|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp soline
19.7.2008 15:29:57   
Anonimen
zanima me kakšen je kaj kamp soline, ali je obala tud za otroke stare dve leti, in ali se je treba prej najavit?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp soline
19.7.2008 22:23:15   
bini
hm... mi smo se ta teden hodili velik kopat v ta kamp...  ampak nismo pa bili v kampu, tako da za najavo ne vem.
je pa plaža lušna, velik sence, velik dogajanja, mivka, pesek ali betonska plaža - v glavnem meni je bil kamp zelo všeč z vidika mame dveh majhnih škratkov...
pa srečno.

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp soline
20.7.2008 23:03:36   
RoZala
Na začetku kampa plaža ni ne vem kaj. Je sicer prodnata ampak za v morje rabiš copate, ker so na začetku kar konkretni kamni.

Če greš v zalivček imaš mivko ampak je velika gneča.

Ko smo se prejšnji teden odpravljali domov, se je kamp začel polnit, tako da je zdajle nemogoče reči ali je še kaj frej, ker se stanje čez dan iz ure v uro spreminja.

Mene kamp ni prepričal in se ne vrnemo več. Mislim, da je kar nekaj kampov, ki se zlahka kosajo z njim. Pogrešala sem stojnico sadje-zelenjava in malo večjo trgovino, kjer imaš večjo izbiro in se lahko vsaj obrneš. Drugače pa je luštna pot ob obali do Biograda kjer so stojnice in letni kino.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp soline
24.7.2008 20:11:40   
leda
bi se kar strinjala s predhodnico. mi smo se vrnili pred dvemi tedni in nas tudi ne bo več nazaj. čeprav plaža je bla men ok; bili smo s triletnico. čisto zraven dve mini igrišči, ki jih lahko nadzoruješ iz bližnjega kafiča.

predvsem se mi zdi kamp absolutno predrag za to, kar dobiš. prostor pa je bilo v času našega odhoda že kar težko dobit.

pa če se boste vseeno opravili, en nasvet: pejte daleč stran od stranišč: kanalizacija je porazna, zato vsak dan praznijo s kamionom. in to je v času spanja naše tamale (med 12. in 13.00) zelo hrupna aktivnost.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?