. Potem so še el. elementi (indukcijska plošča, napa - al., pečica al., vgradni pomivalec, pipa, korito), ki so stali več kot kuhinja cca: 550.000 SIT. Aja, da ne pozabim še keramike (brez dela) 20.000 SIT. Ostale stvari smo naredili sami ali pa smo jih že imeli (hladilnik, bojler....). Montažo smo opravili sami, brušenje in mazanje pulta sami. Vsekakor končna cena manj kot miljon. Imam srednji oz. višji srednji razred ele. aparatov, ki sem jih vse kupila z nekimi popusti pri nas.

Kuhinja moje mame - kuhinja Svea, stara 2 leti, montažo imeli Svejini (strokovnjaki), pult razpada, nobenega izvlečnega elementa, razen štedilnika ni kupila nobenega ele. aparata, uporabila vse starouser posted image , dolžina je pa tudi enaka moji, cena 1.000.000 SIT. Kuhinje ne bi imela, da mi jo šenkajo.

Kuhinja moje tašče - kuhinja Marles...stara 3 leta, enaka žalost kot pri moji mami. Monterji so ji pri montaži predrli električno napeljavo, napo namontirali previsoko...., postavitev elementov...groza totalno neprimerna, vrata so sicer masiven les - parjena bukev, žalostno da nekateri deli narazen silijouser posted image (vrata so sestavljena iz nekih deščic - masiveuser posted image , plačala 2 miljona z (podn) ele. aparati.

Skratka moja kuhinja je zakon (še bolje ko v njej kuham) in vesela sem, da se nisem olajšala za goro denarja, pa je kvalitetna in še danes izgleda kot prvi dan.

Zame je Ikea zakon. Kuhinjo sva izrisala z njihovim programom za kuhinje, tako da sva imela točno predstavo kako bo izgledala. In na koncu kar je meni najbolj všeč: prišla sva v ikeo, plačala in TAKOJ odpeljala celo kuhinjo domov. Brez čakanja.... in ostalih neprijetnosti.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
14.7.2008 22:14:32   
Anonimen
Eca, cene za kuhinje istih proizvajalcev so več ali manj po vseh državah, kjer jih prodajajo, zelo podobne.

Ikea ima za tako ceno dobro kvaliteto, ampak se pa ne more primerjati npr. z Dan Kuechen, ki so bile omenjene zgoraj, da ne govorim o kakšnem Pogenpohlu, Dadi ali Bulthauptu, ne po izdelavi, dizajnu, niti po možnosti različnih postavitev. Naši proizvajalci žal zaostajajo za konkurenco, torej za proizvajalci kuhinj istega ranga. Niso slabi, da ne bo pomote, ampak capljajo odzadaj, po dizajnu, barvah, novostih,... Po drugi strani pa ima Ikea tudi povsem drugačen pristop tako v prodaji kot izdelavi in noben drug proizvajalec z njimi ni primerljiv že čisto zaradi same politike podjetja.

Deščice pri masivi, o katerih pišeš, je povsem normalna stvar tudi pri vrhunskih kuhinjah. Rob je narejen iz masive, osrednji del pa iz furnirane iverke ali mdf-a, lahko tudi masive, ker bi se sicer cela fronta iz enega kosa zaradi vlage in temperaturnih razlik v kuhinji začela kriviti. Podobno so narejene ladje.

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
15.7.2008 12:35:58   
Ženkica
Cca 500.000 bivših sit pred slabimi tremi leti (brez gospodinjskih aparatov). Če dodam še korito, pomivalni stroj, hladilnik, pečica in kuhalnik in ploščice; skupaj cca 800.000 sit. Kar veliko; sicer pa je vse znamke Gorenje, vključno z elementi; je pa kvalitetna in vse "špila" tako kot more. Kupila sem jo za sigurno 20 let, ker nimam živcev za ponovno menjavo prav kmalu. Ko se jo bom rahlo naveličala, bom menjala delovni pult, ploščice na steni pa bom menjala s steklom, pa bo spet super (to bi že prej naredila, če bi vedela, da se da). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
15.7.2008 19:58:12   
Eca
Ankica - a ti se profi ukvarjaš s kuhinjami? Daješ občutek da obvladaš scenouser posted image .

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
15.7.2008 22:13:12   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Eca, jaz ne, je pa moj dragi v tem fohu. Tako da se učim od profesionalca, ja.  

Sem pozabila v prejšnem postu še eno stvar napisat, ki se mi zdi zelo pomembna in si jo ti opisala: izbrala si si tako kuhinjo, ki tebi najbolj paše, ki ti je fajn tako funkcionalno kot oblikovno, se v njej dobro počutiš. In to je zelo pomembno, se mi zdi, da se doma res počutiš doma.

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
15.7.2008 22:59:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Sem pozabila v prejšnem postu še eno stvar napisat, ki se mi zdi zelo pomembna in si jo ti opisala: izbrala si si tako kuhinjo, ki tebi najbolj paše, ki ti je fajn tako funkcionalno kot oblikovno, se v njej dobro počutiš. In to je zelo pomembno, se mi zdi, da se doma res počutiš doma.


Ne vem, ce to ni najbolj pomembno user posted image .

Da gradis iz sebe in svojih potreb in njim prilagajas tehnologijo in ne obratno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko ste odšteli za kuhinjo?
16.7.2008 7:33:40   
Drnula
4.700 eur za leseni del - brez vse bele tehnike, pred 4 meseci, masiva fronta, po naročilu pri mizarju, zelo zadovoljni, dobri automati za odpiranje, mizar je prijatelj, sorodnik
Po moji preglednosti nad kuhinjami so cenovno in kakovostno zelooooooooooo različne. Ne vedno v obratnem sorazmerju user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?