|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:43:20   
Lara Croft
.
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

Pa naša mačka je tkuuu tečna ratala....


kaj pa če je samo ljubosumna?? ker žvalce tut čutjo da se neki dogajauser posted image da prihaja dojenčekuser posted image


Ajej, kaj šele bo?!user posted image

Kolcanje... naša ful malo kolca... še dobro, ker meni gre to strašno na živce.... user posted image



(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:43:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

..... ni res user posted image


oooooooo,  še fishi pride.....................user posted image user posted image user posted image user posted image


sem napisala cel post...pol pa we are sorryuser posted image user posted image user posted image ...

.... no v bistvu..... dalje kot do ce ne...ker se mi ne da več vozituser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:44:10   
lana luna
super!!sej nisva jezni (a ne fishi), samo čudno se nama zdi, da so takšne razlike...........


ja itak vem da nista jezni (sej jest revca boga nism kriva da mam tolk UZjev pa da mulo ni obrnjenouser posted image )user posted image in se tut men to zdi zelo čudno in zanimivo. res je vse odvisno od tega kakšnega G imaš.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:45:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.aspx?cid=52


KAHLO, neki za tvojo pupo...........user posted image user posted image


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

....sem še jaz poškilila malouser posted image ...samo ....mi tega ne bomo rabili.....

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:45:32   
lana luna
sem napisala cel post...pol pa we are sorry


mislm da je to zato, ker tolk čvekamo, da je pol RR čist utrujen in preobremenjen, pol pa enim zaštrajkauser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:46:09   
lana luna
grem jest sam lubeku papico naštimat pa mal antizgage spit, pol pa prtečem nazaj, če naute že vse pobegnile...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:50:10   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

gold fish in me to you jest sem tista srečnica, ki bo imela kar 5 UZjev, čeprou G nima UZja v ordinaciji. in tut men ni jasno zakaj prihaja do takih razlik. OK, tega petega imam zarad kontrole če se bo user posted image obrnila okol. drugač sem pa mela potrditvenega, pa nuhalno (ampak tega mi pol ni delala, ker sem bla en dan prej na samoplačniškem), pa pol sem mela morfologijo in zdj danšnji je bil kao kontrola rasti (k ga drgač delajo v 34. tednu, ampak mi je zarad dopusta ga delala prej).

v materinski mam zapisana zaenkrat samo dva UZja. to je morfologija in današnji. potrditvenega mam pa na enem posebnem listu.



...saj jaz sem jih tudi imela več... samo tisti prvi je bil v LJ ...sploh ne pri mojem gin. ...tud ene vrste potrditveni po icsi..., drugi je bil okrog 13t pri mojem gin., tretji  morfologija okrog 24t pri gin. ..., nuhalna je bila samoplačniška (četrti), pa drug teden imam spet samoplačniškega (peti), da vidim kako in kaj se s user posted image  dogaja......  - mogoče okrog 11.8 , ko imam pregled pri gin. izsilim še kakega na zavarovalnicouser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:53:09   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

.jaz sem pa bla na Pagu 14 dni nazaj...rok imam pa tudi več kot 14 dni pred tabo, pa nisem nič dvignila populacije...pa še druga je..., ko bi naj blo bolj na brzino


user posted image bom jest tole moji mamiki in user posted image povedala. sam ne verjamem da mi bosta žegn dala da gremuser posted image




.... saj glede km sma neki pri glihiuser posted image ..

...drugače pa sta moja dva tud našemu user posted image  zabičala, da not ostane dokler ne pridemo domov.....in je bil priden, pa je ostal..... pa še fajn mu je bilo...veš kak je na Pagu lepo...mu je mamica vse povedalauser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:54:28   
amor real
Ojla, čvekice!

Glede UZ je res pri vsakem ginekologu drugače. Jaz sem ga do sedaj imela prav na vsakem pregledu, pa če tudi samo za nekaj sekund. V materinski pa imam napisana samo 2 in zdaj 6/8 mi bo verjetno spet napisal.


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:54:36   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Kolcanje... naša ful malo kolca... še dobro, ker meni gre to strašno na živce.... user posted image



..naš tud bolj malo..... ko pa... pa čutim čisto spodaj tako nežno enakomerno premikanje....user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:54:40   
lana luna
punce v manj kot tednu dni smo naklofale več kot 30 straniuser posted image user posted image user posted image še mal pa bomo na tretjem delu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:56:31   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

grem jest sam lubeku papico naštimat pa mal antizgage spit, pol pa prtečem nazaj, če naute že vse pobegnile...


...jaz mam pa še kr likalnik vklopljen...user posted image  ...mam še enih 10 tetra plenic....pa se nikak nočejo zlikat... user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:56:34   
ključek
punce v manj kot tednu dni smo naklofale več kot 30 strani še mal pa bomo na tretjem delu


končno smo se vrnile na stare tirnice................user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:57:16   
lana luna
.drugače pa sta moja dva tud našemu zabičala, da not ostane dokler ne pridemo domov.....in je bil priden, pa je ostal..... pa še fajn mu je bilo...veš kak je na Pagu lepo...mu je mamica vse povedala


user posted image user posted image user posted image sej na piko bo šel pa drugo leto na Pag pa še na Hvar, pa še v Moravske in Čateške topliceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:57:21   
ključek
...jaz mam pa še kr likalnik vklopljen... ...mam še enih 10 tetra plenic....pa se nikak nočejo zlikat...


jaz sem si pa za jutri pustila................je tok fajn čvekat z vami...........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:58:35   
ključek
Saraya, kam si se skrila???

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:58:37   
amor real
punce jaz moram še tetra plenice nabavit, koliko jih imate vi? Eni pravijo, da je dovolj 30, druge tudi nad 50?!

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:58:54   
lana luna
ti šmentana stvar. sem zarad RR mojmu lubeku mal toastke prsmodilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 22:59:57   
ključek
punce jaz moram še tetra plenice nabavit, koliko jih imate vi? Eni pravijo, da je dovolj 30, druge tudi nad 50?!


jaz jih imam okrog 50, pa ene 20 gazic.............vidim pr sestri, da je to zelo potrošni material.............potem bojo pa prav prišle za prah brisat...........user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:00:18   
amor real
lana luna saj pravijo, da moramo  v user posted image  vse nekam bolj zapečeno jest, zaradi toxe, pa listerioze, pa naj še tvoj ljubi prova user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:00:31   
ključek
ti šmentana stvar. sem zarad RR mojmu lubeku mal toastke prsmodila


joj, hrana...............lačna!!! user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:00:38   
lana luna
punce jaz moram še tetra plenice nabavit, koliko jih imate vi? Eni pravijo, da je dovolj 30, druge tudi nad 50?!


kolk??? user posted image user posted image user posted image user posted image jest sem mislna da je od 10 do 20 dost. sej bomo uporabljale pomperske, a ne?

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:01:34   
lana luna
lana luna saj pravijo, da moramo v vse nekam bolj zapečeno jest, zaradi toxe, pa listerioze, pa naj še tvoj ljubi prova


user posted image user posted image user posted image user posted image ah jest sem mu rekla, da so mal bolj prsmojeni zato, da ga nau ponoči strah. ker jest rada kšne rafale spuščam k me napenjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:01:38   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you
jaz sem si pa za jutri pustila................je tok fajn čvekat z vami...........user posted image user posted image user posted image


..jaz sem si včeraj za danes...pol me je pa pikec gnjavil, da sem mu obljubila, da bo lahko on tud likal..... pa pol je...samo kaj ko je likal eno plenico skoraj 5 min, pa še jaz sem mu vse 4 robe zlikala, pa pol zložlauser posted image ..., drugače bi bila že zdavnaj gotova, me je pa seveda pol minilo...ker sem medtem že kosilo skuhala, kup plenic pa je bil še kar isti.....
...pa jaz ne vem, zakaj smo pri prvem pikecu imeli 32 tetra plenic.... najrajši bi te nezlikane kar nekam skrila za rezervouser posted image ...al pa če jih pustim, da jih jutri spet pikec lika.... ene 3 bo zlikal pol pa hop na risankeuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.7.2008 23:02:14   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Saraya, kam si se skrila???


jaz tud čakam, kdaj se bo javila...pa zgleda samo vohuniuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?