|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 13:36:18   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Naša baucika je že 2770 gramov težka.


user posted image user posted image user posted image  wau, to pa bo dete user posted image user posted image user posted image  Računaj cca 150-200 g na teden zraven user posted image

Moj user posted image  je imel 5 dni nazaj ocenjeno težo 2000 g, pa imam PDP 3.9. Kar pomeni nekje dobre 3 kg in meni je to čisto dovolj user posted image


...meni bi bile tudi 3kg čisto dovolj..... no bomo videli...

kako je pa s tem, da je baje drugi otrok večji in težji kot prvi?  Pa da baje, če je večja razlika v letih to ni več res?  A je res kaj na tem? 

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 13:43:02   
*bubi*
kako je pa s tem, da je baje drugi otrok večji in težji kot prvi? Pa da baje, če je večja razlika v letih to ni več res? A je res kaj na tem?


Ne bi rekla. Bomo videli avgusta user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 14:35:30   
gold fish
......kje ste vse babe danes....

...pa saj meni tud ni tu za rač. čepet...., se grem zdaj zrihtat, ker gremo potem, ko pride user posted image  iz službe v Avstrijo - do Gralle ...., malo v lutza pogledat, malo za čevlji pogledat, pa pamperske kupit...pol še pa ene tu pri nas ...pa da vidim kaka razlika jeuser posted image

.... glede na to vreme bomo naše user posted image  kar v plišike oblekle, ko bomo šle domov....

..jaz moram še samo enih 20-30 tetra plenic zlikat, pa sem zaključila, vse ostalo sem že.....   


Kake gazice rabim za popek?  Bubi a je to lahko tisto pakiranje, ki ima zraven tako zeleno prijemalko -zgleda kot pinceta...je not nekaj gaze, pa enih par okroglih malo debelejšihuser posted image ....- ma sem zdaj to strokovno spesnilauser posted image

Aja, pa še eno bolj čudno vprašanje....pri prvem pikecu je popek odpadel v por.,zato pojma nimam  s čem se to čisti - lahko s Sterimaromuser posted image  (se mi zdi, da je ena zadnjič to napisalauser posted image )

...nič grem se oblečt....  se beremo zvečer...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:04:37   
lana luna
dober dan...

user posted image user posted image user posted image najprej nekaj objemčkov za vse ki ste mislile name in vas skrbi zame k sm tak štor da se na ravni površini zvrnemuser posted image

sem dons na UZ G takoj povedala da sem se zvrnila, pa jo vprašala če je lohk kej narobe, oziroma če se to takoj vidi. pa je rekla da ni panike. pa me je vprašala kako to da sem padla. pa sem rekla sa sem pač štorasta. pa pravi da je to zanimiva diagnozauser posted image user posted image user posted image

u glavnm, naš mali ima glede na obseg buhija ene 1550 guser posted image user posted image user posted image je pa ful zanimivo, kako se mere razlikujejo, glede na tedne. ker recimo premer glavice je za tolk tednov, obseg za tolk tednov, stegnenina za tolk in tolk... u glavnm, men je to en velikuser posted image

je pa naš mulc kar velik lump, ker še ni na glavco obrnjenuser posted image jest mislm da je to zato, k je biu user posted image k ga je delu na glavo (beri pijanuser posted image user posted image user posted image , ne sej ni bil, ampak mačka je pa zihr še mel, če računamo da je bil user posted image narjen okoli novega leta). u glavnm, mi je rekla da morm veeeeeeeeeeeelllllllllliiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkoooooooooo popit, da se bo mali lažje obrnil. in mam kontrolo čez 4 tedne, se pravi naslednji UZ 18.8. . to je vsaj ena pozitivna stvar, tega da mulček še ni na glavco obrnjen. zdj pa držte pesti da se obrne do takratuser posted image drgač mi grozijo s hospitalizacijouser posted image

ampak veste da je zanimivo da sem skor 100% da je user posted image že kar nekaj časa bil na glavo, in se je mulo v nedeljo obrnil nazaj na ritko. ker me od nedelje ko se je notr nekej ful dogajal brca v mehur. ti ti lumpek...

zdj morm pa po hitrem postopku zaključit, ker morm nujno na sprehoduser posted image user posted image user posted image je pršla soseda s sinčkom meme, pa šibamo...

se še pol oglasim in vas pokomentiram....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:08:23   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

aja punce... a bi katera papcala neki sladkega? sicer ne vem če je dobro ker še nism probala, ampak prou zanič pa tut upam da ni... morm počakat da se mal shladi, čeprou jest bi že kr napadlauser posted image user posted image user posted image

sem nardila čokoladne rezineuser posted image user posted image user posted image ste vse vabljene!!! če nas bo več, se ne bo sam ena ful zredila, ampak se bodo kalorije prav fletno razporedileuser posted image user posted image user posted image



Kaj to je bilo vabilo? Mal pa res bi.... s kufjetkom bi mi pasalo.... user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:10:32   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

lara, sami sva ostali..............user posted image user posted image .....bova rekli kakšno???user posted image


No, kje si? user posted image user posted image user posted image

Jst grem gledat TV, računalnik pa pustim prižgan... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:16:44   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO


Lara croft tvojim postom sem se mogla pa tako nasmejat, te dogodivščine s tvojim lexom mi včeraj sploh iz glave niso šle, prav predstavlala sem si te kako ga nateguješ tam v terariju revčka, še dobro da te ni šavsniluser posted image user posted image user posted image user posted image



O sej me je hotel.... ma sem se mu zmaknila.... user posted image user posted image Mal mu še orientacija nagaja... user posted image user posted image ....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:17:25   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Jaz nisem patronažni pustila,da mi šive pogledauser posted image


Meni tud ne bo kr nekdo češpe gledal.... user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:19:33   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Lara Croft ti si mi pa taka faca. A pol se boš ti lišpala tudi po porodu, da boš lepa ali kako?e.



Prow sagurnu... user posted image user posted image

No v bolnici verjetno ne... ma ko bom šla domov pa res.... user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:20:42   
Lara Croft
Jao, pašta se mi bo zažgala.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:26:46   
pf
Ja veliko bebico imam, tam ene 3500 g bo že sigurno ob rojstvu. Me je pa vprašal zdravnik koliko sva midva imela, ko sva bila dojenčka. Jaz sem imela 3050 g, za mojega pa nisem vedela, pol pa prideva z mami domov in ga vprašam in reče njegova mami, da je imel 4680 gramov ob rojstvu. Vam povem, da mi je kar slabo postalo, v bistvu sem še sedaj šokirana. Pravijo starejši ljudje, da je nekje vmes med mamico in očijem, neko povprečje. Idealno za porod pa je tam do 3200 g. Jaz pa sem se prejšnji teden čudila, da je kolegica rodila 51 cm in 3600 gramov težko pupo. To je kar dobra mera za babnco, zdaj pa imam sama tako babiko, če še ne bo kje večja. Je prav rekel zdravnik, da se vidi, da ful zredila se nisem (10 kg slabih in jutri štartam 35.teden), sladkorja nimam povečanega, da je to bolj gensko. Luba Marija. Ja nič, glavno da je zdrava in da je vse vredu z nama. Je pa ena dobra stvar v celi situaciji, da nisem nič nakupila št. 56, ker to številko bo naš baucek že v meni prerastel. A se spomnite, da smo enkrat gledale na eni spletni strani kako mamicam trebuh valovi, ko jih bebice brcajo. Takrat se spomnim, da ste se ene čudile kako je to možno. Mogle bi videti, da je to res možno, ker meni vsak opazi brez, da sploh komu rečem glej kako dela, ker se majica tak prestavlja kot da bo ven pogledala vsak čas in nam zaželela dober dan. Sicer pa saj s tako težo že moraš nekaj od sebe dati. Moram se malo pohecati, ker sem šokirana.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:40:52   
Lara Croft
Jaz em tehtala ob rojstvu še več, kot tvoj dragi...... sem imela 4700g....user posted image

Moj sin je pa imel 4200 in velik je bil 56 cm.... in ta pupika zdej, da je tudi dolginka, pravi ginekologinja.... težka pa zaenkrat nič preveč... bomo vidli naslednjič.....
Tku da, jaz 56 tudi ne bom nič kupovala.... user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:47:11   
lana luna
ja punce pceivo ste mičkn zamudileuser posted image če zdele pridete ga je komej še za tri kose. sem večinoma sama ga popapcala ker je bil obupno dobruser posted image

ja sem se pa tut jest nasmejala dogodivščinam z laro in lexomuser posted image user posted image user posted image jest sem si te tut živo predstavljala...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:48:17   
lana luna
alysa user posted image user posted image user posted image jest držim pesti, da se čimprej pozdraviš!!! kot so že punce rekle. veliko sadja in veliko počitka, pa veliko tekočine, pa bo kmalu bolje...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:48:44   
SashaB
Kako ste pridne s pisanjem. Jaz pa sem po cele dneve za racunalnikom pa nimam skoraj nic casa na net skakati user posted image . Nov sef in potem seveda bi kar vse naenkrat bilo treba biti narejeno.
Se 3 tedne pa sem freiuser posted image  pa bo bolje. Na sreco se nam je tudi vreme malo popravilo da se lahko se sploh kaj ven odpravimo, drugace se nam cisto zmesa.

Ampak potem se pa odpravim na sprehod me pa vse tako boli tam spodaj user posted image da skoraj nic vec ne morem. A mate vi tudi kaksne bolecine?

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:49:54   
lana luna
A se spomnite, da smo enkrat gledale na eni spletni strani kako mamicam trebuh valovi, ko jih bebice brcajo. Takrat se spomnim, da ste se ene čudile kako je to možno. Mogle bi videti, da je to res možno, ker meni vsak opazi brez, da sploh komu rečem glej kako dela, ker se majica tak prestavlja kot da bo ven pogledala vsak čas in nam zaželela dober dan.


pf jest tut potrjujem da je to možno. naš user posted image sicer še nima tolk gramov, ker je en mesec mlajši od vašega, ampak premika se pa tut kar konkretno notri. sam bučko u narobno smer rine. in zdej se mora mami nacejat, da se bo dete lažje obrnilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:51:50   
lana luna
Meni tud ne bo kr nekdo češpe gledal...


o ti bučka. pa sej to ni kr nekdo. to je ena prjazna teta, ki ti sam dobru hočeuser posted image user posted image user posted image pol pa najbolj da ti jo tvoj user posted image pregleda vsak dan po porodu. njemu boš pa ja pustilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:52:06   
SashaB
Aja, tuki pri nas pa ne delajo tretjega UZ user posted image . In tako nimam pojma kako velik je nas malcek. Vedno le fino pretipa kako lezi...
Prvi je imel 3500g, tako da to kar gre, a je imel kar veliko glavo. Mislim da je to huje. Vseeno pa upam da tja do 4kg ne pridemo...user posted image  

Drzite pesti, danes imamo zopet pregled...bomo videli kaj bo lepega povedal...

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:53:00   
lana luna
a še katera ni navdušena nad tem da bi pri njenem porodu bli prisotni kakšni praktikanti ali pa kšni študentiuser posted image mislm sej vem da nek se morjo naučit kako pomagat rojevat, sam zakaj glih pri mojem porodu??

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:53:27   
lana luna
no zdej pa spet mal grem, pa zvečer še kej nazaj pridm...

pa pa

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:54:29   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

Meni tud ne bo kr nekdo češpe gledal...


o ti bučka. pa sej to ni kr nekdo. to je ena prjazna teta, ki ti sam dobru hočeuser posted image user posted image user posted image pol pa najbolj da ti jo tvoj user posted image pregleda vsak dan po porodu. njemu boš pa ja pustilauser posted image user posted image user posted image



Ma kej se hecaš?! Reskiram, da ne bo več sexal z mano potem.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:55:32   
lana luna
Drzite pesti, danes imamo zopet pregled...bomo videli kaj bo lepega povedal...


sashaB držimo pesti...

drgač pa tut pri nas načeloma ti pripadata samo dva UZ, ampak avgusta bom jest imela že petega. čeprou je ta peti samo zaradi kontrole, ker dons user posted image še ni bil obrnjen. je pa res v SLO odvisno od ginekologa kolk ti jih nardi.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:55:40   
SashaB
Lana luna, pri meni se tudi v sluzbi smejijo, ko sedimo na kaksnem sestanku ali pa pri kosilu in zacne malcek veselo po trebuhu skakati. user posted image  Tako kot pravis, brez da bi komur kaj rekla se vidi kako se obraca in poriva na vzen. In vcasih visi moj trebuh cisto na eno stran (je cisto cudne oblike) ker se tako poriva.user posted image

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:55:47   
Lara Croft
Jst tudi grem.... pogledat ene par delov smolvila... user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 15:55:59   
lana luna
Ma kej se hecaš?! Reskiram, da ne bo več sexal z mano potem....


user posted image user posted image user posted image zakaj pa ne??

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?