|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svež sokec korenčka-krči?
2.3.2005 0:13:45   
brinaa
Pozdravljene, potrebujem en nasvet.
Včeraj sem naši tamali prvič dala svež korenčkov sok.
Cel dan je bila jokava, ponoči pa je bilo sploh hudo. Ne vem, ali bi lahko sokec povzročil kakšne prebavne težave? Danes si istega nisem upala ponoviti, a mislite da bi morala korenček prekuhati in ji dati raje kašico?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   svež sokec korenčka-krči?
2.3.2005 0:43:09   
Annny
Živjo,

naša je imela enake težave, ko sem ji dala sveže iztisnjen jabolčni sokec.
Zdaj jabolko skuham, fino pretlačim z vilico- zelo rada ga papca, pa tudi nobenih prebavnih motenj nima več.
Ta teden bomo jedli še jabolko, potem gremo pa na korenček...kuhan, seveda, za začetek.

Poskusi ga skuhati, pa boš videla, da bo bolje;)

LP

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   svež sokec korenčka-krči?
2.3.2005 0:53:34   
nejcko

Jaz tudi mislim, da je bolje, če otročku prvo hrano prekuhamo. Ne vem, no, tile sveži sokci meni itak nikoli niso šli v račun. Jaz sem pri obeh začela s prekuhanim jabolkom (prvo sadje)in korenjem (prva zelenjava), pa noben ni imel težav.

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   svež sokec korenčka-krči?
2.3.2005 7:40:15   
puri
Ne vem:zmeden2:, naš ni imel nobenih problemov, pa nisem nič prekuhala!
Mogoče si ji dala pa preveč za prvič! Začni z dvema, tremi žličkami, potem pa vsak dan mal več, da se počasi navadi!

lp

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   svež sokec korenčka-krči?
2.3.2005 8:13:01   
BUČKO
Ja tut jaz sem mu dala prvičmalo banane z mojmu mlekcam pa mi 2 noči ni spal,sicer ni jokal samo pomoje je imel težo v elodčku.Ko pa je vse pokakal ker v drekcu so bile nitke podobne laskom kar je normalno če je banano je bilo vredu je spal celo noč:rozica:da najpre začni s prekuhano zelenjavo.

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?