|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tunizija-Monastir
26.7.2008 12:16:52   
veritas
Pozdravljene!

Mene zanima če je bila katera od vas v Tuniziji - htl Skanes (Monastir) in kakšne so vaše izkušnje  s hotelom in krajem.
Mi se namreč odpravljamo tja v začetku avgusta (na žalost imam možnost iti le v visoki sezoni).
Zanima me kako je kaj poskrbljeno za male otroke (igrišče, plaža,..)

Hvala vnaprej za kakšno informacijo.




< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 26.7.2008 20:45:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tunizija-Monastir
26.7.2008 12:57:06   
susica
ej!
jaz sem bila v tuniziji na safariju torej z đžipi po celi tuniziji! kot pokrajna je lepa ampak pazi ne pit vode z pipe, ne pit kave ali čaja v kakšnih vaških gostilnah!kavo in vodo pi samo v hotelu ali vodo v steklenici! jaz sem bla v začetku maja tako da se v morju nismo kopali je blo premrzlo plaze so lepe večinoma peščene imaš postavljene senčnike in ležalnike morje čisto!no sicer pa vam bo verjetno vodič če ga imate povedo kako pa kaj in kaj lhko in kaj ne! aja pa pazi mladi dedci znajo bit precej nadfležni te hitro za kamele prodajo!
aja pa še to ponoči zna temperatura pasti tudi pod nič stopinj medtem ko podnevi doseže tudi 50 na soncu!

uživajte!

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 26.7.2008 20:45:26 >

(odgovor članu veritas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tunizija-Monastir
28.7.2008 15:58:30   
veritas
Hvala za informacije.
Mene predvsem zanima če je bila katera od vas prav v hotelu Skanes**** (Monastir).Ker imamo majhna otroka, sigurno ne bomo kaj dosti hodili okrog ampak bomo bolj na izi v hotelu (lenarjenje na plaži intd..)



(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?