|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:24:09   
KAHLO
lana luna.....kam pa rineš na morje......le glej da ne boš pol hrvatom dvigovala populacije.......jaz ne prestopim več meje, če mi ne uspe pravočasno prit do slovenije....(no izjema je če bom slučajno v grazu v ikei), tam se bom pa kr prepustila......baje je v osterajhu vse taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak na nivojuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:25:35   
ključek
pipike, morm se mal pohvalt...............user posted image user posted image user posted image ........oz. mojega moža.............user posted image user posted image user posted image .................me je tako prijetno presenetil................septembra, ko se rodi najino dete, bo najprej vzel 15 dnevni očetovskega dopusta, potem pa še 14 dni svojega dopusta..................kar pomeni, da bo doma skoraj cel mesec..................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...............dejte ga mal pohvalit no................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:27:21   
ključek
jaz ne prestopim več meje, če mi ne uspe pravočasno prit do slovenije....(no izjema je če bom slučajno v grazu v ikei), tam se bom pa kr prepustila......baje je v osterajhu vse taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak na nivoju


midva bova tudi avgusta šla v Ikeo, in bolj ko berem, bolj se strinjam s teboj...............glede poroda v avstriji..............user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:28:33   
KAHLO
me to you................to pa bo cartanja in crklanja haaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za možeka!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:29:32   
lana luna
lana luna, zakaj maš ti kar naprej napisano, da si odsotna, če pa pišeš??


me to you zato k se skrivam, da lohk še po drugih forumih brezskrbno vohunimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:30:27   
ključek
me to you zato k se skrivam, da lohk še po drugih forumih brezskrbno vohunim


lisička..............user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:30:35   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

......ampak ve že vse približno veste kako so vaši pikeci obrneni....jaz pa ničuser posted image


.... kahlo - jaz sem tudi bila nazadnje na pregledu 30.6, zdaj naslednji pa je 11.8.....takrat je sicer bil z glavico dol....samo sem imela tudi samo vaginalni pregled, poslušanje srčka in finito.....
Grem pa drug teden na samoplačniški UZ, da izvem kaj več, ker zgleda bom drugače od našega zdravstva bolj malo izvedela.....
Pa še nekaj mi ni jasno...če vsaki user posted image , pri kateri je vse OK...,pripadata samo 2UZ...zakaj jih imajo potem ene, ko tudi ni nič narobe že malo morje za sabouser posted image ...saj jim nisem fauš, da ne bo pomote...samo zanima me kako to prikažejo pol zavarovalniciuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:31:21   
KAHLO
lana luna....ti si nam lukavauser posted image user posted image user posted image user posted image

tak babnce zaj pa grem jaz gledat seinfilda.......pol pa hoppa v postlo pančat....bo treba jutri spet na šiht....upam da boste dopoldan tud kaj na delu na RR!?!?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


lepo pančkajte in lepo sanjajte

NOČKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:31:48   
lana luna
kam pa rineš na morje......le glej da ne boš pol hrvatom dvigovala populacije...


ne skrbi... če bom šla greva samo do Savudrije. to je samo 15 minut strahi do Izoleuser posted image user posted image user posted image

sej jest bi šla ta tedn na Korčulo al pa na Pag, ker so naju dvojni povabil če greva zravn. pa me ne pustijo tko delčuser posted image jih je res strah da bi Hrvatom dvigovala populacijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:32:45   
ključek
Pa še nekaj mi ni jasno...če vsaki user posted image , pri kateri je vse OK...,pripadata samo 2UZ...zakaj jih imajo potem ene, ko tudi ni nič narobe že malo morje za sabouser posted image ...saj jim nisem fauš, da ne bo pomote...samo zanima me kako to prikažejo pol zavarovalnici user posted image


jaz se tudi to sprašujem, pa nisem fouš, samo ne razumem, zakaj se dela takšna razlika. verjetno je odvisno od G. a mislš, da vsak pregled sporočajo naprej?? sej če ga ne zapišejo v MK, se potem sploh ve, da je opravljen pregled??

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:33:03   
lana luna
me to you user posted image user posted image user posted image user posted image zelo lepo od tvojega možeka. vredno vseh pohval. sam le glej da bo pol pridno doma, da bo pomagal pa da se boste crkljaliuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:33:29   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you


sej se menimo, pa sva samo Saraya in jaz kandidatki za enkrat....................


..... ni resuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:33:33   
ključek
lepo pančkajte in lepo sanjajte

NOČKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


nočkooooooooooooooo................................user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:34:14   
ključek
..... ni res user posted image


oooooooo,  še fishi pride.....................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:35:18   
ključek
upam da boste dopoldan tud kaj na delu na RR!?!


upam, da se zbudim tok hmal, da ti bom lohka čao rekla..............user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:36:50   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

pipike, morm se mal pohvalt...............user posted image user posted image user posted image ........oz. mojega moža.............user posted image user posted image user posted image .................me je tako prijetno presenetil................septembra, ko se rodi najino dete, bo najprej vzel 15 dnevni očetovskega dopusta, potem pa še 14 dni svojega dopusta..................kar pomeni, da bo doma skoraj cel mesec..................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...............dejte ga mal pohvalit no................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  naš pa zaenkrat samo očetovskega...... , ostalo pa po vsej verjetnosti  kasneje....ko bo še pikec doma oz. na počitnicah

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:37:43   
ključek
http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.aspx?cid=52


KAHLO, neki za tvojo pupo...........user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:38:12   
ključek
naš pa zaenkrat samo očetovskega...... , ostalo pa po vsej verjetnosti kasneje....ko bo še pikec doma oz. na počitnicah


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:38:39   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna


sej jest bi šla ta tedn na Korčulo al pa na Pag, ker so naju dvojni povabil če greva zravn. pa me ne pustijo tko delčuser posted image jih je res strah da bi Hrvatom dvigovala populacijouser posted image user posted image user posted image



...jaz sem pa bla na Pagu  14 dni nazaj...rok imam pa tudi več kot 14 dni pred tabo, pa nisem nič dvignila populacije...pa še druga user posted image  je..., ko bi naj blo bolj na brzinouser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:39:00   
lana luna
gold fish in me to you jest sem tista srečnica, ki bo imela kar 5 UZjev, čeprou G nima UZja v ordinaciji. in tut men ni jasno zakaj prihaja do takih razlik. OK, tega petega imam zarad kontrole če se bo user posted image obrnila okol. drugač sem pa mela potrditvenega, pa nuhalno (ampak tega mi pol ni delala, ker sem bla en dan prej na samoplačniškem), pa pol sem mela morfologijo in zdj danšnji je bil kao kontrola rasti (k ga drgač delajo v 34. tednu, ampak mi je zarad dopusta ga delala prej).

v materinski mam zapisana zaenkrat samo dva UZja. to je morfologija in današnji. potrditvenega mam pa na enem posebnem listu.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:39:47   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Pa še nekaj mi ni jasno...če vsaki user posted image , pri kateri je vse OK...,pripadata samo 2UZ...zakaj jih imajo potem ene, ko tudi ni nič narobe že malo morje za sabouser posted image ...saj jim nisem fauš, da ne bo pomote...samo zanima me kako to prikažejo pol zavarovalnici user posted image


jaz se tudi to sprašujem, pa nisem fouš, samo ne razumem, zakaj se dela takšna razlika. verjetno je odvisno od G. a mislš, da vsak pregled sporočajo naprej?? sej če ga ne zapišejo v MK, se potem sploh ve, da je opravljen pregled??


meni bolj ni jasno...ker vsak UZ ima št. obratovalnih ur...kako pol te ure prikažejo? Al pol napišejo vsem tem, da nekaj ni štimalo, pa so preverjaliuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:39:54   
lana luna
kahlo lahko noč pa eno bolho za pomoč pa enga komarja za gospodarja pa en obroč da ti rit ne počuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:40:43   
ključek
gold fish in me to you jest sem tista srečnica, ki bo imela kar 5 UZjev, čeprou G nima UZja v ordinaciji.


user posted image user posted image user posted image user posted image

super!!sej nisva jezni (a ne fishi), samo čudno se nama zdi, da so takšne razlike.............user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:42:27   
lana luna
.jaz sem pa bla na Pagu 14 dni nazaj...rok imam pa tudi več kot 14 dni pred tabo, pa nisem nič dvignila populacije...pa še druga je..., ko bi naj blo bolj na brzino


user posted image bom jest tole moji mamiki in user posted image povedala. sam ne verjamem da mi bosta žegn dala da gremuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:42:48   
ključek
kahlo lahko noč pa eno bolho za pomoč pa enga komarja za gospodarja pa en obroč da ti rit ne poč user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?