|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vsake tolk me odjavi
14.7.2008 7:59:57   
puncica
A vam je kej jasno, zakaj mene vsake tolk časa sistem čist sam odjavi in potem če pišem temo, mi jo zbriše in če hočem ponovno odgovorit se moram ponovno prijavit. Uporabljam pa Mozillo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vsake tolk me odjavi
14.7.2008 9:31:28   
srki
Pri meni je bilo isto, še 5 minut nisem bila prijavljena, me je že odjavil. Sicer pa mi danes nekaj mečka.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vsake tolk me odjavi
14.7.2008 12:47:36   
kjava
Virusi, punci, virusi. Kakšn čajček skuhat.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vsake tolk me odjavi
15.7.2008 18:37:28   
Jerneja_
Ali imate še težave? Ali vam javi kakšno napako?

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vsake tolk me odjavi
16.7.2008 7:52:15   
puncica
ja mene še vedno odjavlja, ne napiše ne nobene napake ampak če ravno takrat ko se sprdne da me bo odjavilo napišem temo me vrže ven in če hočem spet odgovorit me namesto na odgovori na sporočilo vrže gor okenček od ringaraje-osnovna stran. To se redno dogaja že kakih 14 dni se mi zdi, sej ni panike ampak je pa nerodno če ravno temo pišem in me odjavi in potem se moram ponovno prijavit in sporočilo je izgubljeno, no če se ne znajdeš sevedauser posted image , bi bilo pa fajn tole rešit.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vsake tolk me odjavi
16.7.2008 8:00:05   
Hope2
Mene je včasih v sekundi od prijave že odjavilo. Tako sem se lahko po 10 min ****, če sem hotela na kako sporočilo odgovorit. Potem je kak dan ali 3 bilo ok, pa spet paranje živcev, zdaj sem prešaltala na IE, mozzila pa se naj kar brez mene odjavlja, če ji je to všečuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vsake tolk me odjavi
17.7.2008 15:16:37   
srki
Kaj pa vem, če je virus, ker to mi je tudi na službenem računalniku delalo. Ne napiše pa nič.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vsake tolk me odjavi
17.7.2008 16:08:11   
silvya
Meni se to tudi kakšen dan dogaja. Mi gre prav na živce. 

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vsake tolk me odjavi
17.7.2008 19:09:54   
Anonimen
Še nikoli me ni samo od sebe odjavilo.user posted image  Imam pa kljukico na Zapomni si me.

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vsake tolk me odjavi
18.7.2008 7:48:46   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Še nikoli me ni samo od sebe odjavilo.user posted image  Imam pa kljukico na Zapomni si me.


Jaz je pa nimam, ker se vedno ko pridem na računalnik na novo prijavim ampak prijava na obstane, te čez nekaj minut ko mal surfaš po RR kr samo odjavi, mogoče je pa res keč v tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vsake tolk me odjavi
18.7.2008 12:43:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Še nikoli me ni samo od sebe odjavilo.user posted image  Imam pa kljukico na Zapomni si me.


Jaz je pa nimam, ker se vedno ko pridem na računalnik na novo prijavim ampak prijava na obstane, te čez nekaj minut ko mal surfaš po RR kr samo odjavi, mogoče je pa res keč v tem.



Točno v tem je keč. Prej me je vedno odjavljalo. Mislim, da je nekje 15 minut ta čas.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vsake tolk me odjavi
18.7.2008 13:21:06   
puncica
pa ok, no 15 min če nič ne delaš in imaš odprt RR logično da te odjavi, da te pa odjavi med aktivnim surfanjem po RR, vmes ko pišeš temo je pa mal čudno a ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vsake tolk me odjavi
18.7.2008 16:46:43   
Jerneja_
Vaše težave sem javila programerjem.
Mogoče bo malo dlje trajalo, kot običajno, ker so dopusti, bomo pa preverili in vam javili ali je napaka pri nas ali lahko storite kaj sami, da se to ne bi več dogajalo.

Hvala za razumevanje!


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vsake tolk me odjavi
1.8.2008 22:23:44   
Jerneja_
Na žalost vam ne morem sporočiti nič spodbudnega, pr nas je vse ok, niogar ne odjavlja in nihče nima nobenih podobnih težav, tudi na strežniku ni nobenih napak user posted image . Mogoče bi eno temeljito čisšenje rač pomagalo.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?